Skocz do zawartości

Wrangler moja miłość


mechanik

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Eryk napisał:

Robi wrazenie, ze bedzie sporo powypadkowych egzemplarzy dostepnych...;)

 

tym lepiej dla nas tu, w Europie :OO:

oby tylko te wypadki niegrożne były...

 

P.s. na rosysjkim dalekim Wschodzie jest taki żart (wolne tłumaczenie): panowie Japończycy, wy tam akuratniej jeździjcie naszymi przyszłymi autami :mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, eddie_gt4 napisał:

 

tym lepiej dla nas tu, w Europie :OO:

oby tylko te wypadki niegrożne były...

 

P.s. na rosysjkim dalekim Wschodzie jest taki żart (wolne tłumaczenie): panowie Japończycy, wy tam akuratniej jeździjcie naszymi przyszłymi autami :mrgreen:

No wlasnie dlatego tak napisalem... podejrzewam ze dachowanie bedzie glownym typem wypadku biorac pod uwage rozklad masy/srodek ciezkosci, i fakt ze przyszli wlasciciele jeszcze auto podniosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie jestem na kupnie Wranglera JK (przedział rocznikowy 2016 - 2017). Jeździłem wersją benzynową z rynku amerykańskiego i ogólnie połknąłem bakcyla tyle, że każdy egzemplarz który miałem okazję organoleptycznie obczajać był w wersji unlimited. Ja z kolei uparłem się na klasykę czyli 3d. Auto ma służyć na dojazdy w góry (mieszkam w takich warunkach gdzie potencjał wranglera można wykorzystać wyjeżdżając poza ogrodzenie posesji), codzienne podróże po mieście i ogólną jazdę wokół komina. Czy z waszych doświadczeń wynika, że wersja krótka znacząco różni się od większego brata jeżeli chodzi o właściwości jezdne? Chodzi mi o temat czysto asfaltowy. To, że mniejszy może być lepszy w niektórych próbach terenowych zdążyłem przeczytać na przeróżnych portalach i forach, ale chodzi mi o odczucie w codziennej eksploatacji. Będę wdzięczny za podpowiedzi bardziej doświadczonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...