Skocz do zawartości

Po 23 latach ...


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

Dyrektora poznałem jeszcze za czasów gdy w rajdach w PL startowała impreza GC w rękach Bartka Baniowskiego -  jako młody chłopak byłem w jego "zespołach rajdowych".  Rozmawialiśmy na oesach.(pewnie tego nie pamięta:))Długo by wspominać tamte fajne czasy.

Spokojem i klasą potrafił wiele rozwiązać. Następca będzie miał trudno, ale taka kolej rzeczy.

Nie żegnamy się .:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie już tutaj powiedziano, że kończy się piękna epoka. Poznałem Dyrekcję - jak się okazuje - na samym początku jej kariery na tym stanowisku, około 2001 lub 2002 roku będąc dziennikarzem Ś.P. Wydawnictwa Auto Technika Motoryzacyjna. Wspominam wypożyczanie testowego Forka jedynki z Krakowa i wspólny wyjazd na premierę Forka 2 do Niemiec. Wówczas Dyrekcja pozwoliła mi pojeździć swoim Blobem STI i… tak mi zostało do dziś.

Cóż powiedzieć? Dziękuję, do zobaczenia, proszę nie znikać z naszego pięknego świata Subaru w Polsce, którego od zawsze był Pan filarem.

 

Ukłony!
Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna @Dyrekcja , Panie Witoldzie,

Z wielkim smutkiem przyjąłem do wiadomości iż oddaje Pan swego rodzaju "dziecko", powód do niewątpliwej dumy, jakim jest SIP ! . Stworzył Pan moim skromnym zdaniem najlepszego importera w Polsce, jak nie w EU. Stworzył Pan wyjątkową atmosferę, połączył Pan ludzi, poprzez wyjątkowy zespół SPRT, forum, Plejady, Subariady, Klub Subaru, o pomocy dla potrzebujących nie wspomnę, ale starsi forumowicze pamiętają, choćby akcje dla ś.p. Oskara. Z kim nie rozmawiałem przez lata na Pana temat, każdy ale absolutnie każdy, mówił o Panu w samych superlatywach i mogę to potwierdzić ze swojego podwórka. Znamy się osobiście chyba z 15 lat, (a moje CV może do tej pory gdzieś leży w archiwach :mrgreen: z 2000r.) Naprawdę współpraca z Panem i SIP to była i jest czysta przyjemność ! 

Pisząc ten post, przypominają mi się same wspaniałe wspomnienia, z rajdów, Plejad, spotkań, można by było godzinami pisać. Nie sposób nie wspomnieć o Pana wspaniałej małżonce ! która nie wątpliwie była/jest wielkim wsparciem ! 

Ze swojej strony jeszcze raz, bardzo ale to bardzo dziękuję tak naprawdę za wszystko ! 

 

  • Super! 2
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna @Dyrekcja Panie Witku, serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i to wszystko co nas przez lata cieszyło: SJS, Plejady Subariady, serdeczne gratulacje za to wszystko co Pan osiągnął i życzymy aktywnego i zdrowego "okresu spoczynku"

Edytowane przez Tiger
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się nie zgadzam... taka była pierwsza myśl. 

 

Mamy w życiu pewne fundamenty, bezpieczne przystanie i dla mnie obecność @Dyrekcja takim fundamentem jest i nadal będzie w życiu jak i środowisku Subarowym, bez względu czy na stanowisku, czy też bez stanowiska.  "Człowiek instytucja" bez względu na tytuły, umowy, prawo pracy, granice, prawa własności... 

 

Wiele Subaru zawdzięczam, jeszcze więcej @Dyrekcja nawet jeżeli nie bezpośrednio, to pośrednio gdyby się tak zastanowić... 

 

Minęło kilka tygodni i nic się nie zmieniło, nadal się nie zgadzam.

 

  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chojny napisał(a):

A ja się nie zgadzam... taka była pierwsza myśl.

O, to jest nas dwóch ;) Ja również, jak się dowiedziałem, zareagowałem podobnie - no nie! No tak się po prostu nie robi! O ile samo prowadzenie SIP jest zabezpieczone w dobrych rękach (serio, znamy obu panów z bardzo dobrej strony), o tyle INSTYTUCJA Dyrekcji pozostaje, według mnie, NIENARUSZALNA i to 

 

5 minut temu, chojny napisał(a):

bez względu na tytuły, umowy, prawo pracy, granice, prawa własności... 

Innymi słowy - podpisuję się pod Twoimi słowami.

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2022 o 12:19, chojny napisał(a):

Ale ja się nie zgadzam... taka była pierwsza myśl. ...

 

Smutno i sentymentalnie się zrobiło ... Panie i Panowie ! Będą plusy !

 

Ojciec będzie miał więcej czasu dla nas na forum !

Ojciec i Matka ( nie mylić z Matką Forumową)!  Będą mieć więcej czasu dla nasz, na wyczekiwanych Plejadach !

Wnuki się cieszą, jak dziadki idą na emeryturkę !

 

:);)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten moment musiał kiedyś nadejść ale szkoda, że tak szybko. Ja również bardzo dziękuje za ogromny wkład w markę Subaru w Polsce. Dziękuje za mocne lobbowanie w Japonii za fajnymi modelami w Europie, świetne podejście i Zlot Plejad. Mam nadzieję do zobaczenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem jeszcze okazji poznać @Dyrekcja, ale za stworzenie tak wspaniałej społeczności BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ i myślę, że w końcu będzie okazja poznać Pana na żywo, na Subariadzie lub innej okazji:hi:Życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku oraz na nowej drodze życiowej i wszystkiego Subarowego :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że ostatnio jestem raczej biernym podglądaczem forum i użytkownikiem niesubaru to bardzo dziękuję za wspomnienia które pozostały po zlotach... Życzę Dyrekcji wszystkiego najlepszego i realizacji nowych pomysłów :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Witoldzie. Każdy kiedyś musi podjąć taką decyzję (jeżeli dożyje), ale w tym przypadku trudno mi się z tym pogodzić, bo dla mnie „od zawsze” Subaru to Pan. Bardzo za to dziękuję, a w szczególności za wiele gestów życzliwości, których przez te lata od Pana doznałem. Jestem przekonany, że na emeryturze będzie Pan równie zajętą osobą jak dotychczas. Mam nadzieję, że mimo to znajdzie Pan czas na Forum.

Ja mam tę decyzję jeszcze przed sobą. Szacownym Emerytem jestem już od 5 lat, ale z Firmą jeszcze nie umiem się rozstać.

Życzę powodzenia we wszystkim, co Pan zamierza i dodatkowo zdrowia na to wszystko.

Serdecznie pozdrawiam

Konrad Moskwa - PRIMAR

  • Super! 4
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. To był chyba tzw. komunał. Jestem emerytem od prawie dwóch lat i zajęć mam więcej ! Córka mnie eksploatuje. Ale dzięki temu, czuję się młodziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...