Skocz do zawartości

Zlot Plejad 2007


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Niniejszym mam przyjemność poinformować, że termin Zlotu Plejad 2007 został ustalony na 15 - 17.06.2007

 

Data ta została wybrana w celu uniknięcia konfliktu czasowego z Rajdem Polski.

 

Miejsce Zlotu to Podlasie.

 

Podobnie jak w roku ubiegłym do dyspozycji będą 3 trasy (szosowa, terenowa i turystyczna).

 

Ilość miejsc ograniczona do max. 500 osób. Priorytetetowo będą przyjmowane zgłoszenia:

- Klubowiczów posiadających Subaru

- posiadaczy Subaru zakupionych w oficjalnej sieci SIP

 

Planowane zamknięcie listy zgłoszeń nie później, niż na 2 tygodnie przed Zlotem.

 

Zaplanowanych jest sporo niespodzianek - w tym takich, które wymagają pewnej kondycji fizycznej (oraz kąpielówek) :cool:

 

Na cateringu będziemy oferowali jedzenie tatarskie (nie mylić z Tatarem !).

 

Trasy będą .... do pokonania. Dla wprawnych :twisted:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hmmm.... no to widzę, że może być problem z dostanie się na listę... :?: yyyy.... nie no nie róbcie mi normalnie tego... obiecuję poprawę i że na następne przyjadę GTkiem, no ale na te się nie wyrobię... :sad: Jak bedzie lista to złaszam gotowość 100%-wą. Więc czekam tylko na info, czy się załapie... :roll: bo chociażbym miał spać w samochodzie i startować na zasadzie, żeby mnie wywalić z trasy musisz mnie złapać, to i tak przyjadę... :twisted:

 

Ale Ciesze się ze zmiany terminu... Więcej ludziów będzie... z drugiej strony to może źle bo się nie załapie... :?: :?: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wystarczy jeden z załogi do kąpieli, to będziecie mieli niepowtarzalną okazję zobaczenia Az'a w kąpielówkach :mrgreen:

 

eh to forum, zamiast sie cieszyc ze forumowiczki beda w strojach kapielowych sie pluskac to na modow sie napalaja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, jakie rezerwować wolne... :?: Już jest zarezerwowane od czasu zakończenia ostatnich plejad... :twisted: Więc jak jadę na 100% :razz: o ile pozwolą... :wink:

 

PS Uprzedzam, że jak wskocze do jeziora to może wody braknąć... :cool: :razz:

ale "twardo" slipki zabieram... :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz GT z importu własnego, chciałbym prosić szanową Dyrekcję o koordynaty gdzie dokłądnie będą plejady. Może brać która ma auta spoza sieci dealerskiej zakwateruje się gdzieś w poblizu w jakichś hotelach/pensjonatach. Będziemy brali udział w plejadach (udział oczywiście odpłatny - w ramach rozsądku, ale w cene udziału nie będzie wchodził nocleg oferowany przez SIP, tylko wieczorna biesiada i imprezy towarzyszące). Myśle że wiele osób podpiszę się pod tą prośbą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśłi nie posiadam akurat Subaru, ale mam za to błękitną furę z turbo, pałam miłością do sześciu gwiazdek i jestem członkiem Klubu Subaru, to czy mogę wziac udział w Plejadach i np. pojechać na trasie turystycznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek_WAWA, nocleg nie jest obowiązkowy, poprzednio też można było sobie we własnym zakresie zorganizować. Ograniczenie liczby uczestników zapewne wynika z warunków czysto logistycznych, bo ilość aut na trasie turystycznej/szosowej/terenowej musi być ograniczona by wszyscy bezpiecznie i za dnia ukończyli próby a wyniki na czas* zostały podane podczas wieczornej imprezy.

 

* z tym czasem podawania wyników to różnie bywa, należy się wykazać pewną dozą cierpliwości i umiejętności uczestniczenia w budowaniu napięcia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...