Jump to content

piotrr_

Użytkownik
 • Content Count

  137
 • Joined

 • Last visited

About piotrr_

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  wwa

Recent Profile Visitors

379 profile views
 1. Ja akurat szukałem we wschodniej części Wawy i tak: -King Cross Praga brak -Galeria Rondo Wiatraczna brak -Auchan Kobielska brak -Ferio Wawer brak Jedną jedyną sztukę znalazłem w Promenadzie w Smyku. I to też nie była ona w dziale hot-wheelsów tylko wisiała przy samej kasie.
 2. Pytaj na grupie, tam dużo właścicieli siedzi https://www.facebook.com/groups/1402307076674561/
 3. Wracając do tego tematu, Toyotki już mają oficjalną akcję a co z nami?
 4. Wawa wczoraj pod Sheratonem. Pozdrawiam bliźniaka na CB. Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
 5. piotrr_

  problem brz

  Nie mam jak teraz sprawdzić ale to nie jest tak że przekręcasz w jedną stronę na max aby włączyć przednie a później w drugą aby tylne?
 6. Nie ma sprawy. Dokładka tylnego: tu jeszcze 2 fotki: https://imgur.com/a/DbTiVKj Co prawda to przed-lift ale mają fotki na stronie: https://www.maxtondesign.eu/GT86-c237
 7. Ja brałem od nich dokładkę spoilera parę miesięcy temu i jestem zadowolony, jakość imo dobra. A co do tuningu to już chyba od Ciebie zależy czy Ci się to podoba. Jak nie to zawsze chyba możesz im powiedzieć, żeby Ci przekazali niezamontowane i je opylić?
 8. Szansa na zgarnięcie splitterów od Maxtona za udostępnienie auta (POLIFT, 2017-) do skanu 3D.
 9. Tak mi się wydawało, że kątem oka zobaczyłem machnięcie ale nie byłem pewien.
 10. @outsider @Sebastian32 @przemekka @Jacekbrrrrz @KGSub @Primi @AdrianR @Izotom @Fiji @Jaca68 @citan @super_bolek @Piter-BRZ @ralf.79 @sewa @krawwwcu @StingRay @Razbolilol Niezdecydowanym i zapominalskim przypominamy o zapisach i zapraszamy! Obecnie jest około 15 / 25. Link do zapisów: https://goo.gl/forms/C35kxIqSfkr5v70e2Link do grupy na fb: https://web.facebook.com/groups/1402307076674561/
 11. Na oczy tak, ale uszy... Dobrze, że prowadzi Pan a nie Pani.
 12. Jakby ktoś z warszawskich forumowych BRZowców miał jutro czas i ochotę to jest spot GT&BRZ, o 16 pod Narodowym. W razie kiepskiej pogody jedziemy na powiśle pod most na parking (pewnie przy pkp powiśle).
 13. Wawa Anin - pozdro od lewego dla prawego
 14. Pozdrawiam A Ty incognito czy od drugiej strony parkujesz?
 15. Już aż tak nie przesadzajmy. Chociaż miałem parę pasażerów, którzy stwierdzili, że nie mogą robić nic innego oprócz patrzenia na drogę ze względu na specyfikę jazdy. Co do tylnych siedzeń to się zgadzam. Za pasażerem da się kogoś usadzić, ale obie osoby nie siedzą zbyt komfortowo, dlatego też bardzo niechętnie zabieram kogoś trzeciego. I to po dokładnym poinformowaniu na co się pisze. Za siebie (~niecałe 1.9m), czyli kierowcę wpuściłem kogoś tylko raz - na jeździe testowej. I po tejże jeździe testowej musiałem zaakceptować, że auto jest max 3 dorosło-osobowe.
×
×
 • Create New...