Jump to content

Daniel Janus

Użytkownik 500
 • Posts

  776
 • Joined

 • Days Won

  2

Everything posted by Daniel Janus

 1. U mnie też się rozszczelniła- w Forku. Być może przytarło ją mocowanie chłodnicy ATF. Naprawiona u Carfita i śmiga dalej, a w tym roku nie miała lekko. Pracowała w +44st.C. Na egzekwowanie "wieczystej gwarancji" nie zdecydowałem się z braku czasu. Zaspawali mi to bardzo elegancko i prawie śladu nie ma. U mnie żeberko od strony od pasażera dolny róg od strony chłodnicy klimy. Dolewałem 200ml co miesiąc.
 2. Zabrałem swojego Forka najpierw w maju do Serbii potem początkiem sierpnia do Albanii i końcem sierpnia na Sardynię lubimy się
 3. Jak zabrudzisz błotem i liśćmi to i sportowa, duża chłodnica nie pomoże. Tak z doświadczenia...
 4. Nie. Żeby zagrzać sprawnego Forka 2.0 wolnosska trzeba +45 st. Celsjusza i długiego, bardzo "wolnego" (terenowego) podjazdu o znacznym nachyleniu. Chyba, że często jeździsz w takich warunkach- to, tak.
 5. To jest chyba główny problem Lanosa jeśli chodzi o fotografię. Tych poszerzeń i przetłoczeń zwyczajnie na zdjęciach i w katalogach nie widać. Ludzie postrzegają to auto przez pryzmat broszury, gdzie rzeczywistość jest całkowicie inna. Wprost- jest to chyba najmniej fotogeniczny model Subaru w historii. Być może właśnie dlatego ten model nie odniósł sukcesu na jaki zasługuje.
 6. Wyleczyłem się z krytykowania aut zanim obejrzę na żywo. Pamiętam jak wchodził Lanos STi, był dla mnie nie do przyjęcia. Na żywo okazało się, że to fajne i zgrabne auto. Z upływem czasu jeszcze bardziej zyskiwało na "urodzie". Teraz, kiedy jest rzadkością na drodze coraz bardziej mi się podoba. I tu muszę posypać głowę popiołem Także ostrożnie z tymi negatywnymi komentarzami, żeby nie okazało się, że u kogoś z krytykantów po jakimś czasie zawita w garażu właśnie ten model. Oby był dostępny w EU. Jeździłbym...
 7. A Carabinieri z Forka na Sardynii przypadkiem nam nie odmachali?
 8. Jest odpowiednio obliczona do typowych warunków użytkowania. W przypadku osiągnięcia zbyt wysokiej temp. elektronika wkroczy. Podczas bardzo stromych podjazdów w ekstremalnych temp. (+44 st.) na Subariadzie w Albanii nie przypominam sobie aby auta z CVT zgłaszały problem z przegrzaniem płynu CVT.
 9. Klima- dead. Ale dzięki wspaniałym ludziom rodzina może jechać w komforcie. @rutek111 @K0 MAR @marianuszka Wielkie dzięki !!!
 10. Spacerując po Sączu, oczy bolały patrząc na to co zrobił grad z autami.
 11. Pozdrawiam właścicieli aut, które leczą się u Carfita.
 12. XT jest 300km od domu. Wysyłam z wolnossaka. Bez zapłonu. Z zapłonem.
×
×
 • Create New...