Skocz do zawartości

"offroad" w subaru XV ;-)


zbyszko4x4

Rekomendowane odpowiedzi

@Than_Junior Opis strat i zdjęcie idealnie się uzupełniają :) Też miałem wrażenie że robię za pług i jedno wielkie sitko - piasek przeleciał przez grilla, chłodnicę, komorę silnika, a masa kamyczków została :)

Edytowane przez keyman
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowalem XV- a 2.0 CVT na subariadzie w Bulgarii. Nie odstawal od forkow i bardzo dobrze sobie radzil w terenie , piachu i na kamlotach. Trudne podjazdy po skalach XMode i bez problemu wszystko poszlo. Wada nisko osadzony dziob przeszkadza troche w pokonywaniu trudnych wyrw i kolein na drodze. Reszta na plus.

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tomek19791 napisał:

Przetestowalem XV- a 2.0 CVT na subariadzie w Bulgarii. Nie odstawal od forkow i bardzo dobrze sobie radzil w terenie , piachu i na kamlotach. Trudne podjazdy po skalach XMode i bez problemu wszystko poszlo. Wada nisko osadzony dziob przeszkadza troche w pokonywaniu trudnych wyrw i kolein na drodze. Reszta na plus.

Skoda z tylną osią dołączaną błyskawicznie dzięki Haldex'owi poradziłaby sobie nie gorzej, a przy tym paliwa by tyle nie poszło co w mułowatym Subaru :biglol:

  ;)

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, GREGG napisał:

Jak patrzę na to zdjęcie, żałuję, że nie wziąłem białego - super się prezentuje 

Też mi się szalenie podoba.... ale pod oknem stoją w porywach cztery inne białe auta sąsiadów - czułbym się jak w UAE ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Blixten napisał:

Piękne zdjęcie :thumbup:

Doczekałem się, dopiero na ostatnio zamieszczonej galerii się załapaliśmy :) Podziękowania należą się Plejadowym fotografom - Horizont. Świetne zdjęcia i oczywiście filmy z równie świetnym montażem i ujęciami.

14 godzin temu, moominko napisał:

Zazdroszczę Ci tego zdjęcia, idealnie trafione :) 

Trafione idealnie, ale auto nieprzyzwoicie czyste (pierwsza próba/pierwszy dzień).

Wy za to macie wiele ujęć filmowych :)

13 godzin temu, GREGG napisał:

Jak patrzę na to zdjęcie, żałuję, że nie wziąłem białego - super się prezentuje 

Dziękuje, w naszym przypadku nie było wyboru - taki był ;)

 

Jeżeli ktoś się zastanawia w jakim kolorze XV prezentuje się dobrze to odpowiedź jest jedna - w błocie :D

144.jpg

Pozdrawiam!

 

Edytowane przez keyman
  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.10.2018 o 10:55, Dyrekcja napisał:

Na razie nie ma na to homologacji. Tak więc aktualnie testujemy, czy nie ma negatywnego wpływu na samochód jako taki. Jeżeli będzie OK zobaczymy, czy producent da nam uprawnienia do homologacji części. Prawdopodobnie jednak rozpoczniemy tez testy innego rozwiązania ( posiadającego już homologację - bazowo to samo, co mamy już w "doświadczonym" Foresterze.

Chciałbym nieco odświeżyć temat podniesienia XV - jak postępy w testach i ewentualnej homologacji?

  • Super! 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...