Skocz do zawartości

Zlot Plejad 2007


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

no i niestety chyba nie wystartuje swoim corshe. co prawda jestem na liscie rezerwowej, ale niestety sa marne szanse na start

w takim razie polecam sie jako pilot, w swojej "karierze" przejechalem z ok 40 kjsow jako pilot i ok 18 jako kierowca, poza tym jestem z bialegostoku i chcialbym walczyc o pudlo :cry:

 

Poszło info na PW do Kolegi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hej

Mam 2 wolne miejsca w swoim domku.

O ile oczywiscie jest 5 osobowy ale tak mi Charlie napisal.

Moze ktos chce jeszcze pojechac lub zna takie osoby??

Dodatkowo moge odstapic nr startowy na trasie szosowej.

W razie czego prosze pisac na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wolal, zeby Felix jechal buumą - tym autem jezdzi na prawde niezle :twisted:

Ale juz wiem dlaczego pozyczyl GTka..... jak cos pojdzie nie tak to zawsze bedzie mogl zwalic na auto :mrgreen: Felix, czujesz na sobie ta ogroooomna presje? :lol:

Pzdr.

 

ja też bym wolał ale BMW ma 136 koni i jednego muła w środku wiec kapke za mało by porwywalizować z STI. Gt wienka bedzie seryjny ale przynajmniej 200kM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loucyphre, matt jedzie z Alexem ;-)

 

Ufff, no to przynajmniej już nie mam wyrzutów sumienia, że zawiodłem Matta. :oops: Teraz przynajmniej ma pudło i wiele innych atrakcji gwarantowe :cool: Powodzenia Matt&Alex, będę trzymał za Was kciuki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 wolne miejsca w swoim domku. Moze ktos chce jeszcze pojechac lub zna takie osoby??

 

Myślisz, że na forum są samobójcy ? :mrgreen:

 

WRC fan ja w tym roku bede spokojny :mrgreen:

 

Zas co do mojego startu to faktycznie sprzedalem auto :sad:

Byla jeszcze opcja jechac B9 ale z powodow rodzinnych nie wezme tego auta

wiec wogole nie startuje, jade odpoczac :lol::lol::lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loucyphre, z Tobą :mrgreen: bardzo chętnie ale turystyczną to obiedziesz i bez pilota :razz: .... a na serio to ja bym sie zastanowił na Twoim miejscu czy aby na pewno Cie nie kusi szosówka .... tak, żebyś później nie miał wyrzutu, że Cie ominęła świetna zabawa :grin:

 

Smiech'u, bardzo Cię proszę o edycje posta bo inaczej będę go musiał zgłosić do moderatorni :twisted: Każdy normalny człowiek ma zdecydowanie większe problemy, które mogą go zawieść .... nie powinieneś tego tak brać serio, zrobiłeś co mogłeś, a auta nie ma nie przez Ciebie, tylko przez jakiegoś frajera co nie może wszystkich papierków trzymać razem do kupy ..... za bardzo się przejąłeś tematem, a zupełnie nie ma powodów do tego.... najważniejsze jest to, że się wszyscy spotkamy ... przy herbacie, pogadamy i sympatycznie spędzimy 3 dni .... o to przecież chodzi w Plejadach :grin:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... najważniejsze jest to, że się wszyscy spotkamy ... przy herbacie, pogadamy i sympatycznie spędzimy 3 dni .... o to przecież chodzi w Plejadach :grin:

 

pozdr. matt

 

oczywiście, po to są Plejady żebyśmy się mogli spotkać i miło pogawędzić :cool: ... ino mi sjakoś tu ta herbata nie pasuje :mrgreen: no chiba że z prądem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... a na serio to ja bym sie zastanowił na Twoim miejscu czy aby na pewno Cie nie kusi szosówka .... tak, żebyś później nie miał wyrzutu, że Cie ominęła świetna zabawa

ja bym tam Luckowi do końca nie wierzył :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...