adamski

Użytkownik
 • Zawartość

  560
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O adamski

 • Ranga
  ..:: Profi ::..

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Zakopane
 • Auto
  się robi...

Ostatnio na profilu byli

489 wyświetleń profilu
 1. Legacy I! Jak nie zobaczę to nie uwierzę! Musiała być skrzynia z Imprezy
 2. dzięki Chyba była vf12, ale niech inni zweryfikują.
 3. Nie jest to pilne, ale będę wdzięczny
 4. Pamięta ktoś jaką mają grubość oryginalne stabilizatory (przód,tył) w turbodziadkach poliftowych? I czy sedan i kombi w tej kwestii się różnią? Wydaje mi się, że oba po 18mm, ale wolę się upewnić.
 5. To nie brud, to coś w rodzaju warstwy ochronno-konserwującej z lat 90'
 6. Pozdro dla; @Mustaf90 mijanego w korku. Kiwka były co już jest rzadkośią białego XV w Zakopcu.
 7. Nie wiem czy ktoś wyłapał, ale to jest prawdziwy Legacy RS JDM (według mnie) więc pewnie dlatego taka cena. Fajny rodzyn gdyby pierwsza fota nie była skopiowana z neta Ale może się mylę i jest super..! W Turbodziadkach deska rozdzielcza i tapicerka drzwi są w innych kolorach zawsze, bo na drugim zdjęciu wygląda że deska czarna a drzwi ciemno szare? U mnie nie ma takich lukusów jak skóra, ale odcień jest ten sam. Na drzwiach pasażera nie widać róźnicy. Czyli skórzana tapicerka -jako dodatek- może się różnić od koloru deski rozdzielczej?
 8. W Turbodziadkach deska rozdzielcza i tapicerka drzwi są w innych kolorach zawsze, bo na drugim zdjęciu wygląda że deska czarna a drzwi ciemno szare?
 9. oooo na pewno przetestuję, to mówisz że trzeba wkręcić do utraty cierpliwości a później pchnąć ? Może nie aż tak ale prawdopodobnie masz wykręconą regulację i dlatego mogło wyskoczyć. Trzeba ją wkręcić (choć nigdy nie pamiętam w którą stronę) a następnie paluch wkładasz (jakkolwiek by to nie zabrzmiało ) przez otwór żarówki i z czuciem dociskasz odbłyśnik, żeby jabłuszko wskoczyło w gniazdo.
 10. U mnie, jak nie działała owa regulacja okazało się, że została za bardzo wykręcona i wypadła z gniazda. Wystarczyło ją wkręcić a potem docisnąć i skoczyła w gniazdo.
 11. Towar chyba deficytowy, podpinam się pod zapytanie kolegi O jaką regulację chodzi? Poziomowanie ze środka samochodu, czy o ustawienie takie jak przy przeglądzie (śrubokrętem pod maską) ?
 12. Ja też nigdy nie widziałem, ale ja w ogóle mało widziałem dlatego pytam, bo może ktoś coś! Łamię sobie głowę, jak można te błotniki zabezpieczyć, żeby tak po nich błotem i śniegiem nie waliło, zwłaszcza tą "chochlę" (tak nazywam to miejsce od strony drzwi). Tam zbiera się całe zło świata i chce z tym powalczyć.
 13. @Fala PW Wie może ktoś z was coś o plastikowych nadkolach (osłony błotne, czy jakoś tak) do turbo dziadka kombi tył. Chciałbym po konserwacji zabezpieczyć takowymi dodatkowo błotniki. Chyba seryjnie takich nie było (obym się mylił) a może z czegoś można dopasować np. drugiej generacji Legacy?
 14. Nie daj się poganiać! Jak tak stawiają sprawę co do (nudnego) RSa to słabo..! To Ty płacisz kasę (nie małą) a pośpiech jest złym doradcą! Poczekaj aż się przejedziesz jednym i drugim, nagraj swoją twarz podczas jazdy i tam gdzie więcej "bananów" naliczysz to bierz
 15. Może wrzucenie fotek pomoże!