Jump to content

lordpix

Użytkownik
 • Posts

  160
 • Joined

 • Last visited

About lordpix

 • Birthday 09/28/1982

Contact Methods

 • Website URL
  instagram.com/lordpix

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Dąbrowa Górnicza (czasem Zawoja)
 • Auto
  Fiesta ST+Accent
 • Zainteresowania
  Rajdy, foto.

Recent Profile Visitors

869 profile views

lordpix's Achievements

..:: Bywalec :..

..:: Bywalec :.. (3/13)

10

Reputation

 1. lordpix

  ile wam pali ?

  Ja wychodzę z założenia, że jeśli producent każde lać 98 to takie leję. Nie 95 ani 100+ bo silnik nie jest do tego przystosowany. Przy 100+ na pewno się nic nie stanie, ale po co? Każde inne paliwo niż przewidziane do danego auta nie może w znaczący sposób nic poprawić. Jeśli ktoś tak myśli to są to tylko odczucia własne i tłumaczenie sobie, że warto dopłacić. Jedynie lejąc 95 zamiast 98 można faktycznie odczuć różnicę - negatywną (podobno, nie sprawdzałem). Wszystkie warianty były badane na hamowniach i ani paliwo niemieckie ani "lepsze" nie doda mocy jeśli silnik jest ten sam.
 2. lordpix

  ile wam pali ?

  A czy Auchan nie bierze paliw z Orlenu? Nie wiem jak jest teraz ale kiedyś była naklejka na dystrybutorze, że to paliwa Orlen.
 3. lordpix

  ile wam pali ?

  Taka ciekawostka:) Jechałem równo z innymi autami, max 10-20 ponad limity. W tym momencie był rekord. Później był korek i cała trasa ok 7,3/100.
 4. Podłączyłem normalnie, tzn zasilanie kamery ze światła a ekran na razie z zapalniczki. Działa. Może kiedyś jak będę miał miernik to zbadam ten kabel i trochę pozmieniam.
 5. Widzę, że większość podłącza się do fabrycznego radia a ja mam pytanie (a raczej chciałbym coś uściślić) odnośnie do kabelków - zestaw z ekranem i Forek 2006. 1. Kamera w ramce: czerwony kabel to + od światła wstecznego, czarny masa. 2. Ekran. Tu mam mały problem. Jak podłączę zasilanie powiedzmy do zapalniczki, to ekran będzie cały czas włączony (nie chcę tak)? Doczytałem o kostce pod schowkiem. Czy może mi ktoś napisać który to kabel bo na zdjęciu 100% pewności nie mam? Jeśli tam dam czerwony od ekranu i czarny do masy to chyba powinno zadziałać? 3. RCA od kamery do ekranu. Tylko nie zrozumiałem do czego jest czerwony kabel? Czy on poda zasilanie np ze światła wstecznego do ekranu tak aby ominąć grzebanie w kostce pod schowkiem?
 6. Pozdrawiam srebrnego Forka mijanego dzisiaj w Chełmku (?). Widziałem ale nie machnąłem bo bieg zmieniałem
 7. A moje dzisiaj dostało kratkę do ochrony chłodnicy, znaczek i nakładki (narożne) STi:)
 8. Może nie dzisiaj ale w niedzielę pomalowałem progi (listwy)
 9. No to może się wybiorę. Nigdy po torze nie jeździłem, ale kiedyś trzeba będzie spróbować:) Za rok pewnie też będzie zlot to może wtedy już jako uczestnik będę.
 10. A ja mam trochę inne pytanie. Warto przyjechać (czy w ogólne można?) bez zapisywania się? Popatrzeć, posłuchać i zorientować się jak to wygląda? A może na następną edycję zapisałbym się jak człowiek:)
 11. A ja pozdrawiam kierownika z niebieskiej Imprezy (chyba we wtorek było machane?) w Siemianowicach Śl.
 12. A paliwo coś tu zmieni? Przecież jeździ się na 98 zawsze i to właśnie przy dużej prędkości się pojawia. Więc przegonienie wywołuje ten błąd.
 13. Przeszukałem forum, poczytałem też trochę tu: http://www.scoobynet.com/general-technical-10/977874-p0130-cel-o2-sensor-circuit-bank-1-sensor-1-help.html ale nigdzie nie znalazłem konkretnej odpowiedzi. Kiedyś pytałem już o błędy sondy ale wtedy był inny wydech więc mogło się coś dziać i to pomińmy. Teraz wszystko jest już "normalne" ale nadal nie udało mi się całkowicie pozbyć błędu P0130. Oczywiście mogę wymienić pierwszą sondę ale wolę się upewnić czy to faktycznie coś da. Otóż dziwne jest to, że teraz błąd pojawia się tylko po przekroczeniu ok 150 km/h. Do ok 140 można jechać jak się chce i błąd się nie pojawi. Jak się przekroczy 150 od razu wywala błąd. No i tu jest pytanie. Czy wymiana sondy coś da? Niby czemu tylko po przekroczeniu tej prędkości pojawia się błąd? Raczej nie chodzi tu o temperaturę bo do 140 mogę jeździć jak chcę (nawet długo) i nic się nie stanie. Trochę szybciej....sekunda i jest P0130. Czy ta sonda ma jakiś polski ogranicznik prędkości autostradowej, czy co?
 14. Pozdrowienia dla srebrnego hawka mijanego dzisiaj (i prawie codziennie) w czeladzi koło M1. Zazwyczaj jeżdżę zielonym accentem a dzisiaj byłem imprezą więc mi pomachano:)
 15. Pozdrawiam kierownika czerwonej Imprezy SO z blowoffem. Dzisiaj mi zamrugał światłami w Dąbrowie. To ty tak śmigasz wieczorami po okolicy? Często słyszę bulgot i nie wiem kto tak gra Jeszcze kiedyś widziałem czarną GC, ewentualnie srebrną GD.
×
×
 • Create New...