Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Kto obecnie przebywa w Marillevie 1400 na blachach D..? Grafitowy, wolnossacy Forek MY06 (?) Mam nadzieje, ze sie lada chwila zlapiemy :)

 

Bardzo mnie intryguje ten przypadek. Czy ktos sie przyznaje do tego Forka? :)

 

unnamed.jpg

 

Zostawilem kartke z pozdrowieniami za wycieraczka.

Chetnie pogadam na PW w sprawie burdelu jaki robil snowmotion..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice 12.28

Pozdrowienia dla kierowniczki ze srebrnego Forka II, która jechała za mną w okolicach cmentarza i zerkała w moją stronę na światłach przy Francuskiej. Tymże ośmielony pomachałem ale już nie zauważyłem reakcji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zielonego Forka II gen. krajowa 8 ok. 17:30 gdzieś pomiędzy Zambrowem a Ostrowiem Maz. (świnia na lusterku jak i sam Forek zauważony w ostatnim momencie :D), i dla kierowajcy bordowego Forka III gen., który chyba do mnie walił długimi na Alejii AK (Warszawa) ok 18:30-19. Zdrów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

, i dla kierowajcy bordowego Forka III gen., który chyba do mnie walił długimi na Alejii AK (Warszawa) ok 18:30-19. Zdrów!

 

A nie OBK my'10?

Bo kogoś w czarnym forku obmrugałem w tych godzinach na tej trasie (ja leciałem na Bródno, forek sunął w kierunku Bemowa/Woli). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków Aleje, ok. 13:30. Pozdrowienia dla załogi pięknego, czarnego bloba STI (blachy KSU) trzymanego przez niebieskich :-/ na prawym pasie.

Mam nadzieję, że puścili bez mandatu :) .

było łaskawie ale nie obeszło się bez punktów :( - właśnie kupiłem wczoraj auto i wracałem do domu :( tramwaj zasłonił mi zakaz, albo w emocjach się rozkojarzyłem :( przypał dostać mandat wracając zaraz po zakupie auta :( dziękuję za pozdrowienia i odpozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...