Skocz do zawartości

Zlot Plejad 2007


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

Veni, vidi, niestety nie vici :) Było rewelacyjnie, wspaniale było spotkać się z Wami wszystkimi i czasami przyporządkować buzię do nicka :) Dziękuję za świetną zabawę, wspólną rywalizację (gratulacje dla zwycięzców i wszystkich uczestników), mile spędzone dni. Zmęczony jestem po wczorajszej imprezie, więc na razie to na tyle :)

 

P.S. Szczególne pozdrowienia dla osób z którymi spędziliśmy najwięcej czasu czyli m.in. Daniela & Eustomy, Bębna i Śmiecha, Alexa, Michała, Zosi, Emila, Wróbla i małżonki. Kończę wymienianie bo miejsca nie starczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

powroceni z Krebelka do domu pozdrawiamy cala zlotowa ekipe :) (rowniez ta z szosowki - Alex :mrgreen: ) Gratki dla Rolanda i Dominiki za ogarniecie 2-giego miejsca w turystycznej, demola za statuetke na szosowce, Alexa za szosowke - (GT-ki sa i tak lepsze :mrgreen: )

A tak dodatkowo to pozdrowienia dla Agi i Lucka, z ktorymi dzielilismy domek i lodowke z browarem, Jakuba, Gumy za czwartkowo-piatkowe ognicho, imprezke do 9.00 rano i noclegownie :wink: sasiadow z pasztetowego osrodka noclegowego - czyli Intaka, chojnego, Bary'ego wraz z pilotami :wink:, wojczka z ekipa, Fido z familija, kovala z lepsza polowa, Smiecha z gitara, Przemqa (vel Bobby Brown :mrgreen: ) Aza, Dzanka, Emila, Abt, Aflinty, Moniq, ekipy z Dawoja (zarcie bylo mega :D ) No dobra - nie chce mi sie juz przepisywac wiekoszosci nickow forumowych :mrgreen: - wiec reszta to hurtowo, ale rownie serdecznie :)

 

aaaa... no i jeszcze oczywiscie pozdrowienia dla Subaryty za ogarnianie tematu calosci Plejad, charliego, ktory nie wiedziec czemu wodki waniliowej nie chcial pic :mrgreen: i dla calej armii organizatorow/obsługi nie wiedziec jak wytrzymujacych piekielny żar z nieba... oj Dyrekcja dorzucila do pieca :wink: :mrgreen:

 

Foty wrzuce na jakis serwer, jak sie tylko z nimi ogarne.

zdravim

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem super szcześliwy, fantastyczny wyjazd. Kilka pierwszych spostrzezen tak na szybko

 

GRATULACJE DLA FELIXA :!: :!: :!:

 

Prób kjs były całkiem fajne, szczególnie przejazd po lesie drogą szutrowa :twisted: :!: , ale niestety to co napisał wrcfan jest faktem

 

Podobno czasy na odcinkach nie miały większego znaczenia... Az przegrał na grze w golfa i jakimś strzelaniu

Alex trzeci.

 

Liczyłem, ze na trasie szosowej gdzie na próbach tniemy sie na sekundy, czesto ryzykujac uszkodzenie samochodu to to bedzie w wiekszosci decydowac, a nie zadania "przy okazji". Na szybko policzyłem ze Felixa i chyba całą reszte również, pokonalismy na próbach kjs, ale niestety gorzej gramy w golfa i strzelamy z łuku, gdzie stracilismy ponad 100 sek :!: i było po zawodach. Tzn z tym golfem to bardziej nie zadziałała moja głowa bo nie wiem czemu myslałem ze walimy na odległosc a nie do celu :lol: :wink: , a organizator mi tego nie przypomniał, wiec 5 piłeczek poleciało daaaleko chyba rowerem po nie pojechali :mrgreen: :wink: Wg mnie na tych zadaniach powinno sie tracic max 5 sek zeby sportowy charakter szosówki pozostał, czyli np przedziały pktów ze strzelnicy,golfa, segwaya czy łuku i pkty karne 1,2,3,4 lub 5 sek , a nie 50, 60 czy wiecej. Myslałem ze takie zadanie decyduja o wygranej głównie na turystycznej. Rozumiem ze taki jest charakter imprezy i w sumie nie jestem z tego jakis bardzo nieszczesliwy bo bawiłem sie rewelacyjnie, pozostał lekki niedosyt bo mogło byc naprawde konkretnie. Tak czy siak za rok jestem na Plejadach na pewno :!:

 

 

Beben zajefajny czlowiek a jego malzonka jeszcze lepsza

 

Małżonka i ja odpozdrawiamy :mrgreen: , miło było poznac,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem i ja i dołączę się do ogólnych pozdrowień. Zacznę od tego, że Plejady byłe bardzo fajną imprezą. Drobiazgi typu "luksusowy" hotel "Paszcza", słaby catering kompletnie nie przeszkadzały, bo najważniejsze było to, że byli tam SUPER FAJNI LUDZIE.

 

Bardzo się cieszę, że poznałem wreszcie tych, których znałem wyłącznie z nick-a :!:

 

No to jedziemy. Pozdrowienia dla:

- Milka

- Witka & Załogi

- Ekipy Wielkopolskiej: Intaka, Pumexa, Krebelki, Bary-ego, Chojnego

- Ekipy Małopolskiej: Lucka ( :twisted: ), aflinty, gumy, matt-a, charliego, ALEXa, kebabudaniela

- lukiego i jego Małżonki

- Ekipy Sochaczewskiej: Panstwa Bebnow (dzięki za mega podwózkę boczurami), Smiechu

- WojtkaK

- domestosa666 (Zagłębie power! :mrgreen:)

- Ekipy Warszawskiej Państwa Blue, Wojczka, Krzyśka_WAWA, Państwa JuNo, Xbike'a, Moniqi, Emila i Spółki, Aza (WIELKIE DZIĘKI ZA PORATOWANIE MOTULEM + gratulacje za piękną jazdę)

 

Jeśli kogoś pominąłem, a piłem z nim/z nią wódkę, to mówcie :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq oczywiscie odpozdrawiamy, przekaz koniecznie pozdrowionka Agnieszce

 

poniewaz wymienienie wszystkich swiezo poznanych zajełoby mnóstwo miejsca i czasu wiec pozdrawiam hurtowo, specjalna kiwka dla Alexa naprawde spoko gosc z ciebie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, żeby nie było tak słodko, będą jeszcze "anytpozdrowienia": dla kierownika niebieskiego STI MY'06-07 na krakowskich blachach, który chyba mieszkał w "Puszczy". Mówiąc eufemistycznie, zdawał się nie zauważać różnicy pomiędzy próbami sportowymi, a drogami publicznymi... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze pozdrowienia dla Abt i podziękowania dla jego kolegi za SUPER FOTKI!

 

[EDIT]A to przykład: dsc2461respu0.th.jpg

 

Owoc - fajny numer miałem, no nie? :)

 

Ty lepiej przejrzyj zamieszczone w tym wątku zdjęcia - parę ciekawych ujęć można odnaleźć...

 

No co? Zwykłe zdjęcia 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Państwo JuNo "lekko" sponiewierani szczęśliwie dotarli do domu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Sprawdziło się staropolskie przysłowie: Właściciele Subaru często (w tym przypadku DUŻO) tankują :roll:

 

Pozdrawiamy WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...