Jump to content

gourmet

Użytkownik
 • Content Count

  1567
 • Joined

 • Last visited

About gourmet

 • Rank
  ..:: Subarofanatoholik ::..
 • Birthday 06/29/1964

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa lub okolice DK16
 • Auto
  Foryś 05 i 17, była Impreza

Recent Profile Visitors

776 profile views
 1. Nie wiem, jak w tym modelu, ale w SF MY05 przedlift miałem taki przypadek. Winna była przepalona żarówka górnego stopu.
 2. gourmet

  Technika jazdy AT

  Zatrzymując się na czerwonym trzymacie hamulec nożny czy zaciągacie ręczny? Mnie okrutnie męczy gdy auto przed mną wali stopem po oczach, zwłaszcza nocą. Dlatego najczęściej zaciągam ręczny lub (rzadziej) przerzucam na N.
 3. Tzn. zaślepka przy pokrętle strojenia (prawy górny róg) nie wyciąga się? Panel ma funkcję mapy?
 4. Lustro do zabrania z Poznania do Łodzi lub Warszawy cały czas aktualne
 5. Ktoś z Poznania do Łodzi, lub (gorszy wybór) do Warszawy? Do przewiezienia lustro 90 x 60, do zabrania z POZ ul. Zodiakowa, odbiór gdziekolwiek Łódź, Warszawa lub pomiędzy.
 6. gourmet

  Kubica w F1

  Jest też druga zasada, że połowa pieniędzy wydanych na marketing jest wydana źle. Pytanie która.
 7. gourmet

  Opad schowka...

  Daj komuś obejrzeć. Prawdopodobnie czegoś nie dostrzegasz, co osoba postronna może dojrzeć. Czy on się aby w dziwny sposób nie wyśliznął z mocowania? Odkręcałeś go?
 8. Interwał wyznacza rodzaj świecy, okresowo sprawdzać stan.
 9. Co mam na myśli - wzbudzony TPMS włącza swoją lampkę ostrzegawczą oraz żółty wykrzyknik w innym miejscu na panelu. Żółty wykrzyknik informuje także o innych nieprawidłowościach, niezwiązanych z TPMS.
 10. Odchodzi w jednym miejscu, wydaje się, że mogę jedynie próbować skleić superklejem metalowy trzpień z plastikiem. Demontaż tapicerki wewnętrznej jest zbędny do tej operacji. Mam rację? Ktoś naprawiał i wie jak to zrobić?
 11. Pozdrowienia dla ziomka WJ czarne STI z czerwoną świnką, widzianego dzisiaj pod firmą Laminati na Sochaczewskiej. Piękne auto, czerwone akcenty robią robotę.
 12. Taka sytuacja - Wilanów, boczna uliczka przy Al. Rzeczypospolitej 33, postawiłem auto rankiem w zatoczce za znakiem P jak Parking. Nie zauważyłem dopisku 'płatny' na znaku i nie zauważyłem parkomatu. Po kilku godzinach wróciłem i odjechałem. Dopiero wtedy zobaczyłem za szybą żółty kartonik z wydrukiem po polsku i angielsku (zapamiętałem "penalty claim"). Zanim miałem okazję do zatrzymania i przeczytania kartonik zabrał wiatr. Domyślam się, że coś z parkowaniem, ale nie ze straży miejskiej, bo oni mają inne druki, parkomat też dziwny, nie miejski. Uliczka nie wygląda na prywatną, bo stoją na niej zwykłe znaki drogowe, nie ma szlabanu ani zakazu wjazdu. Czy ktoś (wspólnota mieszkaniowa, administracja czy spółdzielnia) może zawłaszczyć ulicę i kasować za parking? Lub Wilanów ma własną straż parkingową?
 13. Jeżeli mogę to odbieram, dzięki.
 14. Szukam, a właściwie kupiec w KRK szuka, nieustająco Ktoś wybiera się kombiakiem lub Forysiem Wawa - okolice KRK? Do przewiezienia kominek z całym szpejem, waga ok. 120 kg.
 15. Chyba prościej Tobie będzie znaleźć blacharza na pół godziny po robocie i wynająć podnośnik w warsztacie samonapraw.
×
×
 • Create New...