Jump to content

Jurando

Użytkownik
 • Content Count

  151
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

252 Wspaniały

About Jurando

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Nowy Sącz
 • Auto
  Subaru forester SH XTI

Recent Profile Visitors

427 profile views
 1. Tatuśku, zakładając progi AERO trzeba ściągać oemowe ? Czy one tylko nachodzą jako nakładki? Pytam bo u siebie jeszcze nie przykładałem i tak trzeba na pewno jeszcze zdemontować chlapacze z przodu.
 2. Mam podobnie ale jakby co to ABS jest aktywny.
 3. Ale nie z przycisku co jest fabrycznie zainstalowany pod kierownicą. Bo to zupełnie nie odłącza wspomagaczy trakcji.
 4. Wreszcie! Można się pobawić. Masz wyłączoną Kontrolę VDC?
 5. Zapomniałem że u Ciebie jest wszystko "inne" . Może na razie nie będę kombinował i po kolei delikatnie będę przystępował do zwiększenia mocy.
 6. Dokładnie jakiej mam szukać i gdzie? Bo zastanawiam się czy robić właśnie hybrydę czy coś jednak innego. Dużych mocy na razie nie chce osiągać. Pisałeś w swoim wątku że programowo można skrzynię 5mt zabezpieczyć na większe moce (Barbados). Mapowanie zamierzam robić u najlepszych w Nowym Sączu. Szczegóły oczywiście będę z nimi ustalał, narazie niewinnie i powoli rozważam możliwości.
 7. Panowie, co mogę osiągnąć z turbiną td04 po przeróbce hybrydowej.? Na początek nastawiam się na to rozwiązanie.Firma Perun turbo robi najlepiej takie hybrydy. Chodzi mi o najlepszy dół, nie max moc. Oczywiście skrzynka 5MT. Jestem w stanie objechać Forka by @Infra ze swoim 2.5 T.??? Tak na początek rywalizacji forków SH
 8. przełacznik map , i paliwa / NOS /PB100/paliwo rakietowe
 9. Głównie America ale można ogólnie popatrzeć jak to siedzi na różnych rozmiarach felg https://www.fitmentindustries.com/wheel-offset-gallery?make=Subaru&model=Impreza&sort=date&year=2009&page=8
 10. Gwint pedersa. Staby przód 24 i tył 22. I na razie tyle. Na wiosnę trzeba będzie wymienić gumy bo trochę zaczęło trzeszczeć od spodu.
 11. Dzięki. Mam jeszcze dokładki na progi i tył. Ale odpuściłem z montażem do wiosny. Jakieś dodatkowe oklejanie i malowanie lamp wtedy całość powinna być ok.
 12. Szczerze, to nie bardzo miałem okazję przetestować zawieszenie.Remont i zarazki na świecie. Ale jest bardzo znaczna poprawa prowadzenia, zwłaszcza w zakrętach. Forek nie jest nerwowy. Nie mam regulacji Camber. Ale kat WSZ wynosi 5st30. Powinno na razie wystarczyć.
×
×
 • Create New...