Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ukłony dla Pięknej Kierowniczki srebrnego oświniaczonego WRXa na czarnych feluniach widzianej dziś na Marcinkowskiego o 16:10.

 

Wyszczerzyłem ryja, ale że byłem na rowerze, zostałem tylko obulgotany  :(

Edzia :) Jak nie wrzaśniesz to nic z tego..... Lekko przyślepa, przygłucha i takie tam :P

 

No i z tym obulgotaniem sie nie zgadzam bo toto jak kosiarka chodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Machanko dzisiaj rano na Lublańskiej w Krakowie z niebieskim BRZ-em, co to wcześniej zwinnie zjechał sobie z estakady nad 29 Listopada.

Od razu widać, że byłeś na SJSie (oparcie pionowo) ;)

 

Pozdrawiam :)

 

 

I dzisiaj powtórka... :) Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się mi trochę nazbierało. Pozdrawiam kierowców:

 - z wczoraj: czerwony (wiśniowy?) Forester na opolskiej rejestracji  widziany w Piławie, kolejny Forester i też Piława - tu odmachane, Impreza na rondzie w Dzierżoniowie, gdzieś koło 16stej - też odmachane :D,  Impreza niebieska w Świdnicy, Legacy, który mnie wyprzedził między Świdnicą, a Dzierżoniowem, około 19:00

- z dzisiaj: Outback czarny, spotkany około 18:45 w Piławie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Machanko dzisiaj rano na Lublańskiej w Krakowie z niebieskim BRZ-em, co to wcześniej zwinnie zjechał sobie z estakady nad 29 Listopada.

Od razu widać, że byłeś na SJSie (oparcie pionowo) ;)

Pozdrawiam :)

I dzisiaj powtórka... :) Pozdrowienia!

Pozdrawiam!

Edytowane przez super_bolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika czarnego forysia SG zaparkowanego na ul. Stawowej :)

 

Pozdrowienia dla Kierownika srebrnego forysia SG po lifcie zaparkowanego na ul. Rejtana :)

 

Pozdrowienia dla Kierownika czarnego forka sturbo z chromowanymi lusterkami zaparkowanego pod Auchanem na Bielanach Wrocławskich :)

Edytowane przez Krzychu91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika imprezy gc stojącej wczoraj na parkingu w Mikołajkach przy torze,początek rejestracji W........świnka była.

Edytowane przez beemowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla białego, oświniaczonego XV na obwodnicy Bielska 4 lipca około 11:30. luki266 ?? Minęliśmy się na tym ostrym winklu, ale ja inkoguto Mazda 6.

 

Kolejne pozdrowienia, również 4 lipca, rondo w Pietrzykowicach (?), końcówka budowanej drogi S69, niebieskie GT kombi około 17:00.

 

5 lipca, Oświęcim, srebrne GT na wiadukcie DK44 przy rondzie z MCD. Również inkoguto w Mazdzie 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam moniss, mijaliśmy się dziś w Babicach o 20:53 :D

 

 

Odpozdrawiam :-) :-)

Pozdrowienia z soboty zakopianka kierunek zakopane ok 12-13 wszystkich machających kierowników gt + legaś , itd trochę tego bylo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam czarnego Forka XT na DWR spotkanego na skrzyżowaniu w Starej Kraśnicy. Ja niestety nie miałem czasu pojechać za nim ale machałem ręką. Jechałem moją niebieską imprezą i mam nadzieję że mnie widziałeś w tylnym lusterku. Świnka na tylnej klapie była.

Kogo miałem przyjemność zobaczyć ????

 

Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam czarnego Forka XT na DWR spotkanego na skrzyżowaniu w Starej Kraśnicy. Ja niestety nie miałem czasu pojechać za nim ale machałem ręką. Jechałem moją niebieską imprezą i mam nadzieję że mnie widziałeś w tylnym lusterku. Świnka na tylnej klapie była.

Kogo miałem przyjemność zobaczyć ????

 

Wysłane z mojego SM-N915FY przy użyciu Tapatalka

Odpozdrawiam! Moze Dw? Krecilem sie 2 dni noclegujac pod grusza. Ta imprezka nie parkowala przy drozce prowadzacej do stadionu i basenu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...