Skocz do zawartości

Zlot Plejad 2007


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Beben zajefajny czlowiek a jego malzonka jeszcze lepsza Wczoraj gdy gadalem z Przemqiem to nasz wmorderator juz mowil, ze przy wjezdzie do Bobrowej Doliny caly czas suneli bokami po szutrze.

Tu się z Toba zgodze, jechalismy razem z Bebnem na Cynie, i Pojezdzawce po sniegu :mrgreen: Wrażenia - bezcenne :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno czasy na odcinkach nie miały większego znaczenia... :roll: Az przegrał na grze w golfa i jakimś strzelaniu

Alex trzeci.

 

:evil: :roll:, choć rozumiem posunięcie organizatorów, którzy chcieli uniknąć dzwonów zawodników i dlatego były takie próby piknikowe (bardziej nastawione na zabawę, niż cięcie się o sekundy). Co nie zmienia faktu, że frajda pewnie i tak była duża... :wink:

 

to już chyba czas zacząć nowy wyścig zbrojeń: zapisać się do klubu golfowego i ogień :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem: trase szosowa wygral Felix na Imprezie GT z numerem 16. Zajebista cisza na pikniku jak Dyrektor oglaszajac wyniki powiedzial : "samochodem Subaru Impreza GT", ktos z tlumu walnal z oburzeniem w glosie "Coooooo?". Zajebiste :mrgreen:

 

Drugie miejsce: nie pamietam ale to chyba nikt z forum

 

Trzecie jak pisal WRXfan, Alex.

 

Nie wiem skad mozna wziac wyniki, chyba tylko od organizatorow. Generalnie organizacja wczorajszej imprezy w moich oczach do najlepszej nie nalezala (pilem! :twisted: nie bylem trzezwy :twisted: ) . Calosc zaczela sie z grubym opoznieniem, grala kapela sciagnieta prosto z wesela (moze Milka :mrgreen: ). Wczesniej na telebimie pokazywano pierwszy montaz filmu ktory sie zacinal, czasami swiatlo sie wylaczalo. Moze to standard na Plejadach, moze to akurat w Bobrowej tak bylo. Nie wnikam :wink:

Ja sam nie wiem ktore miejsce zajalem.

 

Sklepik sie zwinal dosc wczesnie, ktos po 21:00 wrzucil tekst na mikrofon ze sklepik ciagle dziala i mozna zaopatrzyc sie w Polary (zerwal sie zimyn wiatr) i wiara ruszyla do zamknietego sklepiku :twisted: Panie uwijaly sie pomiedzy kartonami a panowie podlaczali terminal do kart ale jakos bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRXfan
i znów pojechany :mrgreen:

 

Nie wiem skad mozna wziac wyniki, chyba tylko od organizatorow. Generalnie organizacja wczorajszej imprezy w moich oczach do najlepszej nie nalezala (pilem! :twisted: nie bylem trzezwy :twisted: ) . Calosc zaczela sie z grubym opoznieniem, grala kapela sciagnieta prosto z wesela (moze Milka :mrgreen: ). Wczesniej na telebimie pokazywano pierwszy montaz filmu ktory sie zacinal, czasami swiatlo sie wylaczalo. Moze to standard na Plejadach, moze to akurat w Bobrowej tak bylo. Nie wnikam :wink:

Ja sam nie wiem ktore miejsce zajalem.

 

Sklepik sie zwinal dosc wczesnie, ktos po 21:00 wrzucil tekst na mikrofon ze sklepik ciagle dziala i mozna zaopatrzyc sie w Polary (zerwal sie zimyn wiatr) i wiara ruszyla do zamknietego sklepiku :twisted: Panie uwijaly sie pomiedzy kartonami a panowie podlaczali terminal do kart ale jakos bylo.

 

Ważne, ze wódka była nie :cool: Rozumiem, że już wszyscy się porozjeżdzali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo:

 

Serwis Subaru

img0001ca8.th.jpg

 

Ludzie sie zjezdzaja, zwracam uwage na czerwone auto :twisted:

img0004og9.th.jpg

 

Do WRCfanowej kolekcji :wink:

img0006zo0.th.jpg

 

Jeszcze jeden

img0007nx6.th.jpg

 

SpecB w bieli - sliczny

img0009ke1.th.jpg

 

Piatkowa impreza

img0010xp8.th.jpg

 

Wiecej piatkowej imprezy

img0011cf3.th.jpg

 

Z jeszcze z innego ujecia

img0012nn2.th.jpg

 

Milek na dywaniku u Wmorderatora

img0013fx0.th.jpg

 

Do kolekcji WRCfana

img0016nn2.th.jpg

 

Felix udziela ostatnich rad mojemu pilotowi na chwile przed startem - i zaraz dzida w las

img0017xm3.th.jpg

 

Felix jeszcze nie zwyciezca w Czarnej Bialostockiej po pierwszym etapie

img0027kj9.th.jpg

 

Blue tez zadowolony

img0029gn6.th.jpg

 

W oczekiwaniu na start imprezy

img0038cp1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne zdjecia Wojtek :)

Ja wlasnie tylko co wstalem i o dziwo nawet 'w miare' sie czuje. Pierwsze miejsce zdobyl bialostoczanin wiec wstydu dla nas nie ma ;)

Moj kolega robil troche zdjec wczoraj ale glownie tylko do 3x numeru zalogi bo potem musielismy sie zrywac (ja wiadomo gdzie :( - chociaz i tak bylo zajefajnie)

 

Oto foty: http://www.mojeauto.net/2007/06/16/subaru-zlot-plejad/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...