Jump to content

gourmet

Użytkownik
 • Content Count

  1616
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

gourmet last won the day on July 18 2010

gourmet had the most liked content!

Community Reputation

234 Wspaniały

About gourmet

 • Rank
  ..:: Subarofanatoholik ::..
 • Birthday 06/29/1964

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa lub okolice DK16
 • Auto
  Foryś 05 i 17, była Impreza

Recent Profile Visitors

1360 profile views
 1. Warta mundurowa dzisiaj wyjątkowo schowała się przed deszczem.
 2. Specjalne pozdrowienia dla właściciela/właścicielki ciemnego, starszego Gacka na terenowym setupie, który zajął jedyne, doskonałe, strategiczne miejsce parkingowe tuż przed wejściem do MZ na Miodowej. Na aucie duży napis PRZESTAŃCIE DZWONIĆ ZACZNIJCIE LECZYĆ (lub b. podobny). Czteroosobową stałą wartę przy aucie wystawił warszawski garnizon policji, okresowo wartę wzmacnia radiowóz.
 3. Mogę go polecić. Prawie sąsiad, kleił mi kilka rzeczy, bez uwag do roboty.
 4. Racja, mogło być jak w żarcie o dentyście - jak wypluje to oddzwoni.
 5. Pozdrawiam/współczuję posiadaczowi niebieskiego Forysia SG ze świnką, zaparkowany nie-do-końca-poprawnie na tyłach Długiej. W środku karteczka 'jestem u stomatologa'. Musiało być grubo, przed południem już stał, przed 16 jeszcze stał . Ja bym tyle na fotelu nie wytrzymał .
 6. Zgoda, też mam Forse i żadnych problemów.
 7. Sobotnie południe przy zalewie Bardowskiego, srebrny WRX wanna - pozdrawiam grupkę która się z niego wysypała. Na spacerek czy zimną kąpiel?
 8. Biorąc pod uwagę 'wysługę lat' sezonowe, zwłaszcza zimówki mogą nie dociągnąć do założonego przebiegu. Mam jakieś zimowe Nokiany, bieżnik marzenie, w 5 czy 6 sezonie po prostu przestały trzymać.
 9. Aż zerknąłem na dyplom, to był I stopień, nie byłem na II stopniu, ze szkolenia pamiętam początek (slalom) i koniec (omijanie przeszkody na zakręcie). Na tym ostatnim obróciło mnie, ale zaliczyłem, bo utrzymałem się w pasie.
 10. Ile bym dał, żeby chociaż raz zamiatać włosami
 11. Mam wrażenie, że szkolenie I stopnia SJS jakoś się 'wygrzeczniło'. Wczoraj byłem w Kielcach z córką - kursantką. Co prawda ona realizowała voucher Driving Academy, ale symultanicznie odbywała się SJS, program ten sam, tylko auta i kolejność inna. Sam byłem kursantem SJS w +/- 2010 roku, z TF był ze mną chyba @slesz. Wspomnienia już mgliste, ale było dość grubo, bo doskonale pamiętam ćwiczenie którego wczoraj nie było - utrzymać się w pasie przy skręcie w lewo z przeciwskrętem (omijanie przeszkody na zakręcie, czyli wariant omawiany na wykładzie teorii), rozbiegówka była tam, gdzie wyjeżdża się
 12. Śmiem twierdzić, że bez Roberta w naszym pięknym kraju powyższe sprzedawałyby się niewiele gorzej. Sponsoring miał wspierać ruchy Orlenu w Niemczech, tam twarz Kubicy niepoparta wynikami niewiele znaczy.
 13. Zaległe z piątku, kumulacja świniaczy w Nowym Mieście Lubawskim w piątkowe popołudnie. Było machane.
 14. Nie przestrasz się, możliwe, że po tej operacji pewne rzeczy (np. opuszczanie szyby) nie będą działały jak wcześniej. Ogarnięty warsztat lub poszperanie w sieci przywróci sprawność.
 15. Ktoś będzie jechał w niedzielę do Warszawy z okolic Iławy? Okolice szeroko pojęte - tzn. Brodnica, Lidzbark też. Do przewiezienia jedna osoba, w maseczce ofc.
×
×
 • Create New...