Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam ciemne s turbo ze świnką na lusterku jadącego dziś ok. 11:30 w Stronę Sfery w Bielsku, kierowca akurat popalał papierosa. I jeszcze czarna nowa octavia rs nie daleko aso nissana w Bielsku ze świnką na lusterku na Niemieckich blachach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam kierowników perłowego lanosa oraz czarnego forka spotkanych na Grójeckiej ok. 17.20. 

Perlowy mi smignal fakt...a kolega nie, niemniej rowniez pozdrawiam ;-)

 

Z tyłu zostałem bo mnie jakieś matizy i motocykle blokowały ;) Nawet obaj skręcaliśmy w Bitwy Warszawskiej. 

 

PS. Nieźle się zbiera ten Twój Forek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowniczki:

- srebrnego WRX (świnia z kokardką na klapie, na wlewie naklejka "oj tam, oj tam") widzianą dziś ok.9:15 rano w Al.Jerozolimskich przy dojeździe do ronda de Gaulle'a

- niebieskiego WRX widzianą ok.13:45 w Al.Jerozolimskich przy dojeździe do Dworca Zach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego buga dzisiaj rano między Krynicą a Mochnaczką Wyżną. Świnia była.

 

Szkoda, że wyprzedzałeś na ciągłej. Gdybym nie przyhamował (oraz samochód przede mną nie zrobił tego samego) byłaby czołówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy niebieskiego STI (hawk) z rejestracją VIRUS spotkanego na Air Show w Radomiu.

Odpozdrawiam serdecznie myślałem ze juz nikogo nie spotkam w Subaru na tak duża ilośc samochodów :) aż tu miła niespodzianka na wyjezdzie , uciekałem wcześniej blisko 17 nim to wszystko ruszy nie wiem czy było widać ze niebieski bo utytłany był samochód od staniu na parkingu ( czytaj klepisku ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...