Jump to content

Markus

Użytkownik
 • Posts

  1519
 • Joined

 • Last visited

About Markus

 • Birthday 05/27/1983

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Beskid Wyspowy
 • Auto
  BMW F30 325d
 • Zainteresowania
  Rally, Fussball

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Markus's Achievements

..:: Subarofanatoholik ::..

..:: Subarofanatoholik ::.. (6/13)

40

Reputation

 1. U nas tylko w zimie effecta pół na pół z IZetem, ponieważ jeżdzę nowym TGL-em i to po okolicach Podhala, więc "skisnąć" ropa nie może. Normalnie sama effecta i do tego "rum Obajtka" do smarowania łap, żeby dziadostwa nie złapać.
 2. Na 100% pojadę po samochód za Odrę, ponieważ od jakichś 20 lat zawsze kupuję tam używki. Zależy mi na samochodzie z ori motorem no chyba, że będę miał info, że ww. model, który chcę kupić ma silnik wymieniony. Co do sprzęgła, wtrysków itp. nie ma to dla mnie większego znaczenia, wszak są to materiały eksploatacyjne, które z racji wieku/przebiegu mają prawo być do wymiany.
 3. Budżet nie puści. Na Legacy lub ewentualnie Forka z lat 2010-2013max. Trzeba będzie w takim razie podczas oględzin każdemu pokrywę zdejmować i patrzeć co na nalepce jest
 4. No to już nic nie rozumiem w takim razie. Oznaczenia short-blocków "E"- poprawiony. "U"- stary i w każdej chwili poleci podpora, a się okazuje, że jest jak w N47 od BMW- Niby rozrząd poprawiony, ale...niezupełnie
 5. Czyli wygląda z tego, że Legacy z 2011r. również ma silnik pozbawiony wad i śmiało można kupować?
 6. Paliwo rolnicze, to normalna effecta ON z rafinerii Trzebinia tyle tylko, że tankuję ją bez podatku. Co do ciągników, to są to nowoczesne DEUTZ-FAHR, tydzień temu szef kupił nowego z common railem(obecnie już z dpf), tyle tylko, że w wersji sadowniczej(małe). Co prawda jest jeszcze stary Ferguson, 360-3P i Zetor, ale już raczej jako pamiątka.
 7. Zrozumiałem, że 2011 i starsze, to ryzyk-fizyk i 2012 pewniejsze. Gdzieś czytałem, że już od 2010r. były SBD poprawione, ale wolałem wejść na TheForum, na którym byłem ostatnio kilka lat temu i zaczerpnąć wiedzy. Teraz już wiem
 8. Czyli będę mierzył w rok 2012+. O to mnie chodziło, dzięki Pany.
 9. E tam od razu. Przeniosłem się kilka lat temu na wiochę i pracuję w rolnictwie, więc mam też możliwość tankowania po kosztach Musi być Diesel, a że żona chce Subaru z powrotem(teraz pomyka C5 HDi), to wybór padł na legasia V generacji. Czyli tylko 2012, 2011 już nie?
 10. Po kilku latach przerwy z Subem, w tym roku chcę sprowadzić z zagranicy jakiegoś klepoka. Wybór padł na Legacy kombi V. Od którego roku SBD jest już poprawiony i wolny od wad (blok, wał, panewki)? Pytam dlatego, ponieważ ten model można kupić zarówno z 2009r jak i np. 2012r. Z góry dzięki za odpowiedź.
 11. Acha, tyle dobrze. A czy ma znaczenie ilość sprężyn w tarczy sprzęgłowej? Bo jedne występują z czterema, a drugie z szcześcioma i nie wiem co kupić.
 12. Trochę pytanie z innej beczki, ale coś w tym kierunku. Ostatnio podczas jazdy wysiadło mi sprzęgło(dymiło spod maski i podczas wysprzęglania strasznie piszczy, ale bieg załączy). W związku z tym mam pytanie- czy wszystkie sprzęgła w wolnossakach są takie same? Czy Lanos 2,0 N/A posiada koło dwumasowe? Bardzo proszę o odpowiedź, bo jestem na skraju załamania nerwowego...
 13. Pozdrowienia dla ALEX-a, u którego dzisiaj zakupiłem 2t. soli do uzdatniania wody.
 14. Pochwalony Wszystkim. Jak już pewnie wiecie (albo nie wiecie) 16 Lipca br. zawieram związek małżeński i w związku z tym chciałbym bardzo, ażebyście mi towarzyszyli w tym szczególnym dniu ze swoimi sprzętami(tymi głośnymi jak i wykastrowanymi). Ślub odbędzie się w Sanktuarium w Dobrej k. Limanowej o 14:30, więc jak ktoś ma wolne i chce się przejechać 130km w piękny Beskid Wyspowy, to zapraszam!
×
×
 • Create New...