Jump to content

Daniel Janus

Użytkownik 500
 • Posts

  776
 • Joined

 • Days Won

  2

Daniel Janus last won the day on July 15 2019

Daniel Janus had the most liked content!

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Zamość
 • Auto
  Było: Legacy 2.0MY06,
  jest: Forester 2.0MY05 (zapasowy),
  Forester XT MY07,
  STi 08

Recent Profile Visitors

3442 profile views

Daniel Janus's Achievements

..:: Profi ::..

..:: Profi ::.. (4/13)

1.5k

Reputation

 1. U mnie też się rozszczelniła- w Forku. Być może przytarło ją mocowanie chłodnicy ATF. Naprawiona u Carfita i śmiga dalej, a w tym roku nie miała lekko. Pracowała w +44st.C. Na egzekwowanie "wieczystej gwarancji" nie zdecydowałem się z braku czasu. Zaspawali mi to bardzo elegancko i prawie śladu nie ma. U mnie żeberko od strony od pasażera dolny róg od strony chłodnicy klimy. Dolewałem 200ml co miesiąc.
 2. Zabrałem swojego Forka najpierw w maju do Serbii potem początkiem sierpnia do Albanii i końcem sierpnia na Sardynię lubimy się
 3. Jak zabrudzisz błotem i liśćmi to i sportowa, duża chłodnica nie pomoże. Tak z doświadczenia...
 4. Nie. Żeby zagrzać sprawnego Forka 2.0 wolnosska trzeba +45 st. Celsjusza i długiego, bardzo "wolnego" (terenowego) podjazdu o znacznym nachyleniu. Chyba, że często jeździsz w takich warunkach- to, tak.
 5. To jest chyba główny problem Lanosa jeśli chodzi o fotografię. Tych poszerzeń i przetłoczeń zwyczajnie na zdjęciach i w katalogach nie widać. Ludzie postrzegają to auto przez pryzmat broszury, gdzie rzeczywistość jest całkowicie inna. Wprost- jest to chyba najmniej fotogeniczny model Subaru w historii. Być może właśnie dlatego ten model nie odniósł sukcesu na jaki zasługuje.
 6. Wyleczyłem się z krytykowania aut zanim obejrzę na żywo. Pamiętam jak wchodził Lanos STi, był dla mnie nie do przyjęcia. Na żywo okazało się, że to fajne i zgrabne auto. Z upływem czasu jeszcze bardziej zyskiwało na "urodzie". Teraz, kiedy jest rzadkością na drodze coraz bardziej mi się podoba. I tu muszę posypać głowę popiołem Także ostrożnie z tymi negatywnymi komentarzami, żeby nie okazało się, że u kogoś z krytykantów po jakimś czasie zawita w garażu właśnie ten model. Oby był dostępny w EU. Jeździłbym...
 7. A Carabinieri z Forka na Sardynii przypadkiem nam nie odmachali?
 8. Jest odpowiednio obliczona do typowych warunków użytkowania. W przypadku osiągnięcia zbyt wysokiej temp. elektronika wkroczy. Podczas bardzo stromych podjazdów w ekstremalnych temp. (+44 st.) na Subariadzie w Albanii nie przypominam sobie aby auta z CVT zgłaszały problem z przegrzaniem płynu CVT.
×
×
 • Create New...