Jump to content

gourmet

Użytkownik 500
 • Posts

  1629
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

gourmet last won the day on July 18 2010

gourmet had the most liked content!

About gourmet

 • Birthday 06/29/1964

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa lub okolice DK16
 • Auto
  Foryś 05 i 17, była Impreza

Recent Profile Visitors

1523 profile views

gourmet's Achievements

..:: Subarofanatoholik ::..

..:: Subarofanatoholik ::.. (6/13)

260

Reputation

 1. W stanie wyższej konieczności postawiłbym, z kartką z telefonem.
 2. gourmet

  Kapeć

  Tak mi się wydawało, że naciąga. Policzył 2 x 10 korek, 30 naprawa, razem 10 minut roboty, do kieszeni. To słaby zakład, syn przejął po ojcu, ojciec lata wstecz po wymianie nie dokręcił mi jednego koła, nakrętki były tylko złapane. Gdy po kwadransie wróciłem z pretensjami, do końca szedł w zaparte - wszystko możliwe, ale to nie on.
 3. gourmet

  Kapeć

  16 cali, bez czujników, opona zapas.
 4. gourmet

  Kapeć

  Mały OT - za załatanie opony (2 małe dziurki) bez wyważania zapłaciłem 50 zł, Warszawa, osiedlowy wulkanizator. Cena fair?
 5. Przerobiłem Forysia na mobilną stację naprawy rowerów. Co wymagało zdjęcia haka i założenia pałąka, co wymagało jednego dnia grzania i napieprzania młotkiem w zapieczone śruby.
 6. Tygodniowy wypad, co warto? Wytypowałem tymczasem: Lanckorona wraz z piękną cukiernią, karczma Rzym w Suchej Beskidzkiej, muzeum piwa w Żywcu, próba zdobycia ;-) Babiej Góry oraz ????
 7. W ub. tygodniu przed Łomiankami na Gdańsk, na pasie obok miałem Forysia SJ ze świnką dziewczynką na klapie. Zrównałem się, zatrąbiłem, pomachałem, kierownik po krótkim szoku odmachał, ale chyba nie wiedział o co mi chodzi.
 8. Na wszystkie Twoje pytania odpowiedzi są już na forum, temat 'Zanim zadasz pytanie' lub opcja Szukaj. Wymianę oleju w skrzyni robi ogarnięty serwis ASO lub nieASO, ztcw. jest dedykowany olej do subarowskiej CVT. Więcej o nim nie wiem, ufam mechanikowi. Olej do silnika 0W20 lub 5W30 zależnie kogo słuchać. Fajnych sklepów jest kilka lub kilkanaście, pytasz chyba o części eksploatacyjne, bo nie sądzę żebyś w sześciolatku wymieniał wahacze lub pierścienie tłoków. Z zasady witamy i przedstawiamy się w odp. wątku oraz wypełniamy profil lokalizacją.
 9. Słusznie, mogla nawet nie wiedzieć że 'pożyczył' auto. Jak w przysłowiu, Cygan zawinił, kowala powiesili.
 10. Pozdrowienia z wczoraj, Mroczno, woj. warmińsko-mazurskie, ok. 18:30, niebieskie Volvo V50 NNMxxx, oświniaczone podwójnie. Byłem z tyłu, nie mrugałem żeby nie być opacznie zrozumianym.
 11. Nie OTB lecz Foryś, jest identycznie i odnajduję te rozwiązanie jako logiczne, nie widzę powodu do zmiany. Ale u nas najczęściej jeździ tylko kierownik/kierowniczka.
 12. Warta mundurowa dzisiaj wyjątkowo schowała się przed deszczem.
 13. Specjalne pozdrowienia dla właściciela/właścicielki ciemnego, starszego Gacka na terenowym setupie, który zajął jedyne, doskonałe, strategiczne miejsce parkingowe tuż przed wejściem do MZ na Miodowej. Na aucie duży napis PRZESTAŃCIE DZWONIĆ ZACZNIJCIE LECZYĆ (lub b. podobny). Czteroosobową stałą wartę przy aucie wystawił warszawski garnizon policji, okresowo wartę wzmacnia radiowóz.
 14. Mogę go polecić. Prawie sąsiad, kleił mi kilka rzeczy, bez uwag do roboty.
×
×
 • Create New...