Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pozdrowienia dla sympatycznej koleżanki z niebieskiego bloba WRX wagon na WJ spotkanej dziś na 11 listopada w kierunku Bródna. Przed Żabą to było gorąco  ;)

Odpozdrawiam serdecznie :) kierowca machnął łapą w ramach przeprosin :czerwona:  Gorąco by było gdyby jeszcze pojawił się tramwaj.. i samolot... i np. jakaś łódź podwodna czy coś takiego :rolleyes:

 

Też stacjonujesz na Bródnie ? Możemy robić regionalne spoty  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy lub kierowniczki niebieskiej imprezy w kombi (chyba blob - to sekundy były :), nie zdążyłem dokładnie przyjrzeć ) na tablicach DOA odpoczywającej na ulicy Goldhammera w Tarnowie blisko salonu rowerowego w godzinie 18:12. Świniak na klapie bagażnika doskonale widoczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się ujawni. ;)

 

W skrócie: skręt w lewo z pasa do jazdy na wprost, potem trąbienie, bo ja śmiałem zająć prawy pas po moim skręcie. Żeneralnie typowy pokaz agresji drogowej. Na pokładzie żonka i dwoje dzieci. Na światłach buc mi tłumaczy o znakach... których sam nie czyta. Zwłaszcza take żółte szczałki na jezdni, co to z jego pasa pokazywujo na wprost. :facepalm:

 

Jak mu tłumaczę, że ładnie reprezentuje forum (byłem incoguto :D) to... w sumie nic nie zrozumiał. Arogancja pełno gębo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się ujawni. ;)

 

W skrócie: skręt w lewo z pasa do jazdy na wprost, potem trąbienie, bo ja śmiałem zająć prawy pas po moim skręcie. Żeneralnie typowy pokaz agresji drogowej. Na pokładzie żonka i dwoje dzieci. Na światłach buc mi tłumaczy o znakach... których sam nie czyta. Zwłaszcza take żółte szczałki na jezdni, co to z jego pasa pokazywujo na wprost. :facepalm:

 

Jak mu tłumaczę, że ładnie reprezentuje forum (byłem incoguto :D) to... w sumie nic nie zrozumiał. Arogancja pełno gębo. :D

Jesteś bandyta i tyle :P

 

Pozdrowienia dla blond Pani w blobie Blue mica spotkanej na eskakadzie przy Grabiszyńskiej :) Pięknie się prezentuje, a impreza też niczego sobie :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziedzic_Pruski, trzeba było mu po grecku wyjaśnić... ;)

 

Kiedy chłopina nawet po polskiemu ni rozumić. :D

 

P.S. [olśnienie] W tym rozgardiaszu nie zauważyłem czy aby na ramce była kropka... czy też kreska. ;):D

 

P.S.' Po grecku to wyjaśniałem następnemu co to pod dworcem chciał mnie staranować bo... miał STOP. :facepalm: Gesty był typowe, łącznie z rozczapierzoną ręką i innemi, które znasz. ;) No bo przez szybę nie usłyszysz. :D 

Przez te remonty to ludzie jeżdżą jak powaleni... Przez remonty? Rano burak w BMW trącił mnie lusterkiem przy prędkości 100 km/h na wiadukcie drogi 1x2 20km od Olsztyna, bo on nie będzie hamował przed kimś wjeżdżającym na drogę z rozbiegówki. Co za powalony dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się ujawni. ;)

 

W skrócie: skręt w lewo z pasa do jazdy na wprost, potem trąbienie, bo ja śmiałem zająć prawy pas po moim skręcie. Żeneralnie typowy pokaz agresji drogowej. Na pokładzie żonka i dwoje dzieci. Na światłach buc mi tłumaczy o znakach... których sam nie czyta. Zwłaszcza take żółte szczałki na jezdni, co to z jego pasa pokazywujo na wprost. :facepalm:

 

Jak mu tłumaczę, że ładnie reprezentuje forum (byłem incoguto :D) to... w sumie nic nie zrozumiał. Arogancja pełno gębo. :D

W dziale Olsztyńskie spotkania, chyba jest jakaś informacja ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może się ujawni. ;)

 

W skrócie: skręt w lewo z pasa do jazdy na wprost, potem trąbienie, bo ja śmiałem zająć prawy pas po moim skręcie. Żeneralnie typowy pokaz agresji drogowej. Na pokładzie żonka i dwoje dzieci. Na światłach buc mi tłumaczy o znakach... których sam nie czyta. Zwłaszcza take żółte szczałki na jezdni, co to z jego pasa pokazywujo na wprost. :facepalm:

 

Jak mu tłumaczę, że ładnie reprezentuje forum (byłem incoguto :D) to... w sumie nic nie zrozumiał. Arogancja pełno gębo. :D

W dziale Olsztyńskie spotkania, chyba jest jakaś informacja ;-)

 

 

Robimy inwestygejszyn. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

skręt w lewo z pasa do jazdy na wprost

 

 

na czerwonym świetle a następnie skręcił w lewo na nakazie jazdy prosto

Coś się ostatnio kierowcy Subaru nie popisują...Para z moich pozdrowień

 

 

Pozdrowienia dla pary (pani za kierownicą, pan na fotelu pasażera) spotkanych ok. 20.40 na Zana przy Leclercu w Lublinie. Para w srebrnej turbowannie na blachach WN....., świnka na lusterku. Wcześniej migałem awaryjnymi, potem wołałem przez CB.

też znaków nie zna. I wyjeżdżając z uliczki osiedlowej, gdzie jest nakaz skrętu w prawo w Zana, pojechali w lewo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdrowienia dla sympatycznej koleżanki z niebieskiego bloba WRX wagon na WJ spotkanej dziś na 11 listopada w kierunku Bródna. Przed Żabą to było gorąco  ;)

Odpozdrawiam serdecznie :) kierowca machnął łapą w ramach przeprosin :czerwona:  Gorąco by było gdyby jeszcze pojawił się tramwaj.. i samolot... i np. jakaś łódź podwodna czy coś takiego :rolleyes:

 

Też stacjonujesz na Bródnie ? Możemy robić regionalne spoty  :D

 

:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...