Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Anti-pozdrowienia dla kerowca białego BRZ

Niestety coraz częściej widuje się kierowców Subaru, za których trzeba się wstydzić. :(
W UK kierowcy subaru już od dawna uchodza za takich naszych wiejskich pasjonatów golfa 3 lub bmw e36...

 

...ale to ci bez świnek  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy nowego Forka, który jechał dziś ul. Bysławską w Falenicy (w stronę Wału Miedzeszyńskiego). Machałem z Mazdy bez dachu :)

Forek miał świnkę na lusterku więc wierzę, że forumowy :)

A o której to było ? Jeśli ok. 13:35 a Forek czarny - mogłem to być ja bo tamtędy dzisiaj podróżowałem :)

Tak czy siak - odpozdrawiam :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala, odpozdrawiam z Svx'a ☺

Nie wiem, co Ci się tam wydarzyło - życzę tylko małego problemu :) - ale to nie zmienia faktu, że zasuwający SVX wygląda ekstra! No chyba że to przez polaryzowane szkła w okularach słonecznych ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z trasy S3 w kierunku do Swinoujscia dla

Srebrnego legacy kombi - wyprzedzales mnie chyba 2 razy, albo to byly dwa rozne legasie mrugalem awaryjnymi za drugim razem odmrygane bylo ;-) , okolice Skwierzyny/Gorzowa ok. godz.8-9

Zlotego GTka okolice obwodnicy Szczecina- ladnie zaburczal i ta marchewa - cos pieknego!

Forka jadacego w przeciwna strone z przyczepka campingowa

Pozdrawia srebrny outback z czarnym boxem i dwoma rowerami na dachu... Szerokosci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anti-pozdrowienia dla kerowca białego BRZ spotkany dzisiaj na obwodnicę Warszawską S8. Szarowal mędzy pasami najmniej 140km/h jak by grał na konsole! Szczęściarz z tobą że tam nie ma kamery że byś dostał pożądny mandat i został bez prawko.

 

Może to jednak Toyota była? :P

 

http://kontakt24.tvn24.pl/kleby-dymu-nad-s8-sportowa-toyota-w-ogniu,174225.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antypozdrowienia dla brodatego mistrza kierownicy w zielonym oświniaczonym (!) S-Turbo (rej.WK), który dziś ok.20:25 pięknie zajechał mi drogę przy wyjeździe z Warszawy (Al.Jerozolimskie), a następnie uprawiał slalom między autami aż do samego Pruszkowa. Mam nadzieję, że Cię więcej na trasie nie spotkam.

Edytowane przez randall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antypozdrowienia dla brodatego mistrza kierownicy w zielonym oświniaczonym (!) S-Turbo (rej.WK), który dziś ok.20:25 pięknie zajechał mi drogę przy wyjeździe z Warszawy (Al.Jerozolimskie), a następnie uprawiał slalom między autami aż do samego Pruszkowa. Mam nadzieję, że Cię więcej na trasie nie spotkam.

Przepraszam że tak to odebrałeś, myślałem że mnie wpuszczasz przed siebie, a pas zmieniłem raz na prawy żeby Tobie pomachać, a potem wjechałem za Ciebie... Mimo wszystko pozdrawiam :)

 

 

P. S. Kogo w ładnym GC8 w kierownicą po zepsutej stronie jakąś godzinę temu widziałem na zjeździe z Jerozolimskich w Łopuszańską?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Antypozdrowienia dla brodatego mistrza kierownicy w zielonym oświniaczonym (!) S-Turbo (rej.WK), który dziś ok.20:25 pięknie zajechał mi drogę przy wyjeździe z Warszawy (Al.Jerozolimskie), a następnie uprawiał slalom między autami aż do samego Pruszkowa. Mam nadzieję, że Cię więcej na trasie nie spotkam.

Przepraszam że tak to odebrałeś, myślałem że mnie wpuszczasz przed siebie, a pas zmieniłem raz na prawy żeby Tobie pomachać, a potem wjechałem za Ciebie... Mimo wszystko pozdrawiam

 

Przestraszyłeś moją żonę, ale ok, skrucha jest - przeprosiny przyjęte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...