Jump to content

adamski

Użytkownik
 • Content Count

  652
 • Joined

 • Last visited

About adamski

 • Rank
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Zakopane
 • Auto
  się robi...

Recent Profile Visitors

856 profile views
 1. To prawda! Fotele skórzane (choć, czy to skóra..) wyglądają b.dobrze i nie jest to odosobniony przypadek, bo w 2.2 też miałem i były o.k!
 2. To prawda! Mi też się bardziej podoba dlatego ja zostawiłem
 3. Kiera, jak i cały samochód to JDM GT, tak jak napisałeś Tempomat nie podpięty, bo to był automat i został razem z kierą, a wleciał manual. Może kiedyś, choć przy moich przebiegach kompletnie nie potrzebuje. P.s.- kiera jak z Poloneza
 4. O dorabianiu nie słyszałem, ale wersje jdm, amerykanski i australijskie miały. Panel w tych wersjach w górnej części jest inny. W wersji europejskiej jest zegarek a w tamtych wycięcie a cup holder się montuje. Ja mam coś takiego. Zdjęcia z czasu montażu.
 5. Bartek ratuje sytuacje a ty mu nie dajesz wyboru..!
 6. https://www.varaosahaku.fi/fi-en/Search/Car-parts/Subaru/SUBARU-LEGACY/1990_1998/Engine/Alternator/All/ID-31720692/OEM-23700AA090/ Ja mam taki i dlatego pytam, czy to jakaś różnica. Chciałbym podmienić na z NA, ale nie chcę narobić biedy.
 7. Czy taki alternator z wersji wolnossącej będzie działać w Turbodziadku? Wtyczka też okrągła, ale ma mniej pinów, czy jak to nazwać. Tu są trzy a w turbo cztery!
 8. Czytam z ciekawością ten wątek i z tą ilością oleju jest trochę jak w temacie " jak sprawdzać prawidłowy poziom oleju na bagnecie " Swoją drogą frapujące te rozbieżności i sytuacje, które podajecie! Ciekawe, czy w Skodach też tak jest
 9. Tyle pod polożniczym w jednym czasie! Może to pokłosie jakiegoś gorącego spota lub integracji podczas plejad..!
 10. Ja mam bardziej prostokątną i takie widziałem!
 11. Alternator podmieniłem na inny i to samo! Dzięki, będę sprawdzał. Ma ktoś może opis bezpieczników?
 12. Też mam wrażenie, że jak już się deczko rozgrzeje to powoli ustępuje! Czas zależny od temperatury na zewnątrz- takie mam wrażenie! Ludzie patrzą jakbym pierwszy raz jechał samochodem i nie umiał zmieniać biegów, a że wydech nie cichy to słychać! A z innej beczki! Padło mi podświetlenie zegarów i panelu klimatyzacji. Kontrolki świecą, przyciski od nawiewów też a oświetlenia nie ma. Bezpieczniki bipkiem od multimetra sprawdziłem pod kierą (wszystkie, bo nie mam schematu, który od czego) i wszystkie pikały. Gdzie jeszcze mogę szukać usterki?
 13. Też mi się tak wydaje, że dużo. Silnik był składany pół roku temu i przepustnicę sam czysciłem. Silnik po złożeniu ma przejechane zaledwie 700km!
×
×
 • Create New...