Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkie subarki które spotkałem w Chorwacji dwa KR... na parkingu w Zadarze gallery_1810_657_570830.jpgora

gallery_1810_657_544690.jpg

oraz Forek w Zalakaros na Węgrzech DL... :clapping:

W wakacje spokojnie można zlot w Chorwacji zrobić :D

Odpozdrawiam w imieniu rodziny która spędzała wakacje w Chorwacji Edytowane przez Buchu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowca białego perłowego Outbacka zaparkowany wczoraj na parkingu przy Lidlu we Władisławowie. I tez kierowca spotkany na drodze niedaleko fabrykę Dr. Oetkier przy Władisławowie. Oba samochody mieli świnkę na lusterkach. :)

Biały perłowy to chyba Legacy Jazia a nie OBK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam kierowca białego perłowego Outbacka zaparkowany wczoraj na parkingu przy Lidlu we Władisławowie. I tez kierowca spotkany na drodze niedaleko fabrykę Dr. Oetkier przy Władisławowie. Oba samochody mieli świnkę na lusterkach. :)

Biały perłowy to chyba Legacy Jazia a nie OBK.

No może i tak! :) Wyglądał na Outback! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Stach1111. Była Strokrotka, był Lidl dzisiaj, następnym razem obstawiam Leclerca, też blisko :)

 

I pozdrowienia także dla smażącej się w słońcu srebrnej wanny NA MY99, ze świniakiem na lusterku i blachach z Łęcznej. Dziś, Lublin, ul. Strokrotki, około godziny 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Stach1111. Była Strokrotka, był Lidl dzisiaj, następnym razem obstawiam Leclerca, też blisko :)

 

I pozdrowienia także dla smażącej się w słońcu srebrnej wanny NA MY99, ze świniakiem na lusterku i blachach z Łęcznej. Dziś, Lublin, ul. Strokrotki, około godziny 12.

 

hehe,coraz lepiej się znamy,odpozdrawiam forumowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla pary w srebrnym Forku koło 14 chyba na skrzyżowaniu Doliny Służewieckiej i Rodowicza - ja granatowym GT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj dla Kierownika Czarnego forka mijanego na nowo otwartym fragmencie obwodnicy Raszyna, była świnia na klapie i mruganie światłami :) 
Niestety nie mogłem dłużej podziwiać samochodu, gdyż spieszyłem się do pracy ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ekipy z niebieskiej Imprezy Diesel, z którą lecieliśmy dzisiaj od Pszczyny do BB. Nie wiedziałem, że te diesle tak ładnie idą :) Moi pasażerowie byli bardzo pozytywnie zaskoczeni zwyczajem pozdrowień i ogólnego porozumienia kierowców Subaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam TKACZA i jego świetnie bulgoczącego Forka !!!
Pozdrowienia również z trasy Rzeszów --> Solina dla srebrnego blooba z BlowOffem rejestracja RSA widzianego w Sanoku w sobotę koło 16 tej (czarna świnia na lusterku) oraz dla GT-ka granatowego któremu machalem dzisiaj (niedziela) koło 14 godzinie.  Pozdrawiałem z nowego BMW Serii 5 więc reakcje dziwne.

Dzisiaj (niedziela) po przesiadce w jedyną słuszną markę :D niedaleko salonu Hondy widziany biały lanos chyba z czerwonymi lusterkami...nie patrzyłem na rejestracje :/ (godzina kolo 17.00)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...