Jump to content

Jurando

Użytkownik
 • Posts

  277
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Jurando

 1. Oj tam, oj tam. Szczerze, brudna szyba jest bardziej przejrzysta i lepiej wygląda niż rozmazana przez wycieraczkę.
 2. Planuję zrobić to samo. A wycieraczki tył nie używam odkąd mam Forka.
 3. Co do XXR, spotkałem nie dawno takiego diabełka A wklęsłe ZE 40 też moje marzenie.
 4. Pozostaje zamawiać u lokalnych dystrybutorów w PL. Któryś może ma na miejscu, zależy od rozmiaru. Albo trzeba trochę poczekać na Cusco albo Whiteline.
 5. Delikatnie z doładowaniem ale też za bardzo nie zamulaj Forka i będzie dobrze.
 6. No dobra, teraz napisz co tam z wydechem z tyłu zmieniłeś. Rureczki teraz fajnie wystają.
 7. @mrk2607Posiadam gwint Extreme Pedersa z regulacją wysokości. Dość dużo można obniżyć Forka. Posiada też 30 stopniową regulacje twardości. Głównie jeżdżę na prawie całkowicie sztywnej konfiguracji, bo tak lubię. Forek nie nurkuje przy gwałtownym hamowaniu i nie skacze jak się przyspiesza. Dla pasażerów nie jest komfortowo. Ale jak da się na miękkie to nawet dość fajnie wybiera i jest znośnie. Ale jeżeli nie chcesz w ogóle obniżać to wybierz jednak zestaw Pedersa który zastępuje OEM tył. Po opiniach innych jest troszkę twardziej. I coś na przód Odpowiedni Bilstein z Legacy też podchodzi do Forka SH. Ezifit i gwint jednak jest przeznaczony do obniżenia i troszkę sportowej jazdy. A co za tym idzie trzeba zmieniać inne rzeczy przy zawieszeniu. Przy bujaniu na boki musisz zainwestować w grubsze stabilizatory.
 8. Zobacz temat. Jak będę miał czas to opiszę jak się sprawują Extreme XA https://forum.subaru.pl/topic/113066-projekt-xti/
 9. Tak. Chodziło o dźwięk. Fajnie delikatnie burczy i na pewno z przelotowym DP będzie głośniej. Jakie tam są średnice rur?
 10. Co tam z przodu siedzi? DP przelot?
 11. Fajnie wygląda np. Speedline Corse albo Sparco Terra
 12. Jest jeszcze czujnik kąta skrętu (steering angle sensor) Który też współpracuje z systemem VDCs. Może jest źle założony przy ingerencji w układ kierowniczy. Tak czy inaczej hill Holder powinien działać w obie strony.
 13. To ciekawe. Wiem tylko tyle że w Forkach SH jest moduł G-sensor który wykrywa pochylenia i komunikuje się z modułem kontroli trakcji VDCs. A ten hamuje Forka chyba przez hydraulikę. Kontrola VDCs podobnie dohamowuje koła przy poślizgach. Może po prostu moduł jest uszkodzony albo źle przymocowany. Moduł powinien być pod środkową konsolą obok ręcznego i dźwigni zmiany biegów.
 14. Może moduł Hill Holder się zawiesił i pomoże reset z aku.
 15. Panie Pawle, proszę reaktywować temat Czarnej Świnki dla potomnych. Potrzebne są wzorce do naśladowania
 16. Wklejam manual. Systemy są ze sobą powiązane.
 17. Prawdopodobnie wyjecie bezpiecznika nr 8 w kabinie. Chyba że nr 3 pod maską odpowiedzialny za pompę ABS
 18. Dla przykładu, ostatnio spotkałem Forka w ciekawym subarowym miejscu. Fajnie wygląda z tymi oponami i felgami. Felgi 15" opona 225/70. Pozdrowienia dla właściciela.
 19. http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Subaru/Legacy_Outback/1990-1994/
 20. http://jdmfsm.info/Auto/Japan/Subaru/Forester/2006/USDM Forester FSM 2006/WIRING SYSTEM SECTION/ 37.Power Window system. Na schemacie są opisane kolory. Wtyczka D7. To nie jest zdjęcie ale może się sprzyda.
×
×
 • Create New...