Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla dolnośląskich subaraków spotkanych w Lądku, Złotym Stoku, pod Dzierżoniowem.

 

przypomnijcie mi tylko po co wam świnki skoro odmachać się wam nie chce... ble.

 

ale Subaraków zatrzęsienie w tych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla dolnośląskich subaraków spotkanych w Lądku, Złotym Stoku, pod Dzierżoniowem.

 

przypomnijcie mi tylko po co wam świnki skoro odmachać się wam nie chce... ble.

 

ale Subaraków zatrzęsienie w tych stronach

 

W Lądku to może ja byłem?

Nie widziałem żeby ktoś machał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla dolnośląskich subaraków spotkanych w Lądku, Złotym Stoku, pod Dzierżoniowem.

 

przypomnijcie mi tylko po co wam świnki skoro odmachać się wam nie chce... ble.

 

ale Subaraków zatrzęsienie w tych stronach

 

W Lądku to może ja byłem?

Nie widziałem żeby ktoś machał :(

 

W Lądku to chyba ze 3 sztuki wczoraj, jedno białe i baaardzo głośne, drugie czerwone, trzecie wyleciało z głowy... za dużo tego na 2 dni, ale nie było niebieskiego ;)

Srebrny GC kąbi w Złotym Stoku z czarną świnką na lusterku dzisiaj ok 14, akurat zaparkował i nawet nie odmachał

Pod Dzierżoniowem niebieski Lanos STI na złotych ale tak "mignął" że nie było nawet szans pomachać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pozdrowie forka, którego mijalem w sobotę na trasie z piaseczna do góry kalwarii. Pomachales mi a ja się zgapilem i odmachalem za późno, ale byłem zrezygnowany bo chwilę wcześniej machalem dwóm forkom i outbackowi, bez odzewu. Pozdrawia srebrny forek sg :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANTY pozdrowienia dla BABY Z Forka na tablicach WL...

 

Wjezdzajac na obwodnicę Trójmiasta w Chylonii w sobotę, około godziny 12.00 w kierunku Torunia na lewym pasie jechała baba forkiem jakieś 80 km/H. Jak na obwodnicę mega wolno ale myślę sobie Subaru jedzie to nie będę jej poganial i tak sobie spokojnie jadę. Po kilku minutach pokazuje mi gest przyjaźni środkowym palcem a ja w szoku!!!

 

Wyprzedzilem ją otworzyłem szybę i się pytam o co kaman a ta baba uśmiech na gębie i znowu środkowy palec.

 

Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem... Może nacpana była ? Albo słońce za bardzo uderzyło do głowy ?

Edytowane przez Daniel208
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sosnowiec, ok. 8.40

Anty pozdrowienia dla buraka z białego Justy SBE****. Chłopcze, wszyscy na drodze już wiedzą, że umiesz szybko jeździć, i ok, niech ci będzie.  Ale wszyscy też wiedzą, że nie masz pojęcia do czego służy ta mała dźwigienka po lewej stronie kierownicy.

No to ci powiem - to jest przełącznik kierunkowskazów. Używa się jej zmieniając pas ruchu, żeby inni wiedzieli co MASZ ZAMIAR zrobić. Może u ciebie na wsi wszyscy wiedzą gdzie i kiedy zawsze skręcasz, ale na trzech pasach z Sosnowca do Katowic chyba mało ludzi z twojej wioski jechało.

Edytowane przez suberet
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przyznaj się. Patrzyłeś na nią. :D

Wysłano z urządzenia mobilnego.

Jakby było na co... Heh to raczej była babka koło 40 co to chciała wyglądać jak 20-stka:)

 

Jednym słowem nie mój klimat :)

 

Tak naprawdę to z tym palcem to taka drogowa gra. Serio ? Nie znałeś jej ? :>

Ktoś ci pokazuje palec, a ty tej osobie odpowiadasz innym ciekawym gestem. Są jeszcze inne odmiany tej zabawy dla bardziej hardcore'owych osobników. Np. Ktoś Ci zajeżdża drogę, a ty go później spychasz z autostrady albo ktoś ci odjeżdża spod świateł to ty go później spychasz w roboty drogowe. Ot taka fajna rozrywka dla znudzonych, stojących w korkach ludzi. :D Oczywiście trzeba uważać na dużych, mięsistych panów. Oni nie potrafią w to grać. :P

Sry. Trochę odleciałem. EOT. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

to jest przełącznik kierunkowskazów. Używa się jej zmieniając pas ruchu, żeby inni wiedzieli co MASZ ZAMIAR zrobić.
Niestety stało się to plagą na drogach... :( Tez mnie to irytuje, bo świadczy o kompletnej arogancji wobec innych uczestników ruchu. :angry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to jest przełącznik kierunkowskazów. Używa się jej zmieniając pas ruchu, żeby inni wiedzieli co MASZ ZAMIAR zrobić.
Niestety stało się to plagą na drogach... :( Tez mnie to irytuje, bo świadczy o kompletnej arogancji wobec innych uczestników ruchu. :angry:

 

Dlatego uważam, że w takich przypadkach powinno być pozwolenie wozić kij bejsbolowy i po lampach walić skoro i tak ich nie używa to są mu zbędne :angry: 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Krk. czy dobrze widziałem srebrnego oswiniaczonegi forka wjeżdżającego na parking ujastka jakieś 30 min temu?

to bylem prawdopodobnie ja :) zona rodziła

Odpozdrawiam :)

Pozdrawiam rowniez czarnego forka ktory podróżował za mna dzisiaj ok godziny 19 przez ulicę Półanki i Klasztorna :)

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

gratulacje

 

i przy okazji

 

wczoraj biała impreza ul przewóz

dzis niebieska impreza ul. ujastek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam właściciela zielonego gtka, stojącego dziś rano przy Wawelskiej (Wwa), nie zobaczyłem czy ma świnki ale po rejstracjach kojarzy mi się że forumowe :)

na WE? :D Z grafitową felgą WRXową? :D

 

Nikt poza Tobą tam nie parkuje zielonym Gtkiem to po kiego sie pytasz :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...