Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Pozdrowienia dla pana w kurtce Subaru, który podpisywał dzisiaj dozór na komendzie w Piasecznie. Nie ma go chyba na forum, ale może?

 

Mysle, ze z checia sie ujawni i opowie dlaczego ma dozór ;)

 

Ja czekam tylko az ktos tu kiedys kogos pozdrowi z miejsca, w ktorym byc nie powinien ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem do Jeleniej Góry ok.11:00 i pozdrawiam :

-czarny Forester I , blachy FZ,

- Legaś Outback kremowy DJ,

W Jeleniej górze w tym samym miejscu tj.na Wyszyńskiego:

- czarny Forester III blachy DW

- granatowy Forester II blachy DJ,

- srebrny XV blachy DW,

 A w innych miejscach;

- niebieski Forester III d1 Kova,

- czarny Forester III DJE,

- czerwona Impreza GF DJE,

- srebrny Legacy IV kombi DJ,

- bordowa Impreza GF DJE

 

Jelenia góra jest bardzo konkretnie "wyposażona" w Subaraki ,ale że to teren "podgórski" to nie ma się co dziwić,że cenia subaraki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jechałem do Jeleniej Góry ok.11

- srebrny Legacy IV kombi DJ,

Jeżeli było to poliftowe Legacy z przyciemnionymi szybami na stalowych felgach, to była to moja małżonka :)

 

Dokładnie tego Legasia widziałem ok.13 w okolicach wyszyńskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się już snila nawet c6stka ...Mam problem hehe

 

Ale forum cytryny to takie trochę jak forum opla be itp nie ta klasa co forum subaru. Nawet layout przypomina dziecinny zeszyt a nie the forum .. i temat o c6 to pustynia.

Edytowane przez MateuszWwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja czekam tylko az ktos tu kiedys kogos pozdrowi z miejsca, w ktorym byc nie powinien ;)

Też mi to często przez myśl przechodzi. ;)

 

- Pozdrawiam czerwonego legasia o numerach ....

- O, to moja małżowinka, przekażę ... a kiedy i gdzie była widziana?

- No wczoraj, na ul. Zjednoczenia... około 15:00

- ... mhhmmmm... :huh::censored:    przekażę...  :angry::evil2::twisted::evil::censored:

 

Nikogo cholera nie mogę spotkać na drogach, to chociaż pozdrowię wszystkich z okazji nadchodzących Świąt i Nowego Roku!

Przez następne 3 tygodnie będzie mnie dużo na trasach Szczecin <-> 3miasto i Szczecin <-> Zielona Góra, więc może wreszcie ktoś gdzieś kiedyś. Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zazwyczaj posucha, tak dziś na mieście prawdziwy wysyp subaraków :)

 

Pozdrawiam:

- kierownika czarnego WRX na blachach WPR (świnia na lusterku), widzianego dziś tuż przed godziną 12 na Kościuszki w Pruszkowie - machałem ze swojego Forka, ale kierownik mocno skupiony był na drodze, tudzież rozmowie z pasażerką ;)

- kierownika srebrnego Forestera II gen, który chwilę później śmignął Wojska Polskiego w kierunku Brwinowa - czarna świnia na klapie zauważona

- zagadanego przez telefon kierownika srebrnego Forestera II gen polift (brak świń ale była niebieska bluza Subaru :P), jadącego Al.Jerozolimskimi w kierunku Warszawy

- kierowniczkę srebrnej Imprezy (świnia na lusterku), widzianej ok.godziny 14 na Pl.3 Krzyży w Wawie

- kierownika czerwonego Forestera I gen, parkującego dziś na Smulikowskiego w Wawie

 

100 post ! :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych na trasie Wrocław - Kielce w piątek między 12,a 16 :)

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów spotkanych na zimowym złocie 4x4 w Kielcach :)

Pozdrowienia ślę dla gościa w blobie wrx kombi Blue mica spotkanego w piątek na S8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pozdro dla kierownika zielonej gc kombi zaparkowanej na zadaszonym parkingu pod OBI w Tychach. Blachy TSK.

2. Pozdr dla kierownika bialej Oswiecimskiej gc STI widzianej wczoraj na spocie pod kauflandem w Tychach. Podjechalem, zyczac wesolych swiat, a wszyscy zlali mniecieplym moczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Pozdr dla kierownika bialej Oswiecimskiej gc STI widzianej wczoraj na spocie pod kauflandem w Tychach. Podjechalem, zyczac wesolych swiat, a wszyscy zlali mniecieplym moczem.

Ooooo przepraszam, ja z tamtymi nie mam nic wspólnego, słyszałem jak podjechałeś, byłem po przeciwnej stronie placu, ruszyłem w Twoją stronę, ale zawróciłeś tak szybko, że nawet machania nie widziałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...