Jump to content

gourmet

Użytkownik
 • Content Count

  1610
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

gourmet last won the day on July 18 2010

gourmet had the most liked content!

Community Reputation

195 Wspaniały

About gourmet

 • Rank
  ..:: Subarofanatoholik ::..
 • Birthday 06/29/1964

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa lub okolice DK16
 • Auto
  Foryś 05 i 17, była Impreza

Recent Profile Visitors

1279 profile views
 1. Sobotnie południe przy zalewie Bardowskiego, srebrny WRX wanna - pozdrawiam grupkę która się z niego wysypała. Na spacerek czy zimną kąpiel?
 2. Biorąc pod uwagę 'wysługę lat' sezonowe, zwłaszcza zimówki mogą nie dociągnąć do założonego przebiegu. Mam jakieś zimowe Nokiany, bieżnik marzenie, w 5 czy 6 sezonie po prostu przestały trzymać.
 3. Aż zerknąłem na dyplom, to był I stopień, nie byłem na II stopniu, ze szkolenia pamiętam początek (slalom) i koniec (omijanie przeszkody na zakręcie). Na tym ostatnim obróciło mnie, ale zaliczyłem, bo utrzymałem się w pasie.
 4. Ile bym dał, żeby chociaż raz zamiatać włosami
 5. Mam wrażenie, że szkolenie I stopnia SJS jakoś się 'wygrzeczniło'. Wczoraj byłem w Kielcach z córką - kursantką. Co prawda ona realizowała voucher Driving Academy, ale symultanicznie odbywała się SJS, program ten sam, tylko auta i kolejność inna. Sam byłem kursantem SJS w +/- 2010 roku, z TF był ze mną chyba @slesz. Wspomnienia już mgliste, ale było dość grubo, bo doskonale pamiętam ćwiczenie którego wczoraj nie było - utrzymać się w pasie przy skręcie w lewo z przeciwskrętem (omijanie przeszkody na zakręcie, czyli wariant omawiany na wykładzie teorii), rozbiegówka była tam, gdzie wyjeżdża się
 6. Śmiem twierdzić, że bez Roberta w naszym pięknym kraju powyższe sprzedawałyby się niewiele gorzej. Sponsoring miał wspierać ruchy Orlenu w Niemczech, tam twarz Kubicy niepoparta wynikami niewiele znaczy.
 7. Zaległe z piątku, kumulacja świniaczy w Nowym Mieście Lubawskim w piątkowe popołudnie. Było machane.
 8. Nie przestrasz się, możliwe, że po tej operacji pewne rzeczy (np. opuszczanie szyby) nie będą działały jak wcześniej. Ogarnięty warsztat lub poszperanie w sieci przywróci sprawność.
 9. Ktoś będzie jechał w niedzielę do Warszawy z okolic Iławy? Okolice szeroko pojęte - tzn. Brodnica, Lidzbark też. Do przewiezienia jedna osoba, w maseczce ofc.
 10. Jest bardzo ok, przy 160 km/h będzie 112-113 stopni, niezależnie od temperatury zewnętrznej
 11. Też bym siedział przy ratowniku
 12. Pozdrowienia dla oświniaczonego na czerwono STI new age w Słopsku, jadącego do Summer Fun, czyli do glinianek. Ja wracałem na rowerze. Tam dopiero widać inflację, 2 lata wstecz gratis, ale syf, śmiecie niezbierane itp. Rok temu wejście 5 zł, kosze na śmiecie, bar. W tym roku 20 zyli. W zamian dostawili kilka dmuchańców - dodatkowo płatnych
 13. Wczorajsze pozdrowienia dla złotego Forysia SJ, którego niestety blokowałem na słynnych zawidzko-bieżuńskich serpentynach. Jechaliśmy z psem, niestety nie Łajką, bez aklimatyzacji do dużych g.
 14. Wcale mi nie przeszkadza, odkryłem ją zupełnie przypadkowo. Niemniej, producent ją tam zamontował, jestem ciekaw po co, skoro nie ma funkcji użytkowej. Ściereczka w starszych Subarakach miała sens, jakkolwiek niewielki. A nic niedająca dioda świecąca na żółto?
 15. Autobus ZTM, który wyskoczył przez barierki z S8 w Warszawie. O ile Google Maps już nazajutrz naniosło brak przejazdu, to po otwarciu odcinka grubo ponad tydzień na mapie było zamknięte. Drogowcom też zajęło ponad tydzień usunięcie znaków objazdu, czytali z Google Maps .
×
×
 • Create New...