Jump to content

Gosia-Grzech

Nowy
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Dobry

About Gosia-Grzech

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  WJ
 • Auto
  Blue Dziewczyna '04 2,0 WRX i Silver Chłopak '06 2,0 X

Recent Profile Visitors

411 profile views
 1. Nigdzie nie było w oryginale zestawu ze złotymi felgami, więc trzeba było własnoręcznie dokonać zmian To już 5 miesiąc leci jak nią jeździmy. Generalnie polecamy... spora przestrzeń bagażowa, na wyposażeniu trzymadełko do kubka/butelki. Pasażerka nie narzeka na wygodę, amortyzacja super. Przebiegi dzienne po około 10 km i nic się nie dzieje. Przede wszystkim mało pali... tyle co nic Jakby co, to bryka od początku garażowana
 2. Pozdrowienia dla sąsiada. @euyot ?
 3. Również pozdrawiam, sorry, że nie odmachałem ale byłem zajęty rozmową i nie ogarnąłem.
 4. Dzięki za info. A jaki powinien być w takim razie zakres tych parametrów dla WRX 2.0, jak będzie się wahać temp i ciśnienie przy normalnej jeździe po autostradzie (140 km/h oczywiści) w trasie a np przy pełnym ogniu przez 30 min na torze?
 5. Po temp oleju wiadomo kiedy można bezpiecznie dać w palnik. A czy po temp oleju i ciśnieniu oleju będzie wiadomo, że już czas na przerwę czy tę informację daje dopiero temp spalin (EGT)?
 6. Jeszcze raz dziękujemy! Takiego wejścia na ślub, to chyba dawno nikt nie miał Przyjechaliśmy takim zwykłym autem, a wyjechaliśmy profesjonalnie ozdobionym Było nam bardzo miło, a goście zachwyceni. Ojcowie chyba bardziej wspominają odjazd obstawy niż sam ślub @euyot szkoda sąsiad, dziękujemy. @blackdogwwl dostarczyliście nam dodatkowych atrakcji podczas przejazdu. Cóż za zbiegi okoliczności
 7. Rozpórkę zdecydowanie montuje się na opuszczonym samochodzie. Moje u mnie też nie pasowały jak ulał. Bierz pilnik w łapę i podpiłuj trochę każdy otwór, Jak zdejmiesz 2 - 3 mm to nie osłabisz obręczy a zacznie pasować.
 8. Już czas na kilka konkretów. Sama ceremonia zaczyna się o 15:00 i trwa ok 10 - 15 min. O tej godzinie śluby są o pełnej godzinie więc parking będzie pusty. Miejsca jest dużo i wszyscy się pomieszczą, możecie się umówić od razu tam. My mamy być ok 15 min wcześniej. Ci co będą "bulgotami" i będą chcieli zrobić nam przyjemność i pohałasować trochę to to też nikomu nie będzie przeszkadzać. My jakąś dekorację na samochodzie będziemy mieli, jak chcecie też jakieś wstążki ogarniać to spoko, będzie nam miło i cała obstawa będzie widoczna. To link do naszej propozycji trasy. https://goo.gl/maps/NnSkS7EH5ky Wydaje nam się że taka będzie najlepsza bo jest mniej świateł i do Modlińskiej mamy dwa pasy do dyspozycji więc będzie łatwiej się utrzymać w kupie. Napiszcie co o tym myślicie.
 9. 1.Evi +1 2.Dymian 3.michałMAK +1 4.Infra +1 5.MichalN 6. Powoli lista zaczyna się zapełniać Dziękujemy! Teraz stoimy przed dylematem, którym samochodem jechać. Od początku nie mogliśmy się zdecydować, wstępnie padło na forestera, żeby się trochę "wyróżniać z tłumu". No i po plejadach wciąż jeździ podpisany. A tu większość forków
 10. To wielka szkoda bo właśnie liczyliśmy na jakieś psoty w Twoim wykonaniu. Może się jeszcze znajdzie godny zastępca... @evi nie wrzucaliśmy, bo żadne z nas nie jest w grupie, nigdy nie było okazji. Żeby było w temacie to lista: 1.Evi +1 2.Dymian 3.michałMAK +1 4.Infra +1 5.
 11. Witacie! Dopadło i nas 10.11.2018r. bierzemy ślub. Przełamujemy paskudną jesienną aurę i zamawiamy słoneczną pogodę. Zwracamy się z podwójną gorącą prośbą o obstawę. Podwójną dlatego, że Pan Młody w dniu ślubu obchodzi swoje okrągłe urodziny Z uwagi na to, że nie robimy wesela, a obiad w gronie rodzinnym, w ramach podziękowania oferujemy (nietradycyjnie) słodki upominek. Informacje o terminie i trasie: 10.11.2018r. godz. 15 – ślub w USC Targówek, ul. Kondratowicza 20 - https://goo.gl/maps/UKM5N3SuuaB2 otwarty szlaban na parking na tyłach urzędu, od strony sali ślubów – od ul. Św. Wincentego Po ślubie przejazd do restauracji Buchnikowa Chata – Jabłonna ul. Modlińska 19 https://goo.gl/maps/guPXAVq5ni92 Nad najlepszą trasą przejazdu jeszcze się zastanawiamy, wkrótce dorzucimy szczegóły. Prosimy o wpisywanie się na listę z liczbą osób w samochodzie na obstawie Z góry dziękujemy znajomym i nieznajomym
 12. My jesteśmy w drodze. W Ostańcu będziemy ok 18. Pojawimy się na wcześniakach z daniną do listy się nie dopisujemy bo telefon nie ogarnia.
×
×
 • Create New...