Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdr z dziś rano dla kolegi ze srebrnego forka na Dźwigowej i niebieskiej imprezy na Ryżowej :-)

Spóźnione odpozdrowienia z forka:)

Jeśli się nie mylę, to jesteśmy somsiadami z bloku, bo czasem widuję Twojego krokodyla na parkingu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to włączam się do zabawy, którą znam jeszcze z czasów JEEPa :)

 

Pozdrowienia dla czarnego OBK z masą naklejek na tylnej klapie (w tym chyba 2 świnki) i rej. z Piaseczna - pozdrawia...również czarny OBK :) Toczyliśmy się dziś ok. 13:30 Dolinką Służewiecką, ja trochę z tyłu więc nie widziałem nawet kierownika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 A po czym się rozpoznawaliście ? Jakieś naklejki?

 

...i witam, oraz pozdrawiam nowego kolegę :)

 

Również pozdrawiam! :) 

 

Kiedy Jeep nie był jeszcze tak wszechobecny to machali praktycznie wszyscy. Potem ten zwyczaj pozostał kierowcom aut zmotanych do terenu - zresztą i dzisiaj machają sobie off-roadowcy bez względu na markę potworka. Jak Jeepów zrobiło się dużo to rozpoznawanie się forumowiczów na drodze ułatwiały naklejki - najpierw tylko forumowe (jeep.org.pl), a potem także naklejki stowarzyszenia Tylko Jeep Klub Polska (stowarzyszenie niezależne od oficjalnego importera Jeepa). Były jeszcze przez krótką chwilę mini-flagi na anteny CB i radiowe (auta pochodzące z US miały zwykle anteny nie chowające się automatycznie). Większość Jeepów w tamtych czasach (ja piszę o latach 2006-2010) była na tyle "spersonalizowana", że z 50 metrów mogłem powiedzieć kto ze znajomych forumowiczów jedzie :)

 

W każdym razie przymierzam się do świnki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Białej Imprezy (pewnie wrx sti) z Rybnika dla której dzisiejsze ściąganie zakończyło się niezbyt miło :/

Pozdrawia Audi :)

Dzieki rownież. piekne A5 :) wręcz przeciwnie skończyło sie bardzo miło :) Edytowane przez garner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam forumowicza, który był wczoraj pod Halą Mirowską kupując storczyka u mojej Mamy :) Z tego co się dowiedziałem też ma takiego bzika jak ja ;D Pozdrawiam

Fajnie kiedyś będzie się spotkać Naszymi Subarakami i pogadać o parapetach itp ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...