Skocz do zawartości

Zlot Plejad 2007


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czy planowany jest jakas wspólna trasa z wawy na plejady czy ewentualnie spontanicznie utworza sie grupki subaraków?

Ja jade w piątek. Z Warszawy będę wyjeżdzał w godzinach 15:30-17 (niestety bliższa godzina nieokreslona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ewentualnie spontanicznie utworza sie grupki subaraków?

[/quete]Ja jade w piątek. Z Warszawy będę wyjeżdzał w godzinach 15:30,17[/quete]

znaczy się jak który by chcial 15:30,18 to już ...nie zdąży jechać z Tobą

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ewentualnie spontanicznie utworza sie grupki subaraków?

Ja jade w piątek. Z Warszawy będę wyjeżdzał w godzinach 15:30,17

znaczy się jak który by chcial 15:30,18 to już ...nie zdąży jechać z Tobą

 

mamusia

Poprostu wyjazd jest uzależniony od mojej połówki. Jak wyjdzie o 15:30 z pracy to wyjeżdzam 15:30, a jak będzie musiała siedziec do 17, to wyjeżdzamy o 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Poprostu wyjazd jest uzależniony od mojej połówki. Jak wyjdzie o 15:30 z pracy to wyjeżdzam 15:30, a jak będzie musiała siedziec do 17, to wyjeżdzamy o 17.

 

moją "połówkę" zazwyczaj noszę w........ sobie. dzienki temu też jestem od niej uzależniony ale już nie czasowo.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Zamienie!

 

Z powodów osobistych (pilotka ) zamienie swoje uczesnictwo w plejadach - trasa szosowa - na trasę turystyczną.

 

Sposób postępowania:

1) Proszę o PW z imionami i nazwiskami osob z załogi chętnej do zamiany.

2) Wysyłam maila do sipu i dzwonie z prośbą o zamiane.

3) Po mojej informacji chętna załoga robi to samo.

 

Up.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Zamienie!

 

Z powodów osobistych (pilotka ) zamienie swoje uczesnictwo w plejadach - trasa szosowa - na trasę turystyczną.

 

Sposób postępowania:

1) Proszę o PW z imionami i nazwiskami osob z załogi chętnej do zamiany.

2) Wysyłam maila do sipu i dzwonie z prośbą o zamiane.

3) Po mojej informacji chętna załoga robi to samo.

 

Up.

A czego Ona się boi? Tak samo luzacko możecie jechać na turystycznej jak i na szosowej. Nie rozumiem :!: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i niestety chyba nie wystartuje swoim corshe. co prawda jestem na liscie rezerwowej, ale niestety sa marne szanse na start

w takim razie polecam sie jako pilot, w swojej "karierze" przejechalem z ok 40 kjsow jako pilot i ok 18 jako kierowca, poza tym jestem z bialegostoku i chcialbym walczyc o pudlo

Nie musisz walczy o pudlo, ja mam pare z Piotra i Pawla, moge zabrac ze soba na zlot :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moją "połówkę" zazwyczaj noszę w........ sobie. dzienki temu też jestem od niej uzależniony ale już nie czasowo.

mamusia

 

hmmm... a ja czasem w torbie - ale to stan przejsciowy pomiedzy punktem nabycia (A), a punktem spozycia (B):mrgreen: A lyse barmany niech tylko nam szybko nalewaja, zeby droga od A do B krotka byla :mrgreen:

 

zdravim Matka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ SIP juz dziś nie pracuje :evil: może ktoś z Was pomoże mi uzyskać następującą informację lub kontakt do kogoś kto może mi pomóc:

 

Czy w piątek będzie istniała możliwość założenia osłon (własnych, przywiezionych) w serwisie na miejscu zlotu? Ile to może kosztować?

 

z góry dziękuję za pomoc :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie....... rozmawialem wczoraj z Wojtkiem i Subaryta i wiem, ze dosyc sporo osob bedzie juz jutro po poludniu w Bialym.

Przed 18h przyjedziemy do Bobrowej i chcialbym poznac w koncu jak najwiecej forumowych wyjadaczy :)

Wiem, ze bedzie na pewno 'Luckowa' ekipa ale kto jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani w temacie tras. Jak się wczoraj okazało niestety ma być sporo radarów policyjnych także nogi z gazu bo obsługuje to komenda na Bema. Z nimi nie ma gadki...

Terenowcom doradzam dużo spokoju bo są fajne tereny a w tym roku czas przejazdu ma być ściśle mierzony więc również spokojnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...