Jump to content

gourmet

Użytkownik
 • Content Count

  1604
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

gourmet last won the day on July 18 2010

gourmet had the most liked content!

Community Reputation

143 Wspaniały

About gourmet

 • Rank
  ..:: Subarofanatoholik ::..
 • Birthday 06/29/1964

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa lub okolice DK16
 • Auto
  Foryś 05 i 17, była Impreza

Recent Profile Visitors

1201 profile views
 1. Śmiem twierdzić, że bez Roberta w naszym pięknym kraju powyższe sprzedawałyby się niewiele gorzej. Sponsoring miał wspierać ruchy Orlenu w Niemczech, tam twarz Kubicy niepoparta wynikami niewiele znaczy.
 2. Zaległe z piątku, kumulacja świniaczy w Nowym Mieście Lubawskim w piątkowe popołudnie. Było machane.
 3. Nie przestrasz się, możliwe, że po tej operacji pewne rzeczy (np. opuszczanie szyby) nie będą działały jak wcześniej. Ogarnięty warsztat lub poszperanie w sieci przywróci sprawność.
 4. Ktoś będzie jechał w niedzielę do Warszawy z okolic Iławy? Okolice szeroko pojęte - tzn. Brodnica, Lidzbark też. Do przewiezienia jedna osoba, w maseczce ofc.
 5. Jest bardzo ok, przy 160 km/h będzie 112-113 stopni, niezależnie od temperatury zewnętrznej
 6. Też bym siedział przy ratowniku
 7. Pozdrowienia dla oświniaczonego na czerwono STI new age w Słopsku, jadącego do Summer Fun, czyli do glinianek. Ja wracałem na rowerze. Tam dopiero widać inflację, 2 lata wstecz gratis, ale syf, śmiecie niezbierane itp. Rok temu wejście 5 zł, kosze na śmiecie, bar. W tym roku 20 zyli. W zamian dostawili kilka dmuchańców - dodatkowo płatnych
 8. Wczorajsze pozdrowienia dla złotego Forysia SJ, którego niestety blokowałem na słynnych zawidzko-bieżuńskich serpentynach. Jechaliśmy z psem, niestety nie Łajką, bez aklimatyzacji do dużych g.
 9. Wcale mi nie przeszkadza, odkryłem ją zupełnie przypadkowo. Niemniej, producent ją tam zamontował, jestem ciekaw po co, skoro nie ma funkcji użytkowej. Ściereczka w starszych Subarakach miała sens, jakkolwiek niewielki. A nic niedająca dioda świecąca na żółto?
 10. Autobus ZTM, który wyskoczył przez barierki z S8 w Warszawie. O ile Google Maps już nazajutrz naniosło brak przejazdu, to po otwarciu odcinka grubo ponad tydzień na mapie było zamknięte. Drogowcom też zajęło ponad tydzień usunięcie znaków objazdu, czytali z Google Maps .
 11. 2 lata jeżdżę i nie widziałem że jest, taka sprawność diody.
 12. To starowarmiński myk - na niebieskim muchy nie siadają
 13. Zmieniam pytanie - gdzie wyłącznik, bo od tych lumenów nocą czuję się jak Texas Ranger ze szperaczem?
 14. Odkryłem po 2 latach jeżdżenia. Forester SJ, w schowku pod panelem klimatyzacji jest żółta dioda (zaznaczyłem na pomarańczowo), zapala się po włączeniu świateł mijania. Ktoś wie do czego służy, bo z pewnością nie do oświetlenia schowka?
 15. Ja tymczasem Skarlin w Polonii, wyjazd z jeziora
×
×
 • Create New...