Jump to content

Billus

Nowy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About Billus

 • Rank
  ..:: Świeżynka ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

184 profile views
 1. Mam tak samo jak piszesz. Skrzynia automat do tego tylko 4 biegi więc cudów nie można oczekiwać. Ja często jeżdżę na manualnej zmianie biegów i tam przynajmniej nie przerzuca biegów bez mojej zgody (chyba że przy hamowaniu)
 2. Cześć. Ostatnio postanowiłem zregenerować zaciski z przodu. Otóż przeczyscilem wszystko i zacząłem składać. Przy wciskamy tloczka słyszę taki dziwny metaliczny dźwięk jakby tarcia. Tłoczek bez zabrudzeń, użyty "smar" niebieski z ATE. Czy tak ma być czy ten tłoczek powinien wchodzić z oporem ale bez żadnych dziwnych odgłosów. Pozdrawiam.
 3. U mnie średnia wychodzi ok. 15 l na 100 po mieście
 4. Powiedz mi ile Ci wyszedł kompletny wydech jeśli chodzi o pieniądze? Szukam czegoś bardzo delikatnego żeby nie było głośno
 5. A atrape grilla na tą z chromowana ramka dookoła też wymieniłes czy zostałeś przy starej?
 6. Billus

  LPG w Subaru

  Pytanie do posiadaczy zagazowanych Legacy IV. Gdzie macie korek wlewu gazu? Mieści się pod klapka wlewu benzyny czy niestety na zewnątrz?
 7. Cześć, Niestety uszkodziłem lekko mojego Legasia. I tutaj rodzi się moje pytanie, otóż czy do przedliftowej wersji (2006) 2.0 165km będzie pasować zderzak od wersji 3.0 H6? Ze zdjęć wnioskuję że potrzebna będzie jeszcze wymiana grilla ponieważ ten od H6 jest z chromem dookoła. Dodatkowo zapytam czy lampy przód od Legacy i Outbacka przedliftowego są takie same i również będą pasować? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...