Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Wam tak - jestem co prawda świerzak w Subaru, ale juz zdarzylo mi sie znalezc na swiatlach, uliczce inne Subaru i spojrzec w oczy kierownikowi, czy aby nje chciec sie wzajemnje pozdrowic :D:)

 

Do tej pory cisza, nie bylo takich checi - moze to moja aparycja chamuje chęci?! :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla.... wszystkie auta widziane na parkingu w Arkadia Wawa , Forestera srebrnego WND z trzodą na tylnej klapie ,Imprezy bloba WE srebrnego bez świnek i niebieskiego BRZ-ta WWL również bez świnek widzianego również później w Markach :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z soboty z trasy Tarnów - Katowice dla Niebieskiej Imprezy która leciała w Tarnowie koło KFC koło 14:37 w stronę ronda na Pilzno głośno było i szybko rejestracji nie widziałem ale na 100% niebieskie było i miało lotkę :) no i pozdrowienia z pod Macdonalda na trasie Tarnów - Kraków młody chłopak w kurtce subaru (swoją drogą kurta wyczesana) wsiadał do nówki sztuki Forka XT 2,5 białego na numerach SB - tak to ja jestem ten dziwak co się przyglądał z czarnego Volvo, forek pierwsza klasa a świń miał całą trzodę, jedno lusterko, drugie i jeszcze z tyłu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czarnego Forka II gen przedlift (świnia na lusterku), którego dziś mijałem na Toruńskiej o 8 rano. Niestety nie zdążyłem machnąć ani mrugnąć.

 

Odpozdrawiam! Dobrze sie dzis jechalo....to stad bylo tak malo czasu, normalnie by mozna wysiasc i pogadac;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdro z dzisiaj dla czarnego Forka SH z "mega świnio" ;) na boku na parkingu pod Narodowym.

 

Zdrówka

Luke

To chyba pierwsze pozdrowienie dla mnie  :) ... i do tego taki wstyd, bo należało się już mycie.

 

Odpozdrawiam!

 

 

I słowo ciałem się stało: dziś w myjni przy Niepodległości / Woronicza przybiliśmy piątkę :)

 

Dodatkowe pozdrowienia dla sympatycznej Kierowniczki z niebieskiego Hawka ze świniami na lusterkach na tej samej myjni. Mieliśmy dziś taki mały spocik :D

 

Zdrówka!

Luke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...