Jump to content

Action

Użytkownik
 • Posts

  794
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  sti GC8, outback 08 2,5 NA elpidżi
 • Zainteresowania
  piłeczka, świeży browar, zakamarki WWA

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Action's Achievements

..:: Profi ::..

..:: Profi ::.. (4/13)

27

Reputation

 1. ... oraz z numerem KJS5 ja i @Hogi który wygrał licytacje za gruby hajs dla dzieciaków z IOP!!! Także prosimy o przybycie na odcinki chwile wcześniej ponieważ otwieramy trasę przed autami funkcyjnymi.
 2. Zapraszam forumowiczów do licytacji „prawego fotela” w Subaru Legacy w tegorocznym Rajdzie Barbórka na rzecz Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku !!! Jeżeli ktoś jest "niefejsowy" a chciałby wziąć udział w licytacji to zapraszam na priv. Szczegóły w linku poniżej. https://www.facebook.com/actionsportowy/posts/754363578259328 a tak jechaliśmy w zeszłym roku...do momentu aż nie wylądowaliśmy
 3. SkuterJet i Beavis... świetna jazda na pierwsza dziesiątkę! Ja 3 rok nie mogę się wbić w dyszkę. Beavis na czym jechales? Obejrzałem ten filmik ze zwycięzca i nie jestem w stanie tego pojąć. Pół roku jeżdżenia? Samorodny talent? Trafia z opona ... nie kumam. Ciekawe jak i czym pojedzie 17/03 Gdyby się ktoś wybierał - do zobaczenia.
 4. Kurde, dopiero teraz przeczytałam o braku jedynki na Karowej u Harva. Strasznie mi przykro. Nagrywałem cały przejazd w nadziei na fajerwerki i nie mogłem pojąć co się dzieje. Ja o swoich wynikach nie będę opowiadał bo cały czas się uczymy auta i obiektywnie wyglądało to bardzo słabo (czwarta dziesiątka). Nic nie trenowałem przed startem, zabrakło czasu na sprawdzenie opon itp. Bez zaplecza ciężko jest cokolwiek zrobić (no może poza spektakularnym dwukrotnym wywaleniem w kartofle) Fantastyczne jest natomiast to jakie Legacy budzi emocje wśród kibiców! Coś niesamowitego. Co chwila ktoś podchodzi w parku maszyn, robi zdjęcia, wsiada do auta, zagada, macha. Daje to powera nawet w gorszych chwilach.
 5. Musiałem przetrawić przez tydzień zanim coś napiszę Przede wszystkim gratulacje dla Apacza za świetne czasy i 100% skupinia przez całe dwa dni. W tym miejscu również chciałbym wręczyć nagrodę SPIRIT OF THE GAME Sebakianowi, który wykazał się mega sportowym podejściem na PS2 i podpowiadał nam gdy zobaczył, że pogubiliśmy się na próbie. To jest esencja FAIR PLAY! Dozgonny szacun! Brawo dla Jumpmana za świetną jazdę – widziałem tylko jedną próbę i zbierałem zęby z ziemi. My od PS 4 jechaliśmy z niewpisaną w kartę i protokół taryfą. Mimo luzu i świadomości, że ewentualnych nagród i tak nie odbierzemy, nie udało się dogonić najlepszych Przy okazji podziękowań dla Dyrekcji za mega robotę przy organizacji całej imprezy nie może zabraknąć gorzkich słów. Rozmach imprezy powoduje niestety, że organizator skupiając się na kompleksowym przygotowaniu imprezy zapomina o rzeczach przyziemnych. Fatalna organizacja prób sportowych, brak odpowiedniej obsługi prób, PKC które nigdy się nie spinają, odwołane próby i PKC – to są uwagi, o których piszę (mówię) od lat ale nikt tego nie umie/nie chce poprawić. W razie pytań służę onboardami ze wszystkimi opisanymi powyżej sytuacjami. Nie dotyczy to drugiego lotniska w pierwszym dniu Plejad – tam było profi mimo wichury i deszczu z gradem! Próby, na których był Jacek Spentany tez poszły super. Pozdrowienia dla wszystkich, z którymi udało się choć słówko zamienić.
 6. Magda musisz samodzielnie nawiązać kontakt z organizatorem czyli SIP i wpisać się na listę rezerwowa. (Prześledź wątek kilka stron wstecz - znajdziesz maila do koordynatorki zlotu) Zacznij jednak od przeczytania strony https://zlot.subaru.pl/ gdzie znajdziesz informacje na temat tras ponieważ nie ma czegoś takiego jak "trasa szutrowa". Odpowiednia dla ciebie i auta ze zdjęcia będzie "trasa szosowa", na której zawsze jest kilka prób o luźnej nawierzchni.
 7. TJ - nie udało Ci się wciągnąć mnie w pyskówki na imprezie więc i tutaj Ci się nie uda. W swojej wypowiedzi strasznie namieszałeś kilka niezależnych od siebie rzeczy. Po raz kolejny więc powtórzę, żeby było jasne i czytelne. Organizatorom wytknąłem niedociągnięcia, na które z wielu uczestników zwracało uwagę (w różnej formie) od lat. Bez efektu. Nie zarzucam organizatorom oszustwa. (Nieuczciwość zarzuciłem dwóm załogom ale to jest inny temat, którego na scenie nie poruszałem). Wiesz dlaczego żałuje, że nie "trafiłem" na pierwsze miejsce? Bo moja wypowiedź (uwierz - byłaby identyczna) nie była by opacznie odbierana jako gorzkie żale przegranego.
 8. "Mozesz mnie chamem zwać. Mozesz mi w mordę dać....." http://www.empik.com/szemrane-piosenki-grzesiuk-stanislaw,243723,muzyka-p
 9. Primi - wiesz dobrze, ze te uwagi sa zgłaszane od lat. Gdyby nie były to w życiu bym sobie na taki ruch nie pozwolił.
 10. Premo - to jest forum organizatora z tego co wiem. Poza tym skąd założenie ze nie napisał rownież bezpośrednio?
 11. Nie było wcale. Osoby kierujące ruchem przed wjazdem na PKC lub parking mogły być z "łapanki", a właściwie z ramienia osób zarządzających danym terenem. Reszta była obstawiana przez SJS lub Automobilklub albo pracowników SIP. Przynajmniej na szosowej. Być może - nie mam takiej wiedzy. Ale to, że ktoś był "ustawiony" przez SJS czy automobilklub nie znaczy, ze nie był "panem mietkiem".
×
×
 • Create New...