Skocz do zawartości

Układ wydechowy


KSSR

Rekomendowane odpowiedzi

Montował ktoś wydech do subaru imprezy 3  2.0 N/A (150km) hatch z xforce ? Czy wydechy z tej firmy są godne polecania? Macie jakieś opinie na ten temat ?

Edytowane przez KSSR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie taki wydech. Co prawda trochę posklejałem go ponieważ wystraszyła mnie średnica 3' w wolnossaku. 

U mnie : kolektor bulgot + środek fabryka ze zmienionym środkowym tłumikiem na przelotowy + ostatni kawałek z Xforce (tylna puszka).

Ogolnie do jakości nie mam zastrzeżeń póki co, do dźwięku również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Billus napisał:

Mam u siebie taki wydech. Co prawda trochę posklejałem go ponieważ wystraszyła mnie średnica 3' w wolnossaku. 

U mnie : kolektor bulgot + środek fabryka ze zmienionym środkowym tłumikiem na przelotowy + ostatni kawałek z Xforce (tylna puszka).

Ogolnie do jakości nie mam zastrzeżeń póki co, do dźwięku również :)

Masz 3' w lanosie wolnossacym ? nie ma problemów ? Pisałem do Xforce o wydech z 3' i odpisali, że ,,raczej nie polecają 3" średnicy wydechu w tym silniku''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. 

Z tym że tak jak pisałem z tego układu mam tylko ostatni koniec 3' wraz z tylna puszka. 

Wcześniej mam wydech fabrykę 2' która mniej więcej nad tylnym dyfrem przechodzi właśnie w 3' od Xforce. 

Problemów żadnych nie ma, co do ubytku mocy to ciężko określić bo fabrycznie nie było cudów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...