Skocz do zawartości

Po 23 latach ...


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko mi sobie wyobrazić, że teraz będzie jakaś nowa "Dyrekcja". Kurcze jestem na The Forum prawie 18 lat i dla mnie The Forum = Szanowna Dyrekcja. To nierozerwalny duet. Mam nadzieję, że chociaż obejmie Pan Dyrektor swoim honorowym patronatem Zlot Plejad  i tam będzie można Pana spotkać :) 

No nic. Życzę wszystkiego co najlepsze. A przede wszystkim dużo wolnego czasu bo z doświadczeń mojego Taty widzę, że na emeryturze czasu jest mniej niż przed nią :D 

Dziękuję za te wszystkie lata Panie Dyrektorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za wkład, zaangażowanie...

 

...a tak bardziej serio, to życzę by się cieszył Pan każdym dniem zasłużonego "nie mania nic do robienia" poza zabawami z wnukami.

 

Najlepszego nie tylko na Święta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dyrekcja napisał(a):

Tylko mój nick będzie musiał ulec jakiejś modyfikacji, aby nie wprowadzać p.t. Użytkowników w błąd co do faktycznej funkcji.

Może być stanowisko Emerytowanego Papieża, to i może być Emerytowana Dyrekcja:)

 

 

W uszach ciągle mam Pana głos " Ogon dołączył do grupy...Ogon zjechał z asfaltu... itd;)

 

Pozdrowienia:)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy się pewna epoka. Jestem na forum od 19 lat i Dyrekcja była jak Królowa Angielska - czyli od zawsze - i inny świat nie istniał. 

Może już nie będzie formalnie Dyrekcja - ale Ojciec Dyrektor chyba zostanie? Bo kto by miejsca u steru nie zajął - pewne "rangi" są zarezerwowane na wiecznosć :)

 

Podziękowania za te wszystkie lata rozwoju wspólnoty Subaru, Plejady, SJS, Subariady, Rajdy i SPRT... Długo można by wymieniać...I to taki moment, w których raczej wraca się myślami do tego wszystkiego niż pisze dużo. Dziękuję(my).....

  • Super! 7
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aflinta podpiął/eła i promował(a) ten temat

Dziękuję za te wszystkie lata i wierzę, że motopasja nie pozwoli Panu całkowicie 'wyłączyć' się od forumowej aktywności. Bardzo ceniłem wyważony głos we wszelkich dyskusjach, tych o wyższości x nad y, o 'gestach handlowych', o Plejadach, dilerach i serwisach, o mediacjach itd. Powodzenia i odnalezienia własnej ścieżki na najbliższe lata życzę.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ze świecą szukać innego przedstawicielstwa Subaru, czy wśród innych marek samochodów, żeby szefostwo firmy stworzyło dużo więcej więcej niż tylko "dystrybucję produktów". Podnoszenie umiejętności jazdy w SJS, kuźnia młodych talentów w SPRT, spotkania z użytkownikami Subaru na Zlotach Plejad i podczas Subariadowych wypraw, a nawet czasopismo wydawane specjalnie dla klientów, że o forum nie wspomnę. Na bazie Subaru zbudował Pan własną markę.  Dziękujemy, że się Panu chciało, i że mogliśmy być tego częścią. 

 

I mamy będziemy, że spotkamy się jeszcze na Zlocie, albo gdzieś na wyprawowym szlaku. :)

  • Super! 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2022 o 15:42, pumex1 napisał(a):

Kończy się pewna epoka. Jestem na forum od 19 lat i Dyrekcja była jak Królowa Angielska - czyli od zawsze - i inny świat nie istniał. 

Może już nie będzie formalnie Dyrekcja - ale Ojciec Dyrektor chyba zostanie? Bo kto by miejsca u steru nie zajął - pewne "rangi" są zarezerwowane na wiecznosć :)

 

Podziękowania za te wszystkie lata rozwoju wspólnoty Subaru, Plejady, SJS, Subariady, Rajdy i SPRT... Długo można by wymieniać...I to taki moment, w których raczej wraca się myślami do tego wszystkiego niż pisze dużo. Dziękuję(my).....

2 dni zastanawiałem się co napisać i jak podziękować , ale chyba nie pozostaje mi nic innego jak się pod tym podpisać.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...