Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla forka na blachach DWR... którego właściciel w pas ukłonił się w moją stronę zza kierownicy :) ja nie zdąrzyłem zareagować za szybko, bo świń chyba nie było a u nas mało kto odpowiada. Także odpozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia ze wczoraj dla kierownika czarnego gacka IV mijanego w Leszczyńcu, było machnięte :)

 

pozdrowienia dla kierowników 2 forków mijanych w okolicach Kamiennej Góry, jeden na blachach SH a drugi nie wiem bo za nim leciał , oraz pozdro dla pięknego robala na złotych laczkach, który przejeżdżał w rejonie Przełęczy Kowarskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czarnego Outlandera ze świnią i podpisem "prawie jak Subaru" na klapie, zaparkowanego w sobotę w zalesiańskim lesie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macham często ale prawie zawsze zero reakcji. Pozdrawiam wszystkich którzy jeszcze czują klimat społeczności subaru :)

 Bo się słabo rozglądasz ;)

 

Pozdrawiam Cię serdecznie, bo jeśli się nie mylę to wczoraj ok. południa zjeżdżałeś z S2 na Połczyńską w kierunku Warszawy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego Legacy dzisiaj koło 18 na Rejtana :P  było mrugane ... nawet się widzieliśmy jak stałem ze znajomymi :)
I Pozdrawiam również w tych godzinach srebrnego Forka przemekka na Lipskiej na parkingu pod sieciowym sklepem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czarnego Outlandera ze świnią i podpisem "prawie jak Subaru" na klapie, zaparkowanego w sobotę w zalesiańskim lesie :)

Pozdrawiamy z całą rodziną. Topiliśmy Marzannę ale wnioskuje z nocnych opadów śniegu, że nieskutecznie. ;-/

 

goory

 

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków: pozdrawiam Kierownika srebrnego Forestera ze świnkami, z którym pozdrawialiśmy się na Rondzie Kotlarskim po 16:00 i który wytrwale jechal za mną potem aż do okolic os. Komandosów - i jechal by może dalej, gdybym przez pomylkę nie skręcil w nieprawidlową przecznicę, bo mi się pomylilo umówione miejsce spotania z Żoną i Córką, a Kolega pojechal tam, gdzie i ja powinienem jechać ;-)

 

 

@@Tichy Pozdrawiam również i ja, mieszkam na słomianej, dzięki za eskortę :)

Edytowane przez maniekkrk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków

 

Pozdrowienia z piątku około godziny 17, dla Pani powożącej chyba czarnym hawkiem z oświniaczonym lusterkiem. Mijaliśmy się w miejscu gdzie Jesionowa zaczyna nazywać się Na Błonie, albo odwrotnie ;)

 

nie było machane, bo za późno o tym pomyślałem :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kraków: pozdrawiam Kierownika srebrnego Forestera ze świnkami, z którym pozdrawialiśmy się na Rondzie Kotlarskim po 16:00 i który wytrwale jechal za mną potem aż do okolic os. Komandosów - i jechal by może dalej, gdybym przez pomylkę nie skręcil w nieprawidlową przecznicę, bo mi się pomylilo umówione miejsce spotania z Żoną i Córką, a Kolega pojechal tam, gdzie i ja powinienem jechać ;-)

 

 

@@Tichy Pozdrawiam również i ja, mieszkam na słomianej, dzięki za eskortę :)

 

He, he, przecierałem szlak, miałeś łatwiej - nast. razem puszczę Cię przodem, żebyś Ty płużył pieszych :)  Tak, tak, zgadza się, potem widziałem Twoje autko zaparkowane. Codziennie tamtędy jeżdżę, więc pewnie nie raz się zobaczymy ;)  Słuchaj, ale tam (na rogu, przy skrzyżowaniu lub w okolicach) przez długi czas parkował srebrny Forek, ale bez świnek - to był Twój i tylko nakleiłeś niedawno świnki czy zupełny przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...