Skocz do zawartości

Zlot Plejad 2007


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Blue76, byc moze jest tak, ze gdyby podano prawidlowe wyniki do publicznej wiadomosci byc moze okazaloby sie ze nie te co trzeba zalogi otrzymaly nagrody i wszystko szlag by trafil i byloby kupe nieporozumien.

 

 

Rok temu SIP dosyłał nagrody prawdziwym zwycięzcom.

 

TAKIE SAME, jak rozdał na imprezie kończącej...? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charlie, szczerze mówiąc to ...

postaram się, żeby możliwie szybko odezwała się (tylko nie wiem czy tutaj, czy w tamtym wątku o szosowej?) osoba, która osobiście sprawdzała ponownie wyniki i wyjaśniła sprawę, jeśli mi się to nie uda to pozwalam zastrzelić posłańca ;)

 

jak wysle ci na priva nazwy fotek to mam szanse otrzymac lepsza jakosc na poczte?

nie ma sprawy :) nie będziesz pierwszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu SIP dosyłał nagrody prawdziwym zwycięzcom.

 

 

TAKIE SAME, jak rozdał na imprezie kończącej...?

 

inne :wink:, ważne ze przyznało sie do błędu a raczej przeprosiło za osoby trzecie, które zawaliły wyniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. chętnie się dowiem kto się rozpoznaje na których zdjęciach i dodam opisy ;)
Ja siebie nie rozpoznaję na żadnym ze zdjęć, więc możesz dodać opis "to nie Witek". :mrgreen:

 

 

 

inne :wink: , ważne ze przyznało sie do błędu a raczej przeprosiło za osoby trzecie, które zawaliły wyniki

 

Jak to było? "Ale niesmak pozostał" :twisted:.

 

No wiesz, sława uciekła. Nie było gratulacji na podium przed publiką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to było? "Ale niesmak pozostał" .

 

nie bede roztrzasal po raz kolejny zamknietego tematu, niesmak byl rok temu, w tym to juz raczej potworna zgaga :wink:

 

Nawet nie o to chodzi. Gadżety SWRT/SPRT to jednak nie to samo, co komplet felg z oponami .

 

to fakt, teraz by sie felgi przydaly :mrgreen:

 

Felgi i opony odbierało się po Zlocie, więc nie wręczenie tych nagród fałszywym zwycięzcom na rzecz prawdziwych takim problemem chyba nie było?

 

a jednak byl

 

felgi tanie nie sa i zakup kolejnego kompletu dla prawowitych zwyciezcow to dosc znaczny koszt, ktorego organizator (dysponujacy sporym aczkolwiek ograniczonym budzetem) wolal uniknac

 

zreszta to co otrzymalismy w zamian za wpisowe wypada bardzo dobrze, sama wartosc wyprawki przekracza wysokosc wpisowego, nie wspominajac o jedzeniu czy kosztach organizacji calej imprezy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi tanie nie sa i zakup kolejnego kompletu dla prawowitych zwyciezcow to dosc znaczny koszt, ktorego organizator (dysponujacy sporym aczkolwiek ograniczonym budzetem) wolal uniknac

 

Nikt nie mówi, że są tanie, ani że należało kupić identyczne prawowitym zwycięzcom.

 

Chodziło mi wyłącznie o sprostowanie - z wątku wynikło, że jednak ubiegłoroczni prawowici zwycięzcy dostali nagrody i liczne " :oops: " ze strony np. Wojtka K sugerują, że tę wypowiedź:

 

Rok temu SIP dosyłał nagrody prawdziwym zwycięzcom.

 

można było zrozumieć, że dostali takie same nagrody, jak ci... nie-do-końca-prawowici zwycięzcy.

 

 

zreszta to co otrzymalismy w zamian za wpisowe wypada bardzo dobrze, sama wartosc wyprawki przekracza wysokosc wpisowego, nie wspominajac o jedzeniu czy kosztach organizacji calej imprezy

 

A co ma piernik do wiatraka? :twisted: Przecież nikt tu nie komentuje jakości "wyprawki Plejadowicza", która - chyba wszyscy się zgodzą - była naprawdę super, ani w ogóle kwestii rachunku ekonomicznego całych Plejad, które - jako impreza o charakterze marketingowym - nie są przeliczalne w sposób łatwy i bezpośredni na przychody... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Trochę z innej beczki...czy ktoś wie jak się nazywa ekipa, która zaprezentowała POKAZ OGNIOWY na Plejadach i ewentualnie zna namiary na nich. Przeglądałem ten temat i nie znalazłem. Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dkrz, pojęcia nie mam bo nie ja ichwybierałem, ale postaram się dotrzeć do informacji kim są ;)

Zapytaj sie Subaryty, on pewnie wie. Jak rowniez namiary na kapele weselna

Spadówa ;) Wybór kapeli nie był ze mną konsultowany niemniej przyznać musisz, że oddaje ona przynajmniej część naszego kolorytu loklnego :) (wszak słyniemy tu z Boysów i innych zapiewajłów ;) ) Poza tym gdzie u cholery mają mieć ludziska kontakt z kóltóro wschodnio jak nie unas, hę? ;)

Pazdrawliajem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadówa ;) Wybór kapeli nie był ze mną konsultowany niemniej przyznać musisz, że oddaje ona przynajmniej część naszego kolorytu loklnego :) (wszak słyniemy tu z Boysów i innych zapiewajłów ;) ) Poza tym gdzie u cholery mają mieć ludziska kontakt z kóltóro wschodnio jak nie unas, hę? ;)

Pazdrawliajem

 

 

Ja tam słyszałem, że osobiście przesłuchania prowadziłeś... :roll:

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadówa ;) Wybór kapeli nie był ze mną konsultowany niemniej przyznać musisz, że oddaje ona przynajmniej część naszego kolorytu loklnego :) (wszak słyniemy tu z Boysów i innych zapiewajłów ;) ) Poza tym gdzie u cholery mają mieć ludziska kontakt z kóltóro wschodnio jak nie unas, hę? ;)

Pazdrawliajem

 

Boysy!!!! Dlaczego na to wczesniej nie wpadles??? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...