Jump to content

Loucyphre

Użytkownik
 • Posts

  1953
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Loucyphre

 1. Na wszelki wypadek dopiszę się też tutaj LouCyphre
 2. No i to jest właśnie przykład. Sama sobie świadectwo wystawiasz. Dla mnie EOT
 3. Masz na myśli wypowiedzi Krebelki przesycone patologiczną nienawiścią do Barbie i kliku innych osób, czy jeszcze coś ? A może wolne żarty z Ciebie, że zachowujesz się jak pies ogrodnika ? Czujesz różnicę ? Człowieku piłeś ze mną wódkę do 4 rano patrząc w oczy, a jak wróciłeś do domu to nie raczyłeś się odezwać jak człowiek i waliłeś fochy. Jak nazwać takie zachowanie ? Ja to pamiętam inaczej. ty wymyśliłeś, że chcesz robić coś bliżej. Typowaliśmy miejsca. W końcu podałeś Sokołowsko i tam się spotkanie odbyło. Chcesz coś dodać?
 4. Nie przejmuj sie ...już stopniał :mad:
 5. A w ostatnich Plejadach , "stoi" wyraźnie, że w dalszej kolejności będzie wprowadzony silnik j.w. Błąd drukarski ? ;-)
 6. Zaledwie 100 km dalej w kierunku karpacza jest wypas... Dzisiaj postraszyłem troche na mieście :wink:
 7. hogi, A może zajmij sie kurde zbieraniem znaczków albo produkcją tej pigwówki a nie deprymowaniem nowych coo ?
 8. Zacznij żyć bez tempomatu :cool:
 9. No tak zapomniałem, że z jednego konta pisali .... :cool:
 10. Gal, Zostaw STIFANA w spokoju. Auto od niego kupiłem, było w doskonałym OEM'owym stanie...
 11. Ojej, pierwszy raz mi sie zdarzyło
 12. Witajcie Przelatujące ptaki nawinęły mi, że można już w pewnym miejscu IV RP oglądać to cuś. Znaczy szyby ślinić, lewarkiem poruszać, kierą pokręcić i poburczeć w środku ;-) Więcej informacji ->TUTAJ
 13. Swoją drogą to gratuluje intelektu ...żeby w tak debilny sposób tak skatować auto :roll:
 14. Grzegorzu! Staromodny design....mówi CI to coś ? :razz: Jestem wielkim fanem zapalniczek Zippo :wink: :cool:
 15. Zegarek staromodny ...ale za to samonapędzający ... :cool:
 16. To jest naprawde ciekawe. Mieszkam 100km pod niemiecką granicą, a niemiaszków nigdy, za to słyszę czasami Włochów...nic jeno spisek jakiś. Uni w klewkach te włochy siedzom i bez radyjo gadajo... [ Dodano: Pią Gru 21, 2007 11:14 pm ] LOOOL ja na tej samej antenie też ich słyszę
 17. Gal, Ciekawe nie spotkałem się...ale ja troszkę młodszy jestem od Waszmości ;-)
 18. Gal, Dla mnie jakość i zasięg ma spore znaczenie. Szczególnie kiedy na kanale np. 40, próbuję nawiązać łączność ( z ponad kilku km, w terenie górzystym) z drugim autem blokującym drogę dla wyścigówki(sprawa życia, śmierci bądź kalectwa). Poza tym lubię DX'y ;-) Ale co do wymagań 99% użytkowników - pełna zgoda. Zaintrygowało mnie: "miśki niesprowokowane". Ostatnio miałem taki przypadek: po raz 1-szy od dawna nie włączyłem radia w mieście i złapali mnie na radar. 76/50. Gadka szmatka itd. i mówię, że cholera radia nie włączyłem, prędkość nieduża i że zimno Wam chyba w tym radiowozie (faktycznie piździło strasznie) pogadaliśmy jeszcze chwile, skończyło się na mandacie 50 zł za brak dokumentów (notorycznie nie zabieram ich ze sobą) i poradzie: włącz Pan to radio ;-) Miałeś kiedyś przypadek, że ich zdenerwowało posiadanie przez Ciebie radia ?
 19. Dlatego, iż zakładam że antena zmasowana (za pomocą takiego uchwytu) z autem będzie się spisywała lepiej. Wybór anten do uchwytów ma też niebagatelne znaczenie. Dobra antena mocowana do 1,5 m długości (7/8 dł. fali) to również niższy koszt w porównaniu do magnesówki (o ile znajdziesz magnesówkę o takich patrametrach przy zadanej dł. do 1,5 metra)
 20. Chyba na takim demontowalnym uchwycie jak sam mam zamiar założyć...bo nie wyobrażam sobie wiercenia dziur w takich autach ...
 21. Taak i zaopatrzyć się w narzędzia i umiejętności ginekologa ;-) [ Dodano: Wto Gru 18, 2007 5:39 pm ] Kulą w płot. GT to klasyk...Jakby wyobraź sobie wyglądało np. Lambo Miura z drutem od CB wkręconym w dach ?
 22. 1. bo przy odsprzedaży klienci marudzą i zazwyczaj trzeba cenę opuścić o "pincet" 2. bo ściągana podsufitka nie wygląda już zazwyczaj jak oryginał (mocowania, czystość jej samej), chyba, że możesz polecić jakiegoś fachowca, który pracuje w sterylnych warunkach . To chyba tyle ;-) Na razie używam magnesówki podarowanej mi onegdaj przez Pumex'a, ale najlepszym rozwiązaniem wydaje mi się być specjalny uchwyt na klapę, ten przykręcany od wewnątrz.
 23. charlie, A gdzie dokładnie będą Plejady i kiedy ? ;>
×
×
 • Create New...