Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla @@blackdogwwl, wczoraj w Wołominie na Niepodległości ok. 16:30 :). W tym oklejeniu na lajfie wygląda świetnie ;).

Odpozdrawiam Cię serdecznie :D Dziękuje. Tylko ja Ciebie nie widziałem :( Nie jest trochę głośniejsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla @@blackdogwwl, wczoraj w Wołominie na Niepodległości ok. 16:30 :). W tym oklejeniu na lajfie wygląda świetnie ;).

Odpozdrawiam Cię serdecznie :D Dziękuje. Tylko ja Ciebie nie widziałem :( Nie jest trochę głośniejsza ;)

Bo jechałem służbowym VW :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś, trasa Mława Warszawa, pozdro dla outbacka we... Diesel który w końcu pokazał moc i wyprzedził mnie jadącego Fabia kombi biosilk że swiniaczem. Zazdroscilem że mogłeś wyprzedzić te 6 pojazdów na raz:) moje 1.4 na to nie pozwoliło i musiałem zamulac 80 kmh w sznurku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Edzi mijanej dziś przed południem na Grenadierów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi ze srebrnego Forka WY z 3 na początku i G na końcu. Jechaliśmy razem, ok 19:30 przez Most Gdański, Rondo Starzyńskiego i początek Jagiellońskiej.

I palec był...

...znaczy pierwszy, czyli kciuk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi ze srebrnego Forka WY z 3 na początku i G na końcu. Jechaliśmy razem, ok 19:30 przez Most Gdański, Rondo Starzyńskiego i początek Jagiellońskiej.

I palec był...

...znaczy pierwszy, czyli kciuk :D

Dzięki, również pozdrawiam :) Poleciałbym szybciej ale finalne strojenie było jeszcze przede mną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla nieznanego kierownika burczącego niebieskiego Bloba ze świniakiem na lusterku, spotkanego na obwodnicy Stavanger w Norwegii ;) przeżyłem lekki szok, widząc tu oświniaczone auto, ale na pewno mi się nie przywidziało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika bliźniaczego bordowego kombiaka wrx widzianego na Puławskiej ok. 9. Nie sądziłem, że kiedykolwiek spotkam ten kolor na wrxie (poza swoim).  :)

PS. Dziewczyna się obraziła, że mój już nie jest taki wyjątkowy ;)

Edytowane przez pablosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...