Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

No tak podejrzewalem ze to mogles byc ty mati, ale akurat niezbyt mialem czas. Ogolnie to zlewam te kauflandowe spoty crx / vw, ale jak zobaczylem, ze wsrod tego pospólstwa stoi jedno porzadne auto to musialem podjechac, chocby sie przywitac, a wyszlo jak wyszlo ;)

Nastepnym razem przyjade z kolega passatem :P

Edytowane przez pajac_am
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam ( prawie ) bliźniaczą  Imprezę na LPU w Kozienicach ul. Głowaczowska ok. godz. 14.30. Mijanka na łuku jechała w sznurku samochodów więc nie widziałem czy trzodowana była czy nie. Spoiler jak w STI. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, 22.12.2014, miałem przywilej stać w zacnym korku w Krakowie, po kolei: Legacy IV kombi za nim Impreza WRX z 06 roku, następnie ja Legacy III a za mną Forek II - co najmniej jak byśmy razem jechali :)

Tylko impreza miała na lusterku świnkę ale pozdrawiam wszystkich!

ul opolska na wysokości Dworku Białoprądnickiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak podejrzewalem ze to mogles byc ty mati, ale akurat niezbyt mialem czas. Ogolnie to zlewam te kauflandowe spoty crx / vw, ale jak zobaczylem, ze wsrod tego pospólstwa stoi jedno porzadne auto to musialem podjechac, chocby sie przywitac, a wyszlo jak wyszlo ;)

Nastepnym razem przyjade z kolega passatem :P

A no ja też za nimi nie przepadam, szczególnie jak wjeżdża wyjąca wataha hondziarzy :D

Nie miałem za bardzo co robić a wyciągnął mnie na przejażdżkę kumpel z M3 które stało obok :)

Mimo wszystko, akcja fajna, bo dostawali jakieś dyplomy od dyrektorki szkoły specjalnej w Tychach, bo była jakaś zrzuta i kupili mnóstwo zabawek dla dzieciaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...