Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Antypozdrowienia dla kierowcy białego STI MY15, mijanego przed momentem w Buczkowicach. Ograniczenie 40 km/h, przejścia dla pieszych, dzieci w koło drogi, a ten mało rozsądny człowiek testuje auto. Powinno się z urzędu takim odbierać prawo jazdy... bez wyobraźni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z soboty 11.07:

 

- ok.11:30 trasa Wrocław-Leszno okolice.Bojanowa czarny bug WRX .Wzajemnie obmachane :)

- Trasa Legnica -Lubin ok.19:00 blumiczny hawk na złotej szpuli ,blacha DLU leciał w kierunku Lubina 

 

Dzisiaj:

 

W Bolesławcu ,ok.15:30 mijałem się z szarym Outbackiem III blachy PO ,pasażer pomachał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika i Pasazerki Forestera SG turbo czarny na złotej feldze ze świnka na lusterku spotkanego dziś ok. 12 na ul. Borowskiej na wysokości Lidla :) Pasażerka zwróciła uwagę jak Was obserwuje maszerujac chodnikiem i prawie kark skręciłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Pana od białego S-Turbo dzisiaj na Roździeniu w Katowicach, widziany także później na parkingu Ikea :)

Pan był wyraźnie zaskoczony że ktoś titnął i pomachał, ale co mi tam... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy i dwóch sympatycznych pań mu towarzyszących spotkanych pod hotelem Brant w Majdanie k. Warszawy w sobotę 11.07 około godz. 16. Auto - beżowy hawk NA, czerwone chlapacze, świnki, a jakże, obecne. No kto to mógł być, no kto...? ;):P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdrowienia dla kierowcy i dwóch sympatycznych pań mu towarzyszących spotkanych pod hotelem Brant w Majdanie k. Warszawy w sobotę 11.07 około godz. 16. Auto - beżowy hawk NA, czerwone chlapacze, świnki, a jakże, obecne. No kto to mógł być, no kto...?  

Well.................. Odpozdrawiam serdecznie..... Miło było poznać. Następnym razem trzeba usiąść i porozmawiać dłużej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy czarnego Forka SH wczoraj z Grodziska Maz. około 19:30 - świnki nie było ale kiwka tak :)

 

 

Kto dzis parkowal Bloba na Japan Racing'ach pod pawilonami ok. 19? :)

Chyba tylko @badyl ma takie słabe rolki ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy czarnego Forka SH wczoraj z Grodziska Maz. około 19:30 - świnki nie było ale kiwka tak :)

 

 

Kto dzis parkowal Bloba na Japan Racing'ach pod pawilonami ok. 19? :)

Chyba tylko @badyl ma takie słabe rolki ;)
Mam zajefajne wałki wiem :) ale to chyba nie ja bo mój subi nie ruszany z podwórka juz z tydzień . Uprany i wypicowany na spota dzisiejszego :)

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...