Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z soboty, Puławska ok. 21ej dla ciemnego (czarnego??) Forka SH skręcającego na Shell (dawne Neste). Niestety świnka była tylko z przodu i za późno zobaczyłem .A przy okazji - wydech robi robotę, co to? :)

Edytowane przez jasiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te poranne sytuacje... Widzę 'dalszego sąsiada' jak chodzi wokół domu, wiem że jeździ legacem IV, widzę jak mi się przypatruje (bo siedzę w moim legacu i czekam na podporządkowanej).

W końcu macham. On odmachuje. Napięcie spada, można jechać dalej do pracy...

:)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wysyp Imprezowy:

- przed 8 rano niebieski Hawk na Prymasa Tysiąclecia/Moście Grota w stronę Bemowa,

- czarny Hawk WRX za którym wyjeżdżałem z Blue City (świnka była na lusterku) po 15,

- niebieski Hawk na blachach WGM w Al. Jerozolimskich przed Otrębusami,

- szary Hawk WGM między Milanówkiem, a GM - kierowca złapany na światłach :)

 

Pozdrowienia z czerwonego nie-Subaru ;)

Edytowane przez warp9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla suberet, który przeciął mi drogę na skrzyżowaniu w Piotrowicach przed 18. Stałem na pole position po Twojej lewej. :)

Odpozdrawiam :)  Przegapiłem :(, bo przede mną jechał Tatą jakiś wystraszony dziadek. Dziadków zawsze trzeba mieć na oku i zachować czujność. :ph34r:

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela niebieskiej Imprezy chyba oświniaczonej, parkującej przy Włodarzewskiej na wysokości nr 55.

Na pewno oświniaczony i rajdowo obklejony bug na wrocławskich numerach. Też go codziennie widuję i serdecznie pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Hiszpanu ;) dziś około 13 przed dworcem PKP , jechałeś od strony Zasola. 

Pozdrawia srebrne Kawasaki któremu zjechałeś ;] Po wyprzedzaniu machałem Ci prawą do tyłu ;)

Już nie pierwszy raz Cię widuje na Osw. 

 

Pozdro , nawet się nie spodziewałem że to może być ktoś z forum :) Do Ośw mam ok. 7 km także często tam jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...