Jump to content

"offroad" w subaru XV ;-)

Recommended Posts

• Replies 557
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pirelli Scorpion AT Plus 225/65R17 Mieszczą się, nie ocierają w żadnym miejscu, przy pełnym skręcie są "na styk". Opona mniej agresywna od BFG, całoroczna, również z homologacją zimową. Właściwoś

Wstępny proces filtrowania jest widoczny na załączonym zdjęciu

Jeśli ktoś się zastanawia, czy wejdą, czy będą ocierać, czy... Weszły, nie ocierają o nic, nawet z chlapaczami. Rozmiar 225/65/17 na fabrycznych felgach, chlapacze Rokblokz, brak liftu (na razie). 

Posted Images

@Than_Junior Opis strat i zdjęcie idealnie się uzupełniają :) Też miałem wrażenie że robię za pług i jedno wielkie sitko - piasek przeleciał przez grilla, chłodnicę, komorę silnika, a masa kamyczków została :)

Edited by keyman
  • Upvote 1
4 godziny temu, keyman napisał:

piasek przeleciał przez grilla, chłodnicę, komorę silnika, a masa kamyczków została 

Czyli na koniec był to piasek filtrowany, grillowany, schłodzony i pewnie naoliwiony :mrgreen:

• Haha 2

Przetestowalem XV- a 2.0 CVT na subariadzie w Bulgarii. Nie odstawal od forkow i bardzo dobrze sobie radzil w terenie , piachu i na kamlotach. Trudne podjazdy po skalach XMode i bez problemu wszystko poszlo. Wada nisko osadzony dziob przeszkadza troche w pokonywaniu trudnych wyrw i kolein na drodze. Reszta na plus.

• Like 4
7 minut temu, tomek19791 napisał:

Przetestowalem XV- a 2.0 CVT na subariadzie w Bulgarii. Nie odstawal od forkow i bardzo dobrze sobie radzil w terenie , piachu i na kamlotach. Trudne podjazdy po skalach XMode i bez problemu wszystko poszlo. Wada nisko osadzony dziob przeszkadza troche w pokonywaniu trudnych wyrw i kolein na drodze. Reszta na plus.

Skoda z tylną osią dołączaną błyskawicznie dzięki Haldex'owi poradziłaby sobie nie gorzej, a przy tym paliwa by tyle nie poszło co w mułowatym Subaru :biglol:

;)

• Haha 1
  • Upvote 1
W dniu 4.07.2019 o 20:20, Than_Junior napisał:

Czyli na koniec był to piasek filtrowany, grillowany, schłodzony i pewnie naoliwiony :mrgreen:

Wstępny proces filtrowania jest widoczny na załączonym zdjęciu :D

117.jpg

• Like 7
  • Thanks 1
  • Haha 1
34 minuty temu, GREGG napisał:

Jak patrzę na to zdjęcie, żałuję, że nie wziąłem białego - super się prezentuje 

No właśnie - a jaki Ty masz kolor ? W galerii 'piętnastek' brakuje Twojego auta

1 godzinę temu, GREGG napisał:

Też mi się szalenie podoba.... ale pod oknem stoją w porywach cztery inne białe auta sąsiadów - czułbym się jak w UAE ;) 

18 godzin temu, Blixten napisał:

Piękne zdjęcie :thumbup:

Doczekałem się, dopiero na ostatnio zamieszczonej galerii się załapaliśmy :) Podziękowania należą się Plejadowym fotografom - Horizont. Świetne zdjęcia i oczywiście filmy z równie świetnym montażem i ujęciami.

14 godzin temu, moominko napisał:

Zazdroszczę Ci tego zdjęcia, idealnie trafione :) 

Trafione idealnie, ale auto nieprzyzwoicie czyste (pierwsza próba/pierwszy dzień).

Wy za to macie wiele ujęć filmowych :)

13 godzin temu, GREGG napisał:

Dziękuje, w naszym przypadku nie było wyboru - taki był ;)

Jeżeli ktoś się zastanawia w jakim kolorze XV prezentuje się dobrze to odpowiedź jest jedna - w błocie :D

144.jpg

Pozdrawiam!

Edited by keyman
  • Like 2
  • Upvote 1

Kolejne super zdjęcie. 

Oglądając żałuję, że nie pojechałem na zlot, ale mam nadzieję, że za rok się uda . 

Przyjemnie się czyta właściciela zadowolonego z wyboru auta :thumbup:

• Like 1
  • 2 weeks later...
W dniu 30.10.2018 o 10:55, Dyrekcja napisał:

Na razie nie ma na to homologacji. Tak więc aktualnie testujemy, czy nie ma negatywnego wpływu na samochód jako taki. Jeżeli będzie OK zobaczymy, czy producent da nam uprawnienia do homologacji części. Prawdopodobnie jednak rozpoczniemy tez testy innego rozwiązania ( posiadającego już homologację - bazowo to samo, co mamy już w "doświadczonym" Foresterze.

Chciałbym nieco odświeżyć temat podniesienia XV - jak postępy w testach i ewentualnej homologacji?

• Like 2
  • Upvote 2
  • 1 month later...
3 godziny temu, aflinta napisał:

Jak on te 170KM zrobił?

Proste, doliczył całkowitą moc wszystkich silniczków elektrycznych do otwierania/zamykania szyb (pierwsza ewolucja e-boxera) xD

• Like 1
  • Haha 3