Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ostatnio wyprzedzał nowiutki STI,  wcześniej zauważyłem go w lusterku i zjechałem na prawy pas aby mu kiwnąć głową, ja mknąłem GT-kiem,

gdy już byliśmy na równo głowę tak wykręcałem w lewo że szyja mnie do dzisiaj boli  :huh: a on ani nie popatrzył na mnie ani nie pokazał palca  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, Wita Stwosza, 6:50 pozdro dla białego legaca kombi i srebrnego buga którzy stali na pole position ;). Potem przed rondem Mogilskim dogoniłem Panią w Forku II z żółtymi świniakami, kiwałem głową, potem za grzegórzeckim wyprzedziłem i mrugnąłem awaryjnymi i niestety zero reakcji:(.

Edytowane przez betun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika forka SH dieselek spotkanego w lany poniedziałek na Eskakadzie w stronę Legnickiej i dzięki za wpuszczenie na swój pas by wyprzedzić ślimaki :) było machanie :)

 

Pozdrowienia dla forka SH ala niebieski spotkanego wczoraj na Grota-Roweckiego było machanko ;)

 

 

 

Trzeba uświadamiać o co z tym machane chodzi ;) Sąsiad z bloku kupił bloba sti no to ja bach elegancko macham, a ten patrzy jak na debila :) no, ale jak tak patrzę w lustro w sumie się nie dziwię wiec jak go tylko spotkałem to wyjaśniłem o co chodzi dowiedział się o forum, o świnkach, o pozdrawianiu się :) Mi tam zawsze miło jak jadę, a ktoś pozdrowi czy zagadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika forka SH dieselek spotkanego w lany poniedziałek na Eskakadzie w stronę Legnickiej i dzięki za wpuszczenie na swój pas by wyprzedzić ślimaki :) było machanie :)

 

Pozdrowienia dla forka SH ala niebieski spotkanego wczoraj na Grota-Roweckiego było machanko ;)

 

 

 

Trzeba uświadamiać o co z tym machane chodzi ;) Sąsiad z bloku kupił bloba sti no to ja bach elegancko macham, a ten patrzy jak na debila :) no, ale jak tak patrzę w lustro w sumie się nie dziwię wiec jak go tylko spotkałem to wyjaśniłem o co chodzi dowiedział się o forum, o świnkach, o pozdrawianiu się :) Mi tam zawsze miło jak jadę, a ktoś pozdrowi czy zagadać :)

Bo w PL okazanie innemu użytkownikowi drogi życzliwości jest traktowane jak ujma dla honoru. Okazanie wyrazów sympatii jest czymś znacznie gorszym dla wielu...

  :bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich mijanych w lany poniedziałek na trasie Wrocław-Szczecin :) Z zapamiętanych "charakterystycznych" był niebieski blob z naklejkami strongflex oraz srebrny forek jadący gruntówką wzdłuż S8/8 ;) Co do pozdrawiania się to jest słabo, ale żeby nie było... za wielką wodą są takie stany gdzie wszyscy się pozdrawiają na drodze, a ci nie odpozdrawiający są "podejrzani" i sprawdzani przez szeryfa, itp. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla fioletowego hawka z "zielonymi" felgami i świnkami najprawdopodobniej Moniss ? machanane w Krakowie dzisiaj przy wyjezdzie z M1, ok 15:30.

Chwile pózniej przy wjeździe do Factory Outlet -Kraków kolega z niebieskiej imprezy Blue Mica , z grilem od WR1, uprzejmie mnie wpuścił na parking , rownież machane. Pozdrawiam

 

A pewnie ze jaaaa :-) odpozdrawiam :-) machalam ale slonce tak padalo ze niewiem czy widziałeś :-) - fajny bulgot :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panowie nie dorabiajcie do Subaru jakiejś ideologii bo powoli staje się to pieprzem do gówna. Pozdrawiam

 

Dlaczego pozdrawianie się przez motocyklistów czy turystów na szlaku nie jest pieprzem do gówna a tutaj jest. Nie widzę w pozdrawianiu żadnej ideologii a zwyczajny gest sympatii. Dzisiaj widziałem rasowego motocyklistę na olbrzymim harleyu, który pozdrowił motocyklistę jadącego na oko maszyną o pojemności 125 cm ;). Można? Można !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj spotkani na drodze- dziadziuś w starym Legacy OBK, pani na-oko-emerytka w trochę nowszym OBK, oboje kompletne klapki na oczach i skupenie na drodze... i wiecie co? sorry za krzywdzący stereotyp, ale to ja już wolę by się skupiali na drodze zamiast patrzeć i machać do innych kierowców  :thumbup:

bezpieczeństwo ponad wszystko, ot moje 0,03 PLN.

Edytowane przez cOijN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowniczki czarnego forka SH na blachach DW , mijanej w Chmieleniu, potem pozdrówki dla kierownika w srebrnym forku II na blachach DLB miniętego nieco później :) w obu przypadkach zero odpowiedzi,ale to nic:)   A tak w ogóle, to dziś na Ziemi Lubuskiej nie spotkałem żadnego subaraka. Czy wszyscy tam jeżdżą paskami i golfami sprowadzonymi od helmutów ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok 7:40 w Sosnowcu na światłach koło Macro myknął niebieski blob albo hawk (barierki zastawiały:). Ja stałem po przeciwnej stronie.

 

Dalej - godz. mniej-więcej 16:20 Będzin minąłem na nerce Legacy z kierowniczką, która akurat nie patrzyła w moją stronę.

 

Tak więc pozdrawiam teraz.

 

Ogólnie ostatnio bardzo dużo Subarów jeździ. Codziennie widzę przynajmniej ze dwa a jeżdżę mało, max 30 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla fioletowego hawka z "zielonymi" felgami i świnkami najprawdopodobniej Moniss ? machanane w Krakowie dzisiaj przy wyjezdzie z M1, ok 15:30.

Chwile pózniej przy wjeździe do Factory Outlet -Kraków kolega z niebieskiej imprezy Blue Mica , z grilem od WR1, uprzejmie mnie wpuścił na parking , rownież machane. Pozdrawiam

A pewnie ze jaaaa :-) odpozdrawiam :-) machalam ale slonce tak padalo ze niewiem czy widziałeś :-) - fajny bulgot :-)

Widziałem widziałem , pozdr .

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia świąteczne dla kierownika niebieskiej Imprezy WK spotkanej przy pl. Zawiszy. Było machane.

I pozdro z wczoraj z Karolkowej dla kierowcy zajefajnie zglebionego czarnego  Forka na felgach 3SDM. Kiwka była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam blondwłosą kierowniczkę w niebieskim WRX na blachach WGM, widzianą dziś o 18:00 na Wojska Polskiego w Pru (różowa świnia na lusterku)

Wszystko się zgadza. Kierowniczka odpozdrawia za moim pośrednictwem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...