Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla załogi srebrnego Forestera na WLI........., który raźno odpychał się w kierunku od Warszawy na Kozienice ok. godz. 10.20 przed mostem na Radomce, przed Ryczywołem. Trzoda na obu lusterkach obecna. Ja skręcałem koreańskim cudem techniki Ceed na Studzianki Pancerne, więc na machnięcie szans nie było. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od końca - pozdrowienia dla właścicieli dwóch Outbacków jadących niemal jeden za drugim i kilka aut wcześniej czarnej Imprezy, chyba hawk, w stronę Wrocławia około godziny 17:30 gdzieś między Niemczą, a Wilkowem, niebieskiej  Imprezy na parkingu w Tąpadłach u podnóża Ślęży - okolice godziny 10:00 oraz między godziną ósmą, a dziewiatą rano spotkane Forestery i Outback, jadące od strony Wrocławia w kierunku Kudowy, powiedzmy, że na odcinku między Łagiewnikami, a Jordanowem. No! :)

 

 

Edytka - literówka


Zapomniałem - serdeczne dzięki dla kierowcy Lancera, który mrugnął światłami, ostrzegając przed lizakami, które już miały na widelcu pewnie jakiegoś przedstawiciela handlowego - oklejony firmowo Yaris, albo Corsa, no coś malutkiego.

Edytowane przez H4lik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika Outbacka H6 spotkanego na Grota-Roweckiego było machanie ;) godzina ok. 16:30

 

Pozdrowienia dla Kierownika Forestera I białego również spotkanego na Grota-Roweckiego ;) godzina ok. 16:30

 

Pozdrowienia dla Kierownika nowej ślicznej beSTI czarnej MY2015 spotkanej przed chwila 17:45 na Grota-Roweckiego przy rondzie było machane ;)

Edytowane przez Krzychu91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czerwonej GT-wanny mijanej wczoraj w Płouszowicach k. Lublina.

 

Jeśli się nie mylę to Ty regulowałeś mi hamulec ręczny jak byłem w grudniu na torze w Lublinie autem ze zdjęcia poniżej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika siedzącego w imprezie ("lanos") ze świnka na lusterku na rondzie przy Powstańców Śląskich ;) przejeżdżając bulgotałem ;) ok. 18

 

Pozdrowienia dla Kierownika forka SG turbo spotkanego przy Galerii Dominikańskiej było mrugane i machane ;) ok. 18:10 ;) brat bliźniak mojego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około 18.30 w Rzeszowie na ul Reformackiej przebulgotał srebrny BugEye. Kierowniczka 40+ , jako pasażerka młoda córka -+ 14 lat. Jak zobaczyła moją subarke to mało z fotela nie wyskoczyła, aż mama przyhamowała :D . Widać czują dziewczyny Klimat :D  Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...