Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś ok.17:15 na Powiślu widziany czarny WRX B) ze świnią na lusterku - skręcał z Kruczkowskiego w Tamkę (faaajny wydech), niestety stałem na Topiel za daleko i nie dałem rady pomachać, jednakże pozdrawiam kierownika :)

Odpozdrawiam :) Nie WRX, a 2.5i WRX wannabe ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków, między 7:30 a 8:00 - cóż za obfitość czarnych Foresterów i to z Forum! A więc pozdrawiam:

1). jadącego i stojącego za mną czarnego Forka w okolicach Klimeckiego (niedaleko "szkoły Majchrowskiego"), z którym sobie wesoło machaliśmy

2). mijaną na Al. 29 Listopada uśmiechniętą Forumowiczkę w Forku z żółtą (sic!) świnką, z którą też sobie machaliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla oświniaczonej niebieskiej Imprezy z parapetem większym od niej samej, widzianej dziś w Rzeszowie na ul. Piłsudskiego niedaleko mostu.

Wymiany czułości nie było, bo - jak wiadomo - jeździ się tam na poddźwiękowych, więc czasu za mało.

 

Pozdrawia niebieski Forester IV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pozdrowienia dla dwoch wlazcicieli dwoch forkow... chyba ze to jeden wlasciciel, jeden czerwony EBE ze swinka w czarnych butach i drugi srebrny EL z Tosia na pokladzie pod Luxmedem na Milionowej w LDZ oba ;)

Edytowane przez Wykas Senior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla jak mnie oczy nie mylą białego malucha na blachach sps ze świnią na lusterku, jak dobrze kojarzę to ktoś ma malucha z tego forum z Pszczyny to może to właśnie ten maluch.

 

Ten oświniaczony Maluch na tablicy SPS jest forumowicza Krzysztof0430 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy był czwartek na krakowskich ulicach: w drodze do pracy i z pracy nie dość, że spotkałem 2 Forestery ze świnkami, to ogółem napotkałem ok. 12 Subaru, w 80% Forestery różnych roczników! Co jest, wszyscy posiadacze Subaru wylegli w ten dzień? Nigdy dotychczas (prócz spotów) nie widziałem jednego dnia tyle Subaraków! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bordowy SVX okolice Sheratona przed 18ta

 

Mój brat oddawał mi SVX i szukał miejsca do parkowania,

a że niezapoznany z forumowym sauwa vivrem, pewnie nie pozdrowił,

co ja niniejszym czynię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja chciałem pozdrowić panią kierowniczkę Imprezy 2.5 N/A z USA z napisem "OUTBACK Sport" na klapie.

 

Niestety z drugiej strony brak reakcji pomimo czarniutkiej świni. Spotkanie na Okopowej/Towarowej, 14.04.2015, około 15.

 

Żona serdecznie odpozdrawia, zauważyła śliczny (jak mówi) kolor ale dowody sympatii jej umknęły. Obiecała że następnym razem będzie czujniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia:

- z wczoraj dla granatowego Outbacka/Legacy ze świnką, jadącego od strony Wrocławia w kierunku Kudowy, gdzieś w Jordanowie, coś około 15:30 i dla blondkoleżanki w Foresterze, która chyba nawet nie wiedziała, o co mi chodzi. :P

- z dzisiaj - korek w Leśnicy - bodaj Legacy sedan, rejestracja WL - tu odmachane i Forester DOA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czerwony GT kombi na białych po 18tej okolice palmy

 

odpozdrawiam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce czerwonego/boardowego Forka (swinka na klapie i lusterku), ktory jechal dzisiaj Walem Miedzeszynskim ok. godz. 8.45. Minalem Cie babska Mazda MX5 i mrugnalem awaryjnymi zaraz za mostem Siekierkowskim - kierunek Otwock. Pozdr :)

Odpozdrawiam w imieniu małżonki. Ma piękniejsza połowa wyczulona jest tylko na Subaracze jeśli chodzi o pozdrowienia, niemniej jednak... czy Kolega ma oklejoną MX5tkę tak jak przystało na użytkownika tego forum? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...