Skocz do zawartości

Zlot Plejad 2007


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałam dziś panią myjącą okna w małym drewnianym domku przy leśnej drodze dojazdowo-wyjazdowej z ośrodka w Bobrowej - pani jeszcze pewnie nie podejrzewa, że to była syzyfowa praca...:-)

 

Taaak, nie przeczytali ostatniego numeru Plejad, a tam Dyrektor SIP W.R. pisał aby nie robić innym ludziskom na złość.

Podobno to tacy sami ludzie jak my :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam tajne informację, że Bęben WRC leje narazie wszystkich :twisted:

 

a dostales informacje jak sie blokuje telefon i nie atakuje spokojnych ludzi esemesami :mrgreen:

 

O k... rzeczywiście :mrgreen: nie moja wina że jestes pierwszy na liście do "odstrzału" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tajne informację, że Bęben WRC leje narazie wszystkich :twisted:

 

a dostales informacje jak sie blokuje telefon i nie atakuje spokojnych ludzi esemesami :mrgreen:

 

O k... rzeczywiście :mrgreen: nie moja wina że jestes pierwszy na liście do "odstrzału" :mrgreen:

 

ja sobie w razie czego wpisalem pusta pozycje pod nazwa aaa ;) coby w razie czego na to wysylalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, spamuj Mu na komórę! Spamuj! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Nastawiłem funkcję co by to było od 2.00 DO 5.00 rano :mrgreen:

 

mam taka kolezanke, ktorej telefonik mi o 3 w nocy zawyslal zylion smsow :roll: pare milych rzeczy ode mnie uslyszala bo nie omieszkalem potem do niej oddzwonic - ja nie spie to i ona nie pospi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tajne informację, że Bęben WRC leje narazie wszystkich :twisted:

 

Beben zajefajny czlowiek a jego malzonka jeszcze lepsza :D Wczoraj gdy gadalem z Przemqiem to nasz wmorderator juz mowil, ze przy wjezdzie do Bobrowej Doliny caly czas suneli bokami po szutrze.

Jednak nie wiem czy szybciej pojechal od Felixa. Ogolnie rzecz biorac na szosowa zglosilo sie ponad 80 Subarakow a ja moglem zobaczyc w akcji tylko ok pierwsza trzydziestke. Z bardziej znanych forumowiczow to jechali chyba tylko Poznaniaki z Intakiem, Barym i Chojnym na czele - calkiem niezle dawali rade (na pewno o kims jeszcze zapomnialem nie liczac bialostoczan)

Widzialem takze, ze niektorzy potraktowali przejazdy zupelnie spokojnie na nic sie nie napinajac i spokojnie bez zadnych piskow opon przejezdzali proby.

Niestety musialem wrocic do domu i wybieram sie wlasnie na wesele :/ A w Bialymstoku wlasnie troche pokropilo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest :smile: :smile: :smile:

Wieś Bobrowa zaorana ..... :mrgreen:

Na turystycznej sporo zamieszania, ale i tak extra :smile:

Trzeba się przygotować do imprezki ... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: .... autokary załatwione więc Subaraczki mogą trochę odpocząć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem juz po szosowej. Proba na "torze" w miasteczku rowerowym to byla pomylka jakas - wszyscy sie tam gubili, byli tacy co nie ukonczyli tej proby. Na szczecie mila obsluga dwoila sie i troila pokazujac paluchami w ktora strone jechac.

 

Zajebiste odcinki w Czarnej Bstockiej mimo ze nawierzchnia glodna zawieszenia i felg - zajebiocha.

 

Milo wspominam probe szutrowa w Sokolce - kilkadziesiat dzieciakow z aparatami na "trybunach" :mrgreen: szkoda ze same chlopaki :twisted: Szuter okazal sie dla mnie sliski :mrgreen:

 

Z dodatkowych atrakcji: mozna bylo sobie postrzelac z wiatrowki, luku, pojezdzic na Segway'u, pograc w golfa i pochodzic na skoczkach.

 

Podziekowania dla zalogi numer 19 ktora wpuscila nas w kolejke do luku. :cool:

 

Zaraz wybieram sie na czesc oficjalna bo piwa sie chce. Pan Majchrzak juz sie raczy :razz:

 

Wypije zdrowie nieobecnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i I etap imprezy zakonczony, teraz na uczestnikow czeka morderczy etap nocny. miejmy nadzieje ze wszyscy go ukoncza aczkolwiek, moze byc roznie.

a wracajac do I etapu, to jechalo sie super, w4 turbo, robi ogromne wrazenie ten silnik, te hamulce, a ten zawias........... miodzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...