Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dzisiaj ok. 13 na Ludnej w Wawce zagapiłem się na Chevy Impalę stojącą przede mną i nie zauważyłem czarnej (?) Imprezy, która poleciała w stronę Wisłostrady. Nie zauważyłem, ale za to...usłyszałem  :D  Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala??? Czy Ty wczoraj rano około 9tej pod Narodowym nie jechałeś?? Pytam bo taka sama "gangrena" jak Twoja mijała mnie kiedy rowerowałem......

Odpozdrawiam ale - nie, to nie ja.

Prawdopodobne jest, że o 9 rano 26ego przewijalem mini-Falę :)

PS: Niby coś tam wiem ale co to gangsrena - zupełnie nie. Co to? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika sti New age w jedynym słusznym kolorze machany i odmachany na Dąbrowskiego.PS ładnie glugra maszyna ;-)

Edytowane przez Bo_Lo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika zielonego Legaca widzianego i obtrąbionego 20 minut temu w Blue City.....

FALA.... Gangreną nazwałem Twojego starego Subiego. Zielone coś w kombi :)

:)

Ci dam "gangrenę" :)

Od zeszłego roku jeździ nim sredniaq na południu PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika Legacy H6, z którym pogadałem na CB w sobotę na "katowickiej"  :)

 

czy coś Ci się potem stało, że stanąłeś na poboczu? Pytałem na radio, ale nie odpowiadałeś.

 

Zatrzymanie się na 'katowickiej' nie musi od razu oznaczać, że stało się coś złego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam kierownika Legacy H6, z którym pogadałem na CB w sobotę na "katowickiej"  :)

 

czy coś Ci się potem stało, że stanąłeś na poboczu? Pytałem na radio, ale nie odpowiadałeś.

 

Zatrzymanie się na 'katowickiej' nie musi od razu oznaczać, że stało się coś złego :)

 

nagłe zatrzymanie na poboczu różnie może oznaczać, ale jeżeli nic się nie stało to dobrze  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam nyndz bo to chyba on dziś jechał po 19 na siekierkach - granatowy type r na japonskich blachach

 

Ano ja :) Machałem, mrugałem, ale chyba za każdym razem jak już patrzyliście w inną stronę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pozdrawiam nyndz bo to chyba on dziś jechał po 19 na siekierkach - granatowy type r na japonskich blachach

 

 

Ano ja :) Machałem, mrugałem, ale chyba za każdym razem jak już patrzyliście w inną stronę :P

:)też odmachiwaliśmy. Troszkę się spieszyłem i dlatego tylko tak na szybko i nie zgrane. Samochód nam się mega podobał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...