Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pozdrowienia dla kierowniczki/kierownika białej imprezy z mega świniakiem na klapie, widzianej na parkingu przy ul.Żołnierskiej naprzeciw szpitala dziecięcego około godziny 9.30 i później toczącej się koło szpitala wojewódzkiego w Olsztynie. Świnacz robi wrażenie chodzi o mechanicznego i mega wlepę.

Gratki

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z soboty dla Piaskosa Wawa Czerniakowska

Odpozdrawiam :)) nie dojrzałem Cię nigdzie ;)

Pozdrowienia sprzed około godziny dla bliźniaczego WRXa na A2 w kierunku WaWa- Łódź. Piękne są te auta....;)

Odpozdrawiam. Fajne spojrzenia ludzi na prawie dwa identyczne subaraki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszego popłd - pozdrowienia dla MForbi & czarnucha w BestMallu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to forumowicz, ale przy Gorczewskiej w Warszawie spotkac można prawdopodobnie pierwsze XT (nie mam pewności ze starszymi autami Subaru nie mam rozeznania stąd ksywa) - ciemnozielone. Po pierwsze gratuluję stanu tego auta bo wygląda absolutnie jak nowe a po drugie brzmi genialnie! Jesli to czytasz to zdecydowanie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówka dla obmachanego i omruganego bliźniaka sti my 15 z dziś około 12 na Rybitwach w Krk.

I antypozdrowienia dla Lanosa WRX KR xxxxF za popisowe wymuszenie pierwszeństwa a potem równie chamskie co nieudolne próby uprawiania slalomu w okolicach Mogilskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki niebieskiego WRX z różową świnkà na lusterko spotkaną na drogą 719 tuż przed stacji BP( mędzy Podkowa Leśna i Otrębusy).

Pozdrowienia zwrotne w imieniu kierowniczki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla kierowniczki niebieskiego WRX z różową świnkà na lusterko spotkaną na drogą 719 tuż przed stacji BP( mędzy Podkowa Leśna i Otrębusy).

Pozdrowienia zwrotne w imieniu kierowniczki ;)

 

Dziękuje! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...