Skocz do zawartości

mz56

Użytkownik
 • Zawartość

  828
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O mz56

 • Tytuł
  ..:: Profi ::..
 • Urodziny 03.03.1956

Profile Information

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  W-wa
 • Auto
  WRX STI 08, Golf 1,2 firma. Moment obrotowy-nie dotyczy.

Ostatnie wizyty

574 wyświetleń profilu
 1. mz56

  Rozrusznik- dźwięk

  Trudno powiedzieć. Mój ostatnio ze dwa razy nie wszedł w koło zamachowe. Luz na dźwigni prowadzącej bendiks. Dodatkowo, na zimno, cofając się strasznie rzęzi. Taki dziwny zgrzyt. Najwyższy czas wyjąć i obejrzeć. 10 lat, to jednak dla smarów jest duży czas.
 2. mz56

  impreza gh 2.0 problem z temperaturą

  1. Sprawdzić jednak termostat. 2. Najczęściej brudna przepustnica. 3. Oprogramowania są. I całe dedykowane pudełka. Całe życie nieźle zarabiam, ale mnie nie stać.
 3. mz56

  ile wam pali ?

  Fajne. Chętnie bym się pobawił. Tzn. tymi ekstremalnymi pojazdami.
 4. mz56

  waz od chlodnicy

  Na razie sprawdź/wymień termostat. Bez czarnowidztwa. Przecież on się otwiera pod wpływem temperatury. Jak pada mechanicznie, to pozostaje zamknięty.
 5. mz56

  Ile może brać oleju GC

  Czyli tak jak mówiłem, mieścicie się w przedziale 50 - 100 na tysia.
 6. mz56

  Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego

  Ba ! Nie w Warszawie, w środku miasta !
 7. mz56

  Ile może brać oleju GC

  Z życiowego doświadczenia, uważam, że granicą powinno być ok. 1l/1kkm. Powyżej to za chwile zgon. Normalnie, wolny ssak lub doładowany przy cywilnej jedzie, bierze od 50 do 500 ml/1 kkm. Inna sprawa, że jak mawiał mój Tato, taki obtarty, typu 2l/500 km to lekko się kręci, ma lepszego kopa i mniej pali. Oczywiście to był żart.
 8. mz56

  Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego

  Zawsze można trafić na lód. Trzeba mieć to na uwadze. Lód pod cienką warstwą śniegu jest niesamowity. Tylko kolce, a u nas niestety nie można. Dzisiaj sobie trochę pojeździłem po nieodśnieżonych. Byłem z małżonką w Konstancinie u lekarzy. Jak wracaliśmy było pięknie. Boczne nie widziały soli.
 9. mz56

  cham na drodze

  filipk93, absolutnie się nie obrażam. Trochę testosteronu mi chyba zostało. W tym wieku kochać swojego STI ? Duże znaczenie ma chyba też praca nad sobą wymuszona warunkami, w których musisz jeździć. Jest takie miejsce w Warszawie, gdzie codziennie jakiś baran/baranica chce mnie skasować. Żwirki i Wigury przy dojeździe do Wawelskiej. Pasy "skręcają" a ludzie wjeżdżają mi w lewy bok jadąc prosto. Gdybym tego nie ignorował, najwyżej krótka trąbka, to dawno, gdybym wysiadał z samochodu, ktoś by mnie zabił lub sam bym go udusił gołymi rękami. Inna sprawa, że drogowcy zmieniając układ pasów (jakoś na wiosnę), wybrali jedno z najgłupszych rozwiązań. Chodziło o "upłynnienie" ruchu przy skręcie w stronę Wisły. Zamiast utrzymać dwa pasy ze Żwirek w Trasę Łazienkowską w prawo i stworzyć nowe do jazdy na wprost i w lewo, to prawy pas rozwidlili na dwa a jadących lewym zepchnęli do jazdy tylko na wprost i w lewo. W ostatniej chwili ludzie pakują się za wszelką cenę na prawo. dako, czy możesz trochę przybliżyć sprawę znaku stojącego 20 m dalej ?
 10. mz56

  cham na drodze

  Drodzy Państwo ! Polecam swoją metodę. Olewać wszystko, nie otwierać okien, nie słuchać bluzgów. Uśmiechnąć się, olać i pojechać dalej. Rzucić dwa, trzy bluzgi pod nosem i się uspokoić.
 11. mz56

  Rdzewiejący tłumik z nierdzewki

  rydzada dobrze radzi !
 12. mz56

  Rdzewiejący tłumik z nierdzewki

  Prawdziwej nierdzewki magnes się nie trzyma.
 13. mz56

  Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego

  Wziąłem ich z rolki.
 14. mz56

  Biale z nieba leci!

  To faktycznie fajny napis. Pamiętam, jak kilka lat temu, musiałem polecieć z Warszawy w Tatry na Słowacji i wrócić tego samego dnia. Cały czas padał śnieg. Jechałem 2,0 RC na dobrych zimówkach. W Polsce starali się aby posolić. Śliskie błocko było wszędzie. Na Słowacji zero soli. Efekt podobny. Tak samo ślisko, ale dużo fajniej. Czystej jazdy było 15 godzin. Frajda z jazdy po grubym śniegu niezapomniana.
 15. mz56

  Biale z nieba leci!

  A co ja mam powiedzieć ? Ochota. nawet na osiedlu jest prawie czarno od soli "wnoszonej" na oponach.
×