Skocz do zawartości

Zlot Plejad 2007


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

To dodam jeszcze od siebie, że są posiadacze uturbionych Imprez którzy jadą turystyczną bo jadą razem z rodziną i kręcenie między pachołkami czy jazda po szutrze z 11-to miesięczną Córą na pokładzie byłaby .... hmmmmmm .... no byłaby mocno nierozsądna.

.

 

A już myślałam, że nasz 12 miesięczny pasażer będzie najmłodszym Plejadowcem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To dodam jeszcze od siebie, że są posiadacze uturbionych Imprez którzy jadą turystyczną bo jadą razem z rodziną i kręcenie między pachołkami czy jazda po szutrze z 11-to miesięczną Córą na pokładzie byłaby .... hmmmmmm .... no byłaby mocno nierozsądna.

.

 

A już myślałam, że nasz 12 miesięczny pasażer będzie najmłodszym Plejadowcem :-)

 

hehe - no nasza Mała w dniu zlotu będzie miała dokładnie 11.5 miesiąca (urodziła się 30 czerwca) więc chyba chwilowo przoduje w rankingu najmłodszego zlotowicza :-) (a w zasadzie najmłodszej zlotowiczki :-) )

 

BaRy - ja bym chętnie pojechał szosową ale właśnie na próbach nie będzie możliwości wysadzenia dziecka i pozostawienia pod opieką Żony bo jakby nie patrzeć na niektórych próbach jednak pilot się przydaje a jedziemy tylko/aż w trójkę. A "wciskanie" dziecka komuś kto czeka na swoją kolejkę uważam za niezbyt udany pomysł - tak samo jak przejeżdżanie próby z dzieckiem w foteliku.

 

Osobiście też uważam, że przy zachowaniu zdrowego rozsądku i nie napinaniu się można spokojnie i bezpiecznie bez katowania auta pojechać trasę szosową. Fakt, że niestety przy takich imprezach często emocje biorą górę i może się zdażyć poważniejsze kuku jak choćby na ostatnich Plejadach :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dodam jeszcze od siebie, że są posiadacze uturbionych Imprez którzy jadą turystyczną bo jadą razem z rodziną i kręcenie między pachołkami czy jazda po szutrze z 11-to miesięczną Córą na pokładzie byłaby .... hmmmmmm .... no byłaby mocno nierozsądna.

.

 

A już myślałam, że nasz 12 miesięczny pasażer będzie najmłodszym Plejadowcem :-)

 

hehe - no nasza Mała w dniu zlotu będzie miała dokładnie 11.5 miesiąca (urodziła się 30 czerwca) więc chyba chwilowo przoduje w rankingu najmłodszego zlotowicza :-) (a w zasadzie najmłodszej zlotowiczki :-) )

 

BaRy - ja bym chętnie pojechał szosową ale właśnie na próbach nie będzie możliwości wysadzenia dziecka i pozostawienia pod opieką Żony bo jakby nie patrzeć na niektórych próbach jednak pilot się przydaje a jedziemy tylko/aż w trójkę. A "wciskanie" dziecka komuś kto czeka na swoją kolejkę uważam za niezbyt udany pomysł - tak samo jak przejeżdżanie próby z dzieckiem w foteliku.

 

Osobiście też uważam, że przy zachowaniu zdrowego rozsądku i nie napinaniu się można spokojnie i bezpiecznie bez katowania auta pojechać trasę szosową. Fakt, że niestety przy takich imprezach często emocje biorą górę i może się zdażyć poważniejsze kuku jak choćby na ostatnich Plejadach :sad:

 

Wiadomo, że zawsze zawsze można by coś wymyślec np. znaleźć chętnego na pilota

ale spoko rozumiem Twoją sytuacje, dobro maluszka jest najważniejsze. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że zawsze zawsze można by coś wymyślec np. znaleźć chętnego na pilota

ale spoko rozumiem Twoją sytuacje, dobro maluszka jest najważniejsze. :smile:

 

Hehehe - gdyby to było takie proste - chętny (a w zasadzie chętna) na pilota jest moja Żona i tej przyjemności sobie nie odpuści :-) więc branie na pokład kolejnej osoby jako pilota byłoby nie fair w stosunku do Niej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się dogadacie kto gdzie jedzie i z kim pije to nie zapomnijcie zabrać aparatów, kamer i wszelakiego stuffu do uwieczniania. Są też tacy co oglądają plejady na zdjęciach i tylko tak mogą poczuć klimat. :) Szczególnie interesuje mnie trasa terenowa, bo ostatnio sam upalałem Forka w kamieniołomie.

 

P.S. Co się stało na zeszłorocznych Plejadach ?? Jakiś dzwon był ?? Wybaczcie ale nie byłem wtedy na bieżąco z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując.

 

Ci co czują się na tyle ciency że nawet nie mają co szukać w pierwszej dziesiątce miejsca, znaleźli argumenty aby jechać trasę turystyczną, a ci co szykują się na walkę na śmierć i życie, znaleźli argumenty na usprawiedliwienie wydanych środków i zapędów swojego chorego EGO :P

 

Tak czy siak jest wybór, a co kto potrafi to my wiemy... jak się mylimy to jest okazja to udowodnić i tyle w temacie !

 

P.S.Alex znasz moje zdanie, nie przyzwoicie będzie jak znowu wygrasz, z drugiej strony wygrać jak z powodu awarii nie dojedziesz, albo zrezygnujesz to żadna wygrana :P

P.S. Jeżu żebym znowu nie strzelił taryfy na początku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.Alex znasz moje zdanie, nie przyzwoicie będzie jak znowu wygrasz, z drugiej strony wygrać jak z powodu awarii nie dojedziesz, albo zrezygnujesz to żadna wygrana

Narazie to przegrywam walke z autem. Cały czas mam problemy techniczne. A to silnik, a to sprzęgło i skrzynia. Dzisiaj próbowałem przejechać się szybciej autem, ale po minucie musiałem wracać do domu. Dziwne odgłosy z napędów :cry: Z drugiej strony jeszcze 2 tygodnie. Martwię się, bo pomału popadam w niebezpieczne lęki i coraz częściej myslę, że jak dodam gazu coś się zapsuje.Cholerny dyskomfort...W poniedziałek rano auto znowu trafia do mechanika :evil: W sumie to już niewiele pozostało mi do wymiany w aucie :mrgreen: ...tylko chciałbym wcześniej poznać GTka zanim pojawię sie na linii startu Plejad 2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szosowa ok. 80 (zdecydowana większość w klasie turbo), terenowa ok. 40, turystyczna ok. 50. W tym wszystkim wliczone są oczywiście samochody, które będą klasyfikowane jako "gość", a jest ich kilka.

 

Odnośnie samych tras celowo nie zagłębiałem się w szczegóły, żeby móc z czystym sumieniem na prawie każde pytanie tym co próbują wyciągać ode mnie informacje o trasach powiedzieć - nie wiem :). przynajmniej sen mam wtedy spokojny :). Powiem tylko, że uczestnicy wszystkich tras powinni być zaskoczeni pozytywnie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...