Skocz do zawartości

Wiejski "tjunink"


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 1.02.2018 o 13:46, suberet napisał:

To już nie jest wiejski tuning, to wyższy poziom komfortu.

 

image.png.26b6094f73ddb020e7f37fe9f7039a7e.png

Taka śnieżynka :)

W dniu 7.12.2017 o 21:12, Ayu napisał:

Dziś złapany. 

IMG_20171207_201328.jpg

IMG_20171207_201411.jpg

IMG_20171207_201334.jpg

IMG_20171207_201355.jpg

IMG_20171207_201420.jpg

Barwy Red Bulla :)

W dniu 20.07.2017 o 22:26, KamilP napisał:

451153689_1_644x461_alufelgi-20-cali-5-x-100-toyota-celica-audi-a3-golf-4-seat-leon-inne-glowno.jpg

Smetfowooz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
27 minut temu, Max 84 napisał:

Jak to co ?
Ziomki mam najszybszą, najbardziej aero Thalie na dzielni emoji23.png
Kurła mi było by wstyd tym jeździć, kierownik tego pojazdu to musi mieć " cojones " emoji51.png

śmiej się ale u mnie w okolicy jest jeden miłośnik renault
ma właśnie thalie na glebie i pomodzoną na prawie 200 kucy
jak trakcje ma to jakoś to jedzie ale spod świateł to nawet ja moim legacem robię typa jak chce
a geniusz jest taki, że nie zauważył nieoznakowanego radiowozu w efekcie stracił lejce na 3 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Efti

Nie wierzę

 

[mention=23105]Niebieskiultras[/mention], rozumiem Tuning mechaniczny i go szanuje, tym bardziej w autach pokroju Renault Thalia.

 

Ale takie mody z NFS to trochę przerost formy nad treścią.

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Max 84 napisał:

Nie wierzę emoji33.png
@Niebieskiultras, rozumiem Tuning mechaniczny i go szanuje, tym bardziej w autach pokroju Renault Thalia.

Ale takie mody z NFS to trochę przerost formy nad treścią.
emoji6.png

A chłopaki w WRX czy Stiajach tyle kasy tracą na zwiększenie mocy ... a wystarczy wentylator z komputera :biglol:

Takich modów nawet w NFS nie ma :D 

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Efti napisał:

Stage 1 na pewno zrobione: http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?p=83076

Do tego obowiązkowo box mocy z aliexpress podpinany pod zapalniczke.

:)

 

Dacia Club. To już wiem, gdzie przesiadły się wszystkie Mirki i Janusze z Poldków i Maluchów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, radnor napisał:

Dacia Club. To już wiem, gdzie przesiadły się wszystkie Mirki i Janusze z Poldków i Maluchów. :D

Sorry...ale miałem 126p i poloneza.....i miło te pojazdy wspominam.....a przynależność do Dacia Club to chyba nic negatywnego.

BTW Rozumiem,  że często byt określa świadomość ....ale idąc tą drogą...ktoś, kogo stać na 50 metrowy jacht i własnego jeta ...może spojrzeć na Twoje "dobra i dorobek" motoryzacyjny i potraktować je niczym powietrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Xawery1939 napisał:

Sorry...ale miałem 126p i poloneza.....i miło te pojazdy wspominam.....a przynależność do Dacia Club to chyba nic negatywnego.

BTW Rozumiem,  że często byt określa świadomość ....ale idąc tą drogą...ktoś, kogo stać na 50 metrowy jacht i własnego jeta ...może spojrzeć na Twoje "dobra i dorobek" motoryzacyjny i potraktować je niczym powietrze

 

Jakikolwiek by ten dorobek nie był, nie ubogacam go wentylatorem z komputera.

 

Chodzi mi o taką właśnie Mirkowo-Januszową mentalność. Stać cię na Dacię a nie S klasę? I dobrze, jeździj czym chcesz. Ale kiedy zaczynasz do tego dorabiać jakieś wentylatory upchnięte w rurę PCV z toalety i twierdzić że 1.2 75km dzięki temu "płynniej rusza spod świateł" to brzmisz jak złotówa Mirek który dorabiał u szwagra jakieś rezystory do Lanosa i turbinki do Malucha.

 

 

To jest stan umysłu, a nie materialny. Można być biednym z klasą, można być Mirkiem z betonowym lwem i greckimi kolumnami pod nowobogacką willą które zalatują cebulą na całą wieś.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5/24/2018 o 22:04, llkuba napisał:

A chłopaki w WRX czy Stiajach tyle kasy tracą na zwiększenie mocy ... a wystarczy wentylator z komputera :biglol:

Takich modów nawet w NFS nie ma :D 

no ale przeciez to logiczne ze wentylatorek pozatym ze dopchnie z 50 litrów (w tydzień) to jeszcze odpowiednio zawiruje strumien o2

dodatkowym usprawnieniem jest ciepłe znad kolektora  _ wiadomo ze ciepłe lżejsze  - mniej trzeba podgrzewac w cylindrachne (wiecej mocy z gasoliny) i szybciej ucieka z cylindrow :) logiczne :D 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mam dziwne wrazenie xe autor chciał troche strolowac to daczka forum :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...