Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

zaległe pozdrowienia ( 03.08 ) od mojej córki z Juraty dla kierownika bloba kombi blue mica ( świnka na lusterku ) nr. WE.... :)

 

dzisiejsze dla kierownika czarnego Forka starszej generacji ze świnią na klapie bagażnika zaparkowanego na ul. Kinowej ok. 7 rano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr dla niebieskiego sti na klinie w Bukowinie T. oraz zielonego GT WE... pod spożywczym poniżej ronda - oba wczoraj popołudniu koło 17.30. Ja na niebieskim Trek'u :)

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nawet Niemiec w forku (i ręka mu się przy tym nie wyprostowała)!

 

To było dobre! :biglol: A wąsik miał może i austriacki rodowód?

 

Dzisiaj jedna pani w foresterku pokiwała mi palcem wskazującym - odebrałem to jako wyraz sympatii rzecz jasna ;)

Do mnie w OBKu w całym 3mieście nikt nie odmachuje, już dawno dałam sobie spokój z robieniem z siebie idiotki ;)

Nic na siłę. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielonego GT WE... pod spożywczym poniżej ronda

 

 

To bone na bank   ;)

 

Widze żę duza cześć stolycy na wypoczynku w górach polszy  :)

 

Edytowane przez Oktan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr dla niebieskiego sti na klinie w Bukowinie T. oraz zielonego GT WE... pod spożywczym poniżej ronda - oba wczoraj popołudniu koło 17.30. Ja na niebieskim Trek'u :)

Pozdro! B)

 

 

zielonego GT WE... pod spożywczym poniżej ronda

 

 

To bone na bank   ;)

 

Widze żę duza cześć stolycy na wypoczynku w górach polszy  :)

 

a Ty już tak się nie wymądrzaj :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba faktycznie Subaru za bardzo popularne...

 

w knajpie wczoraj trzech gosci przy stoliku obok umawialo sie na termin odbycia szkolenia SJS przysługującego właścicielom nowych Subaru :)

 

Przy okazji pozdro dla nowego czarnego forka ze świnia przy Parku Kultury w Powsinie dzisiaj koło 18.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nawet Niemiec w forku (i ręka mu się przy tym nie wyprostowała)!

To było dobre! :biglol: A wąsik miał może i austriacki rodowód?

 

U tej nacji to nie rodowód ma znaczenie dla wyprostu ręki... tylko podobno zażycie pewnej niebieskiej pigułki.

 

A u mnie wczoraj wysyp 'sytuacji' (chrzanowski legac w pewnym krakowskim nie-ASO, wrocławski forek 200m dalej, niebieski lanos pod makro). Wszystkie ze świnią albo nawet dwiema.

Ale dzisiaj, na Rondzie Ofiar Katynia, było najlepiej: forek oklejony zylionem naklejek z plejad, dwiema łapkami siemanko. Wyprzedam, patrzę wyszczerzony a tam kobieta namiętnie wpatrująca się w dal... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

niebieski lanos pod makro

 

Odpozdrawiam :)

 

Ah soo! Czyli dobrze zrozumiałem znaczące zaparkowanie samochodu nieopodal mojego ;) Pozdrowienia!

 

 

Muszę Cię zmartwić :( To było pierwsze wolne miejsce, w które dałam się radę wpakować przy moich umiejętnościach parkingowych :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z żonowozu dla czarnej Vectry kombii (nie, nie była to policyjna :biglol: ) ze świnką na tylnej klapie, dziś ok 8:15 rano na Puławskiej.

Migane awarykami, światłami, machane było!

 

Ps. Spotkał sie Ford z Oplem:  a ludzie narzekają że im kierowcy Subaru nie odmachują B) Może trzeba zacząć machać do Fordów i Opli ?

 

Pzdr

Sadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z żonowozu dla czarnej Vectry kombii (nie, nie była to policyjna :biglol: ) ze świnką na tylnej klapie, dziś ok 8:15 rano na Puławskiej.

Migane awarykami, światłami, machane było!

 

Ps. Spotkał sie Ford z Oplem:  a ludzie narzekają że im kierowcy Subaru nie odmachują B) Może trzeba zacząć machać do Fordów i Opli ?

 

Pzdr

Sadek

Dziękuje i rownież serdecznie pozdrawiam :-)

I to fakt - wymiana pozdrowienia była wzorcowa :-)

Szerokości i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...