Jump to content

paul_78

Użytkownik
 • Content Count

  1411
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by paul_78

 1. Jakoś tak jest, że wielu rzeczy się nie potrzebuje. Ale jak się ma, to jest fajnie. Tak samo jest z mocą, im więcej, tym większa frajda. Albo z zegarkiem, godzinę możesz sprawdzić na telefonie ale na Rolexie fajniej.
 2. mienie to ucierpi na tym systemie, bo swoje będzie toto kosztować... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 3. Pozdrowienia dla pani z niebieskiego STI dzisiaj rano spotkanej przy Włodarzewskiej/Al. Jerozolimskich. Tak się zdziwiłem, że Pani pierwsza pomachała, że sam ledwo zdążyłem odmachnąć
 4. Może być też linka albo połamały się takie plastikowe elementy prowadnic. Miałem podobnie w poprzednim forku. W ASO dowiesz się, że trzeba cały dach wymieniać
 5. Nie rozumiem, czemu nie zatrudnią takiego gościa - Jeremiego Clarksona. Moim zdaniem byłby idealny jako prowadzący w Top Gear.
 6. Ale w jakim sensie pytasz? Szkoda całkowita nie oznacza, że masz auto złomować. Możesz wyjąć co się da. Nawet naprawiać możesz jak chcesz i sprzedać jakiemuś jeleniowi - nawet w sumie byłoby to sprawiedliwe.
 7. Nie wiem jak z Mazdą, ale skodziarze często pozdrawiają się przez uchylenie kapelusza.
 8. Pozdrowienia dla kierownika Lanosa STI z flagami na lusterkach (teraz nie wiem, czy się przyzna?), wczoraj koło 18:00 na Włodarzewskiej.
 9. U mnie zaślepili toto bez większego problemu, skasowali błąd w komputerze i tyle.
 10. Do niczego. Nie zwiększa mocy ani momentu obrotowego, nie powoduje, że samochód lepiej jeździ czyli jest zbędny.
 11. No to jak gramy w skojarzenia to mi się kojarzy z klimą w domu.
 12. W forku, czy piszczą czy nie, nie będą dobrze hamować bez grubszych ingerencji w zaciski i tarcze(zwłaszcza tylne) wystarczająco dobrze. Więc jesli masz patent na super hebel to się podziel, sporo ludzi będzie "happy". Ja mam zestaw StopTech i hamuje całkiem dobrze. Tylko piszczy.
 13. Założyłem jakiś czas temu klocki hamulcowe Mintex - w warsztacie zapewnili, że to mniej więcej odpowiednik Ferodo 2500. Piszą skubane właściwie od nowości. To normalne przy tych klockach, czy coś jest nie halo?
 14. Wywalić, zaślepić i skasować błędy. Toto i tak do niczego nie jest potrzebne.
 15. Te po 2008 roku wyglądają dziwnie. One się moim zdaniem nie nadają do obniżania. Ja mam obniżonego MY'06 i wygląda fajnie, ale te nowsze mi się nie podobają.
 16. Pozdrowienia dla kierownika rajdowego GT-ka (D. Kozłowski???) spotkanego dzisiaj na skrzyżowaniu Grójeckiej i Bitwy Warszawskiej.
 17. Porto również urzeka, zupełnie inny klimat niż Lizbona ale też pięknie. Poza tym porto nigdzie nie smakuje tak, jak tam. Faro paskudne, ja byłem w Olhao, jak ktoś lubi plaże, to tam jest fajnie - sporo wysepek z fantastycznymi plażami. Lizbona rewelacyjna, zwłaszcza dzielnica Alfama - trzeba zobaczyć. I mają najlepszego dorsza na świecie, bacalhau a braga genialny. I jeszcze ciasteczka pastais de Belem, od których się uzależniłem, a u nas nie ma
 18. Mój sąsiad, nieforumowy ztcw. Jak to, Twój też? Przy okazji pozdrowienia dla oświniaczonego białego Forestera wczoraj ok. 10:30 na Lazurowej. Chyba machałeś, a ja się zagapiłem.
 19. Ale jak naprawią, to nie powinno być widać?
 20. Odpozdrawiam, bo miejsce i czas się zgadzają
 21. Od 2008 równia pochyła, jeśli chodzi o Forestera, przynajmniej z wyglądu. Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 22. Pozdrowienia dla kierownika stuningowanej optycznie Tribeci (z czerwonymi elementami), który przejechał wczoraj przez skrzyżowanie Filtrowa-Raszyńska na czerwonym świetle a następnie skręcił w lewo na nakazie jazdy prosto.
 23. Może jutro coś zrobię Nisko jest, chyba nawet trochę niżej na tym teinie.
 24. wymienione zawieszenie z tein flex, który się rozsypał, na bc racing
 25. To jeszcze pozdrowienia z Włodarzewskiej dla kierownika niebieskiej imprezy parkującej przy kortach tenisowych.
×
×
 • Create New...