Jump to content

Markus

Użytkownik
 • Content Count

  1508
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Dobry

About Markus

 • Rank
  ..:: Subarofanatoholik ::..
 • Birthday 05/27/1983

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Beskid Wyspowy
 • Auto
  BMW F30 325d
 • Zainteresowania
  Rally, Fussball

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Acha, tyle dobrze. A czy ma znaczenie ilość sprężyn w tarczy sprzęgłowej? Bo jedne występują z czterema, a drugie z szcześcioma i nie wiem co kupić.
 2. Trochę pytanie z innej beczki, ale coś w tym kierunku. Ostatnio podczas jazdy wysiadło mi sprzęgło(dymiło spod maski i podczas wysprzęglania strasznie piszczy, ale bieg załączy). W związku z tym mam pytanie- czy wszystkie sprzęgła w wolnossakach są takie same? Czy Lanos 2,0 N/A posiada koło dwumasowe? Bardzo proszę o odpowiedź, bo jestem na skraju załamania nerwowego...
 3. Pozdrowienia dla ALEX-a, u którego dzisiaj zakupiłem 2t. soli do uzdatniania wody.
 4. Pochwalony Wszystkim. Jak już pewnie wiecie (albo nie wiecie) 16 Lipca br. zawieram związek małżeński i w związku z tym chciałbym bardzo, ażebyście mi towarzyszyli w tym szczególnym dniu ze swoimi sprzętami(tymi głośnymi jak i wykastrowanymi). Ślub odbędzie się w Sanktuarium w Dobrej k. Limanowej o 14:30, więc jak ktoś ma wolne i chce się przejechać 130km w piękny Beskid Wyspowy, to zapraszam!
 5. A więć: Ślub jest o 14:30 w Sanktuarium w Dobrej k. Limanowej. 16 Lipca ma się rozumieć. Wpadajcie, wpadajcie podtrzymać na duchu albo duszę na ramieniu? Wszystko jedno- mam stresa, bo już niewiele zostało. Kiedy się żeniłlem pierwszy raz 10 lat temu, to dostałem 40stopniowej gorączki 3 dni przed ślubem i tylko interwencja mojej mamy(plus jakichś genialnych 3 tabletek) sprawiła, że mogłem wstać z łóża w dzień ślubu. Dajcie znać za wczasu, bo nie wiem ile gorzoły zabrać.
 6. Markus

  Sprawdzenie nr VIN

  Jeśli można uzyskać więcej info, będę wdzięczny: vin: JF1GJAA6XCH010664
 7. Także wielkie podziękowania dla Jurasa, który tradycyjnie wziął na swoje bary organizację spot-a. Pozdrowienia przede wszystkim dla MISTRZA oraz dla wszystkich nowo poznanych i dla starych "pysków". 16 Lipca o 14:30 zawieram sakrament małżeństwa w Dobrej k. Limanowej i w związku z tym chciałbym żeby w tym dniu nie zabrakło również Was w Waszych Subarakach. W tym dniu przypada tam odpust więc hałas jak najbardziej wskazany:)
 8. Lista 1- Juras 2- Ange ou Demon 3. Street Racer ​4. moniss ​5. Melanż 6. Pawel 7. romin1 8. Rafi 9. ADK90 na 70 % 10. Tomasz_555 11. Markus
 9. Najlepszego z okazji urodzin Jurek!!! 100 lat!!!
 10. A może byłeś w 4 wiatrach? Ja swoim wolnossakiem też się kiedyś tam udałem, bo mi bąblowało w zbiorniczku wyrównawczym. Diagnoza- UPG i prawie zawał. Kolega Mark L.A. z Bielska zasugerował, żeby wymienić korek przy chlodnicy i...UPG się sama naprawiła.
 11. Ja jechałem zaraz za Jurasem. Po konkretnym "dupnięciu" zobaczyłem kciuk w górę w bordowym Legasiu. Przyznam- konkretne podbicie.
 12. Takze wielkie dzięki wszystkim obecnym, a w szczególności dlo gospodorza, który już VII roz organizuje dla nas te pojezdzawki. Miło było poznać nowe twarze, jak i stare pyski. Pozdro!!!
 13. Ponawiam pytanie- Czy będzie możliwość kupna "Zwisu Męskiego" zwanego inaczej Krawatem?
×
×
 • Create New...